Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Отключване с лице.
#1

Здравейте, днес спря да ми работи лицевото разпознаване, при задаване на парола ми излиза бял екран и до там, тела ми е ми8 миуи11. 0.6.
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай с рестарт на устройството си.

 
Цитирай
#3

Направих много пъти рестарт. а може ли да съм го заключил без да искам?
Цитирай
#4

На кой регион ти е устройството?
Цитирай
#5

(2020-01-08, 15:46:22)traca9 написа:  Здравейте, днес спря да ми работи лицевото разпознаване, при задаване на парола ми излиза бял екран и до там, тела ми е ми8 миуи11. 0.6.
Значи сте се подстригвал.
Просто не ви разпознава устройството, да не кажа, че резултатът не му харесва...
Сменете си фризьора!

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
[-] 1 потребител изказва благодарност на hrissim за това мнение:
  • Galika
Цитирай
#6

Региона ми е Сингапур пробвах Индия, Хонконг не става, а що се отнася за фризьор го смених дори мустака го подкастрих и пак не захапва.
Цитирай
#7

(2020-01-08, 22:14:55)traca9 написа:  Региона ми е Сингапур пробвах Индия, Хонконг не става, а що се отнася за фризьор го смених дори мустака го подкастрих и пак не захапва.
Фотка ли предната камера нормално?
Пробвайте да махнете пароли и лицево разпознаване, рестартирайте и после наново ги активирайте.
Може да се е бъгнал опознавателният файл.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#8

Какво е значението дали предната камера снима или не?
Цитирай
#9

Каамерата си е добре,но как да махна лицевото разпознаване
Цитирай
#10

(2020-01-08, 23:28:37)traca9 написа:  Каамерата си е добре,но как да махна лицевото разпознаване


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#11

Screenshot_2020-01-09-06-51-13-029_com.android.settings.jpg 246.25 KB. При мен това дава.

Maлка грешка.

Това е при мен.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#12

изчезнала е функционалността явно.
Може да се опита търсене по ключова дума "лице" в началната страница на настройките, но или от ъпдейт, или от някоя програма, или просто е дошло време за ресет - лицевото очевидно липсва от менюто
Цитирай
#13

Да преди да изчезне я имаше тази функция.

suffer благодаря за обърнотото внимание излезе лицевото тапнах няколко пъти на белия екран и се появи. Хубав ден.
[-] 1 потребител изказва благодарност на traca9 за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)