Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с екрана
#1

Здравейте имам следния проблем когато телефона е бил на малко по студено при лек натиск на екрана издава звук все едно се напуква стъкло но всичко си работи перфектно някой сблъсквал ли се е с такъв проблем и трябва ли да пратя телефона към сервиз?

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-01-09, 12:06:45)Brusherr написа:  Здравейте имам следния проблем когато телефона е бил на малко по студено при лек натиск на екрана издава звук все едно се напуква стъкло но всичко си работи перфектно някой сблъсквал ли се е с такъв проблем и трябва ли да пратя телефона към сервиз?
Имаш ли протектор или си с чист екран? И какво имаш предвид под малко по-студено?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#3

18/19 градуса протекторат го премахнах за да видя дали пак ще има проблем но уви пак го има звука дори след вадене от джоб също но не винаги го има.

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай
#4

(2020-01-09, 12:37:46)Brusherr написа:  18/19 градуса протекторат го премахнах за да видя дали пак ще има проблем но уви пак го има звука дори след вадене от джоб също но не винаги го има.
И при мен пука понякога и ме караш да се замисля. Но съм го лепил този протектор доста време и не ми се експериментира да го махам, за да видя. Дано колегите помогнат. Успех!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Diego Armando за това мнение:
  • Brusherr
Цитирай
#5

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=96523
Цитирай
#6

Ами звука не е толкова силен но... видях че на вашият дисплей е сменян това помогна ли

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай
#7

За малко Smile
До колкото разбрах дисплея е залепен с някаква двойна лепенка за корпуса (или нещо друго) и от време на време се отлепя.
Цитирай
#8

(2020-01-09, 14:07:30)donkor написа:  За малко Smile
До колкото разбрах дисплея е залепен с някаква двойна лепенка за корпуса (или нещо друго) и от време на време се отлепя.


Тоест мога да пропусна сервиз..

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай
#9

Много често срещан "недостатък" при note 9. Това не се отразява на работата на телефона и качеството на изображението на дисплея. И да се смени дисплея няма гаранция за това, че пак няма да започне да издава подобни звуци. На практика на телефона му няма нищо само това странно усещане за препукване при натиск върху дисплея при определени ситуации.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • Brusherr
Цитирай
#10

Няма смисъл да се занимаваш със сервизи.
Моя дисплей го смениха и пак пропуква.
Забелязал съм, че това се случва при по-студено време ( лепенката се свива, втвърдява и започва да отлепя ).
Ползвай си го така и не му мисли.
[-] 1 потребител изказва благодарност на donkor за това мнение:
  • Brusherr
Цитирай
#11

След като пукането се усилва реших телефона да пътува към сръчко ще си стискам плаци всичко да е ок след връщането му.
Ще дам допълнителна информация след като го получа обратно за информация на други потребители с този проблем ...

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай
#12

Телефона се върна и за вмомента всичко е ок. Сменен дисплей, стилус и батерия надявам се в следващите дни на ползване да не изкочи проблем Smile Сръчко на пръв поглед изглежда са сръчни.

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай
#13

А защо са сменени писалката и батерията? Има ли някакъв жокер тук, че и на мен ми се иска да сменят батерия гаранционно?

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#14

(2020-01-30, 13:55:43)S.7.R.3.L.0.K. написа:  А защо са сменени писалката и батерията? Има ли някакъв жокер тук, че и на мен ми се иска да сменят батерия гаранционно?
по тяхни думи са сменили всичко което е било съмнително и възможно създаване на проблем вскоро време .... а писалката заради дисплея предполагам.

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай
#15

Е поради съчщия проблем телефона пак ходи на ремонт в друг сервиз чакам го да се върне и ще кажа мнение а и би трябвало да са ми сменили задния капак след разговор с самсунг защото сръчко бяха го издрали Smile

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай
#16

Същият проблем? Пак пукащ дисплей? Това няма да се оправи вероятно, по-горе са писали защо. Факт е, че и моят ще заминава заради пукащ дисплей, който и е започнал да прегаря по единият край. Вероятно ще го засиля за продажба след като мине ремонта.
Този път директно ли извърши контакт със Самсунг? С какво оплакване за пукащият дисплей го пусна първият път?

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#17

Малко в обратния ред го направих първо пратих в сервиза и после зв на самсунг но след разговора с тях останах доста доволен смятам че след като се смени дисплеят проблема се оправя просто някои хора са несръчни но това си е мое мнение сервиз за теб си свършиха доста добре работата.


Чисто и просто след драскотината от сръчко реших да не им търся сметка и звъннах на самсунг директно съветвам всички след ремонт на каквато и да е техника ако има проблем да си търсят правата.

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)