Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bixby Routines + Spotify
#1

Здравейте. Опитах се да сетна тази чудесия в момента, в който си свържа безжичните слушалки към телефона да отваря Spotify и да започва да пее. So far, so good, обаче реално това, което се случва е, че телефона отварям Spotify, като се появяват 2 неща в нотификейшън бара - едното е песента, която уж трябва да върви, ама седи на пауза и под друг нотификейшън "Spotify is trying to play music"(или нещо подобно). Някой с идеята и решение?
Цитирай
Аксесоари
#2

Извинявай, че не давам отговор на въпроса ти, понеже нямам идея, но да споделя, че като сложа слушалките и тупна едната от тях за play, Spotify тръгва директно без проблеми. Та ако не намериш решение, може да действаш така
Цитирай
#3

(2020-01-10, 16:35:43)Sv3TL10 написа:  Извинявай, че не давам отговор на въпроса ти, понеже нямам идея, но да споделя, че като сложа слушалките и тупна едната от тях за play, Spotify тръгва директно без проблеми. Та ако не намериш решение, може да действаш така
Ми реално когато съм на място, на което не ми иска фингърпринт да го отключа(вкъщи като Trusted Place) няма проблем, но в другия случай я прави тази мизерия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)