Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MiJia Roboroc s5/s50 - коментари и мнения
#26

(2020-02-18, 19:47:37)Steve написа:  Някой да знае каква е разликата м/у Хіаоmі Rоbоrосk Ѕ5 Мах Rоbоt и VІОМІ Vасuum Сlеаnеr РRО

Viomi има по-висока смукателна мощност и по-малка батерия.
Ето тука има сравнение:

https://www.gearbest.com/community/f94eHS

Samsung Galaxy S23+
[-] 1 потребител изказва благодарност на sasso за това мнение:
  • milstan
Цитирай
Аксесоари
#27

При румънците има S5 Max на промоция за 770 лв. В Алито са над 470$.
Цитирай
#28

(2020-02-10, 07:48:39)sasso написа:  Малки корекции във врачанския глас.
https://drive.google.com/open?id=1Izg7zw...1keyJ0LoQT
Голяма заигравка си решил, яко ще е да я слушаш на врачански, хахахах, въпреки, че аз на моята не и обърщам много внимание като я пускам ... Този глас става ли и за Xiaomi Roborock S50 и реда за флашване същия ли е?

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#29

В момента при румънците S5max излиза 584 лева, а S6 Pure e 640 лева. Направо ми идва да си взема още една. Промоцията е до 2.10.
Цитирай
#30

Вече не са тези цените.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#31

Кои са тези румънци?Smile
Цитирай
#32

Румънците са Em@g . S5max е изчерпана.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • Just
Цитирай
#33

(2020-10-01, 22:10:55)milstan написа:  Румънците са Em@g . S5max е изчерпана.

Благодаря. Мислих да не съм изпуснал някой интересен сайтSmile
Цитирай
#34

(2020-09-04, 19:46:51)jiktak написа:  Голяма заигравка си решил, яко ще е да я слушаш на врачански, хахахах, въпреки, че аз на моята не и обърщам много внимание като я пускам ... Този глас става ли и за Xiaomi  Roborock S50 и реда за флашване същия ли е?

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

Не съм влизал скоро във форума но S50 и S55 са един и същ модел с разлика в цвета. S50 е бяла, S55 - черна.

Samsung Galaxy S23+
Цитирай
#35

(2020-10-09, 14:22:07)sasso написа:  Не съм влизал скоро във форума но S50 и S55 са един и същ модел с разлика в цвета. S50 е бяла, S55 - черна.
Въпроса беше дали става за тоя модел или само за новия 5 макс, а иначе apk-то за андроид на XVacuum Firmware така и не намерих, ако е възможно да ги архивираш и да ги метнеш някъде да ги дръпнем ...?! Благодаря предварително!
Иначе има ли значение и коя версия ти е прахосмукачката и в моднатия Ми хоум ши се вижда като токена?

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#36

Аз лично съм с roborock s55. Гласа става за версия 1 и 2. Ето и линк към Xvacuum.  
https://drive.google.com/file/d/19mO4Gxj...sp=sharing
Актуален глас - Враца баце тук.  https://drive.google.com/file/d/1Izg7zwS...sp=sharing
Между другото гласа си е моя, малко съм го пипнал с една програма за по-комичен ефект.
Сваляте .pkg файла и го записвате някъде на телефона.
Токена може да се вземе директно в Xvacuum Firmware. За целта:

За да използвате програмата, трябва да нулирате Wi-Fi настройките на робота (след това ще трябва да свържете робота в MiHome);
 -Нулирането за първата версия се извършва чрез задържане на два бутона (връщане към основата (Начало) и включване (Захранване)) за 3 секунди;
 -Нулирането за втората версия се извършва чрез задържане на два бутона (локално почистване и връщане към основата) за 3 секунди.

След това роботът ще каже, че настройките за Wi-Fi са нулирани и на телефона ще се появи точка за достъп Wi-Fi с името на робота. Трябва да се свържете с него като обикновен рутер;
Изключете мобилния интернет за всеки случай, тъй като някои телефони пренебрегват WI-FI, ако не намерят достъп до интернет в него;
Пускаме Xvacuum Firmare ( винаги се изпълнява само след свързване с точката за достъп на робота ). Програмата е написана за "блондинки", тоест в нея е невъзможно да се изгубите. Има само 2 бутона (фърмуер и звук). Интересува ни бутона Flash Sound.
Докато програмата се свърже успешно с робота и не получи токен и статус, бутоните са неактивни;
Веднага след получаване на състоянието, бутоните стават активни и можете да започнете ;
Избираме Flash Sound и после посочваме въпросния .pkg файл от по -горе който сте качили някъде в телефона.
Започват да се джуркат всичките 97 файла коите се съдържат вътре в .pkg файла.
Може да излезне съобщение за грешка, но изчакайте 2-3 минути и пробвайте да извадите кошчето на прахосмукачката. Ако чуете да казва "И като изфрълиш таа кофа да ми я врънеш" значи всичко е минало добре.
След всички манипулации трябва да свържете отново робота в MiHome.
Когато ви писне от врачански глас влезнете в Mi home  сменете езика - примерно изберете немски, после английски за да се върне към нормално състояние.
Тъй като в прахосмукачката може да има само един активен глас това ще премахне врачанския диалект, защото при процедурата с Flash Sound сменяме самите файлове на текущо избрания езиков пакет. Ако е английски Mi Home не знае, че е подменен езика и ще си показва да кажем Английски пък прахосмукачката ще говори на врачански.
Ми това е май
Ако има желаещи да четат руския форум 4pda е доста по-богат на информация и решаване на проблеми
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry86033427

Samsung Galaxy S23+
[-] 3 потребители изказват благодарност на sasso за това мнение:
  • Be6i4, jiktak, Monipeev
Цитирай
#37

Ааа, sasso, човек, уникален глас, браво, смял съм се от сърце, играх си половин час да я слушам, а като видя и жената - още половин час, хахахха
Браво, благодаря още веднъж!
Браво, страхотно ръководство, благодаря!
(Премахнах цитата да не се "тормозят" труднопревъртащите .. )

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#38

(2020-10-09, 19:09:36)jiktak написа:  Ааа, sasso, човек, уникален глас, браво, смял съм се от сърце, играх си половин час да я слушам, а като видя и жената - още половин час, хахахха
Браво, благодаря още веднъж!
Браво, страхотно ръководство, благодаря!
(Премахнах цитата да не се "тормозят" труднопревъртащите .. )

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
Радвам се Smile. Гласа е моя, малко пипнат със Sound Forge Smile

Samsung Galaxy S23+
[-] 3 потребители изказват благодарност на sasso за това мнение:
  • Crazy_hatteR, jiktak, redsys
Цитирай
#39

(2020-10-09, 21:01:19)sasso написа:  Радвам се Smile. Гласа е моя, малко пипнат със Sound Forge Smile
И в двете теми линковете към врачанския гласов пакет не работят... Ако не те затруднява би ли ги актуализирал или дай работещ такъв моля!

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#40

(2020-12-13, 23:18:21)Crazy_hatteR написа:  И в двете теми линковете към врачанския гласов пакет не работят... Ако не те затруднява би ли ги актуализирал или дай работещ такъв моля!

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Линка за гласа си е актуален, току що го проверих ...

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
[-] 2 потребители изказват благодарност на jiktak за това мнение:
  • Crazy_hatteR, sasso
Цитирай
#41

Има ъпдейт на прахосмукачките, гласа ако сте го флашнали си остава същия - врачански! Благодаря пак на Сашо за забавлението!


Прикачени файлове Миниатюри
   

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jiktak за това мнение:
  • milstan
Цитирай
#42

Аз съм с приложението Roborock и при мен я показва като 01.13.28.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)