Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно FOTOS от PLAYSTORE има я почети всеки телефон ?
#26

Моите колеги от работата масово не си правят ъпдейти и на софтуера.Викат дойде ми нещо ама незнам за къквое гледам софтуерен казвам и че трябва редовно да се ъдейтва ,те ме питат ама за какво, такива работи
Цитирай
Аксесоари
#27

И са прави!.. Wink Инженерите имат един израз: Ако нещо работи, не го поправяй! Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#28

(2020-01-14, 09:19:23)DoryanY написа:  Моите колеги от работата масово не си правят ъпдейти и на софтуера.Викат дойде ми нещо ама незнам за къквое гледам софтуерен казвам и че трябва редовно да се ъдейтва ,те ме питат ама за какво, такива работи


Не ги правят, най вероятно защото един ъпдейт може да им спре работата с няколко си часа както дни и седмици и ще трябва да седят и да чакат в повечето случай даже налитат  да правят софтуери .Поне така се изказа един познат който работи в много голяма фирма .
Аз лично си правя постоянно ъпдейти даже в случая последният ъпдейт доста помогна с проблема в Google Photos Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#29

(2020-01-14, 10:11:16)alexbg67 написа:  И са прави!.. Wink Инженерите имат един израз: Ако нещо работи, не го поправяй! Smile
Кой както го разбира.Защо всеки месец има секюрити пач.Някой с едни устройства по цял ден са във Фейсбук и същивременно банкират плащат си сметките пък после ревът Undecided
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)