Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Домашна Surveillance Система
#76

Не се отказвай, докато провериш отъде идва проблема, просто използвай онлайн фрий версиите на този етап. От какъв в какъв формат искаш да конвертираш, или просто да свържеш 2 видеа?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
Аксесоари
#77

А защо не си свалиш апликацията на IY на телефона. Тая с зелената икона и от телефона да ги правиш тия корекции. Аз я имам и става. Колкото до Windows аз ползвам VEGAS Movie Studio (не е безплатна),но в win10 имам едитор на видеа който си идва инсталиран с операционната система и работи добре. Какъв формат снима камерата?
Цитирай
#78

(2020-02-15, 12:03:26)pepy1 написа:  Не се отказвай, докато провериш отъде идва проблема, просто използвай онлайн фрий версиите на този етап. От какъв в какъв формат искаш да конвертираш, или просто да свържеш 2 видеа?
Пробвах доста програмки и се нещо не става.
Само да ги съединя.
Конвертиране за сега не ми трябва Smile

(2020-02-15, 13:08:32)user32 написа:  А защо не си свалиш апликацията на IY на телефона. Тая с зелената икона и от телефона да ги правиш тия корекции. Аз я имам и става. Колкото до Windows аз ползвам VEGAS Movie Studio (не е безплатна),но в win10 имам едитор на видеа който си идва инсталиран с операционната система и работи добре. Какъв формат снима камерата?

Не знам каква е тая апликация за която пишеш !?
Камерата не ми е IY!
Камерата снима в.jpg и видео прави в .mp4 формат.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#79

Ей за тая апп ставаше въпрос ама нещо не я виждам в маркета!


Прикачени файлове
.jpg IMG_20200215_153933.jpg Размер: 6.61 KB  Сваляния: 156
Цитирай
#80

Format Factory - пробвай с това, или https://play.google.com/store/apps/detai...erge&hl=bg ама като го подкараш на уна. Има начин, даже във форума е обсъждано как става. Първата програма не съм я ползвал с години, може да има промени!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#81

Нещо от тези трябва да работи, в крайна сметка за сглобяване на файлове не се иска прекодиране и има само промяна в размера, стига да са с еднакви показатели.
https://www.iskysoft.com/video-editing/mp4-joiner.html

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#82

(2020-02-15, 16:53:18)pepy1 написа:  Format Factory - пробвай с това, или https://play.google.com/store/apps/detai...erge&hl=bg ама като го подкараш на уна. Има начин, даже във форума е обсъждано как става. Първата програма не съм я ползвал с години, може да има промени!

(2020-02-15, 17:50:28)alexbg67 написа:  Нещо от тези трябва да работи, в крайна сметка за сглобяване на файлове не се иска прекодиране и има само промяна в размера, стига да са с еднакви показатели.
https://www.iskysoft.com/video-editing/mp4-joiner.html

pepy1
Format Factory - пробвай с това, или https://play.google.com/store/apps/detai...erge&hl=bg ама като го подкараш на уна. Има начин, даже във форума е обсъждано как става. Първата програма не съм я ползвал с години, може да има промени!

Пробвах страшно много програми дори и Format Factory но и с нея не стана !
Нямаше звук!
Пробвах filmora 9 за 1.11€ лиценз и с нея стана без проблеми .

alexbg67
Нещо от тези трябва да работи, в крайна сметка за сглобяване на файлове не се иска прекодиране и има само промяна в размера, стига да са с еднакви показатели.
https://www.iskysoft.com/video-editing/mp4-joiner.html

Да пробвах и mp4-joiner с нея стана както съм писал и в темата Публикуван от Compare - Вчера, 12:50:19

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#83

Малко ъпдейт след известно време ползване:
Камерата не е лоша, снима прилично Full HD, на 15 fps, ако не се лъжа. Приложението към което се вързва е Yi Home и работи много стабилно, без да накъсва картината като се гледа на живо. Камерата записва и без насечки на SD картата. Като се напълни обемът започва да прави loop, и да презаписва наново, като за 32 GB вариант се получава един буфер от около седмица назад във времето. Записва и аудио, което също не е с лошо качество. Микрофонът е малко слабичък, но става колкото да те чуе някой, ако се говори по него. Нощния режим също е добър, при пълен мрак всичко се вижда до детайл. Аз обаче го изключвам, тъй като вечер няколко лампи от различни места осветяват самата камера и тогава картината не е толкова добра. От приложението също така може да се споделя предаването на живо, както и записите от картата на други потребители, като администраторския акаунт е един, този с който първоначално се свързва камерата, доста полезна опция. Ъгълът на заснемане също не е зле, мисля, че се пада 110°. Дъждът не и пречи, както ниските температури, все пак е външна камера. В приложението също има опции да се записва и на самия телефон това което предава на живо самата камера, както и да се правят снимки. Има опция да кара камерата да записва само когато има някакво движение, както и опция за известяване на телефон отново при наличие на движение. Като цяло съм доволен от всички налични функции на приложението. За съжаление не мога да постна видео или снимки, но на мен ми е предостатъчно като качество, както споменах. За облачната услуга не мога да изкажа впечатление, тъй като не я ползвам, но факт е, че я има. Доста е скъпичка обаче:
[Изображение: 1f3e0c2f35f1671faf1d3e002b73126a.jpg]
П.С. Проблемът с рестартирането на камерата идваше от това, че съм ползвал грешния адаптер Big Grin
Представяте ли си? Сложил съм адаптер с output 1V/700 mAh, при положение, че на камерата и трябва input 1V/1A Big Grin
Просто оригиналния адаптер е с три пина, тъй като камерата идва от UK, и аз къ'в да взема, къ'в да взема - от вкъщи-набарал съм най-смешния адаптер от общо 7-8 без да обърна внимание на стойностите...
Цитирай
#84

Облакът е скъп наистина. 8€ на месец е много. Ще поръчвам друга с евтин клауд.
Цитирай
#85

Гледй ти! Уж са една фирма, сигурно са същите "облаци" който ползват а разликата в цените е огромана. Става въпрос за Yi и Mi камера!
Цитирай
#86

(2020-03-04, 22:17:06)Bobby34 написа:  Облакът е скъп наистина. 8€ на месец е много. Ще поръчвам друга с евтин клауд.
Аз ги виждам 16.49€ колега, което е доста скъпо, да.
Цитирай
#87

Има други опции.[Изображение: 0a804c19d12e4a4a7a1cef395c200359.jpg]
Цитирай
#88

Интересно, аз не ги намирам при мен. Къде е се намира това допълнително меню? За Yi Outdoor ли става въпрос?
Цитирай
#89

YI е приложението. Сега не ми дава опциите, защото имам купен абонамент.
Цитирай
#90

Yi Home, да. Но с коя камера си се абонирал за въпросният облак? Тъй като, май имат различни цени за различните камери...
Цитирай
#91

Да, може и така да е. Което би било тъпо.
Ето тази:
#Aliexpress US $45.99 54%OFF | YI 1080P Dome Camera Night Vision International Version Pan/Tilt/Zoom Wireless IP Security Surveillance YI Cloud Available
https://a.aliexpress.com/_d6sjOft
Цитирай
#92

Да, на твоята реално са по-ниски цените. Но при мен не забелязвам други. Демек, бая по-скъпо излиза...
Цитирай
#93

Да не пускам нова тема, предложете алтернативно на ICSEE приложение ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)