Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с флаш на таблет SuitePad
#1

Привет! Имам 2 таблета Интелски с Андроид ползвани са с рекламна цел и като се включат по нормалният начин направо отиват в някаква малка рекламна апликация и няма мърдане от там. Каквото и да правиш няма излизане от нея, единствено можеш да изключиш таблета ако не ти се разглежда вече...по-голяма простотия не съм виждал(даже часа неможеш да видиш, камоли да влезеш в интернет или нещо друго...) Та поради тази причина се опитах хард ресет да им направя по познатия начин - натискане и задържане едновременно на POWER ON + VOL UP бутоните. Обаче и тук дърво след десетина секунди излиза "Entering dnx mode: waiting for fastboot command..." и до тук. Така стои около 5 мин и после таблета изгасва. Това ме наведе на мисълта че са заключени и на някакво по-ниско ниво и реших да флашвам фърмуера. Свалих си програмките adb и fastboot, инсталирах си драйвери на PC-то, закачих с USB към PC - всичко както е описано в нета. При команда fastboot devices и двата таблета излизат със сериините си номера и отново дотук.....Каквато и друга команда да напиша ми излиза: FAILED (remote: unknown command). Аз съм изчерпан остава ми последна опция която ще пробвам утре с клавиатура към Micro-USB и да пробвам F7 или F10 или друго F с което да вляза в биоса и за друго не се сещам, ако някой има нещо в предвид ще се радвам да го чуя и предварително благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-добре се свържи с човека, от когото си ги взел и го попитай дали той ги е инсталирал. Вероятно дори минимална ще ти даде някаква полезна информация. Лично аз не съм се сблъсквал с такъв проблем и ми е трудно да ти дам съвет.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)