Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за ром Индонезия-N8pro
#1
Question 

Здравейте!
Въпроса ми е към колегите който са флашнали индонезийския ром на Note 8 Pro:
Та колеги и аз го сложи преди 2 дни но ми се струва,че батерията някакси пада с една идея по бързо?
Как е при вас или аз си внушавам?  Huh


Прикачени файлове Миниатюри
   

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
Аксесоари
#2

Сложи статистика на батерията де.
Цитирай
#3

(2020-01-12, 11:12:44)emzo написа:  Сложи статистика на батерията де.
Кое да сложа?

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#4

Не мога да дам точно мнение, но всяка вечер е на зарядното.Някъде на около 45-50%.Преди това почти не съм го ползвал с друг ром, но по спомен може и да има нещо такова,да пада една идея по бързо спрямо това което беше(просто имах друг телефон, и този докато не го нагласих всичко да му е ок, не го ползвах ежедневно)..Но щом работи се не пипа, поне при мене хаха Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#5

Да иначе е супер!
Онея гугълските извращения не се траеха.
Сега с индонезия се родих... И си записвам разговори  Cool

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


[-] 1 потребител изказва благодарност на DeCkard за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#6

Браво.Вече не е толкова лош телефона, нали Smile
Въпреки че от време на време ми се иска да пробвам нещо друго, но за цената си е много добре Smile
Откакто купих п30 про и го продадох на 4тия ден, видях че разликата в парите не си заслужава,не ми се дават толкова пари за телефон

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#7

Не е баш така, камерите му не могат и на малкия пръст на п30про да стъпят.

И аз направих такъв преход,защото ми омръзна Smile
Цитирай
#8

Точно пък за камерите не ми се говори.Да, ако имаш 1 час да си играеш снимаш обект, който не се движи съм съгласен...
НО..
При мене беше следното.Имах парите, отидох и си го купиш кеш, на връщане му взех протектор за дисплея и кейс.Прибираме се вкъщи.Седнахме на масата, и разопаковам, играя си с телефона и малкия си прави маймунските истории.Пускам камерата на п30 прото, и снимам и снимките излизат размазани.Размазана ръка и тн.Изнерви ме на момента.Играх си още 1-2 дена, и реших че телефон за 1-2к, да ми прави размазани снимки не е ок.Малкия няма как да му кажа не мърдай, да направя 1 час настройки за да го снимам.Много силно разочарован останах от тоя телефон....За мен е важно камерата да ми е ок, да мога да си снимам детето и затова го купих.Но и п30прото и xiaomi-то да ми правят някакви подобни снимки при движение, не мерси Smile Та втори път 1-2-3-5К за тел никакъв шанс

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#9

Абе изобщо нямат място за сравнение, но както и да е.
Цитирай
#10

Не налагам мнение, а го споделям.Аз съм имал и двата телефона, и определено за 1500 лева да ми прави размазани снимки не е окей.Виж за 400-500 е по приемливо.Аз не съм PRO да си играя да снимам 1 час.Вадя от джоба и снимам...п30 про определено не се представа добре при вадене от джоба и снимане.Вече за настройки, камерата му е много богата.Но за мен не представлява интерес да си играя 1час да снимам нещо..

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#11

А ноут8 , който е без ois се справя щото.

Нека да сме обективни, няма място за сравнение в камерите.
Цитирай
#12

Телефоните без ois снимат по-бързо, но за сметка на това не могат да поемат толкова светлина.
Ois е полезен предимно на тъмно и там р30 ще даде (и вероятно дава) много по-добри резултати.
Всеки си преценява за себе си какво му харесва.
Аз винаги правя 2-3 или повече кадъра с различни настройки. Място има. Въпросът е дали моментът позволява повече опити
Цитирай
#13

(2020-01-13, 07:24:15)suffer написа:  Телефоните без ois снимат по-бързо, но за сметка на това не могат да поемат толкова светлина.
Ois е полезен предимно на тъмно и там р30 ще даде (и вероятно дава) много по-добри резултати.
Всеки си преценява за себе си какво му харесва.
Аз винаги правя 2-3 или повече кадъра с различни настройки. Място има. Въпросът е дали моментът позволява повече опити
Кратко, точно, ясно.За парите си ноут 8 про си се справя отлично.Да си ги ползват тия от 1500 лева.Както спомнах ако имаш 1 час да си играеш да си настройваш камерата е много добър.Аз вадя и снимам.И за тази работа е пълен шит Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)