Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид 10
#51

(2020-04-21, 11:59:36)valetor написа:  Смени аудиоизточника на Voice communication.
При андроид 10 и новите версии 33.1 на ACR настройка за аудио източник няма. Старата версия 29.6 инсталирана на андроид 10 има настройка за аудио източник, но не работи нито на Voice communication нито на MIC. Записите си работеха до преди априлският ъпдейт за сигурността.
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз съм с версия 2.3.178, има избор на аудио източник и работи.

.png Screenshot_20200520-153616.png Размер: 47.46 KB  Сваляния: 227
Цитирай
#53

(2020-05-20, 14:41:36)valetor написа:  Аз съм с версия 2.3.178, има избор на аудио източник и работи.
А актуализация за сигурността на Android от 5 април ли ти е? На старите актуализации работи записа, не работи само с тази от 5 април-без значение аудио източника.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#54

Здравейте, днес след ъпдейт към андроид 10, телефона не може да се свърже през wi fi, пробвано към няколко мрежи, вижда рутер, но след въвеждане на парола пише че мрежата не може да бъде запазена.

Изпратено от моят Mi A2 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#55

reset
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • nassko1
Цитирай
#56

Телефонът е А2 Lite 3/32. Правен е ъпдейт до Андроид 10. Няма ресет.
Доставчикът е Ви...ком. От време на време не чете GSM картата, съответно няма данни и връзка.
Дава съобщение, че телефона е изключен.
Ще пробвам да сменя слота на картата. Ще правя ресет.
Нещо друго да ме посъветвате?
Цитирай
#57

Във връзка с горния пост - смених от 4g на 3g и вече 1 седмица работи коректно.
Цитирай
#58

Телефона ми се обнови сам на 10 и рязко намразих телефона. Ще правя опити да връщам стара верисия, но срещам един проблем. Как да си направя контактите на файл, не виждам никъде такава опция, а преди я имаше. Не мога да свържа телефона с компютър, само зарежда. Има ли някъде от където да избера да се свърже с компютър, не ми излиза автоматично.
Другите бъгове са, че батерията се зарежда 10-12часа и едва изкарва деня, слаба мобилна мрежа на първа карта, мобилни данни слаби, телефона е ужасно бавен и насича на почти всичко, приложенията ми изсмукват много повече интернет и т.н. и т.н.
Цитирай
#59

Опитай преди това да направиш ресет на устройството си след актуализацията.

 
Цитирай
#60

(2020-08-01, 08:24:36)Tas4o написа:  Как да си направя контактите на файл, не виждам никъде такава опция, а преди я имаше. 


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай
#61

(2020-08-01, 08:24:36)Tas4o написа:   Не мога да свържа телефона с компютър, само зарежда. Има ли някъде от където да избера да се свърже с компютър, не ми излиза автоматично.

 Ako кабела е оригинален, след като го включиш в USB порта, на телеффона ти излизат опции в падащото меню. От там си избираш режим на работа на телефона.
Цитирай
#62

Здравейте, с A2 lite на андроид 10 съм. Прави ми впечатление, че не получавам актуализации на сигурността след ъпдейта. Някой има ли представа каква може да е причината. Нямам други проблеми с 10-ката, получих я февруари. Правен е ресет.

В допълнение на горепосоченото актуализацията за сигурността на Google play е към 1 юли.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)