Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Drive или Huawei Cloud
#1

Чудя се на коя облачна услуга да си доверя. И двете предлагат 200ГБ за 6лв месечно. Тези на хуавей ми прави резервни копия на всичко което прави и Гугъл плюс рекордер с(записвам си разговорите). Това накланя везната към Хуавей. Ползвате ли сте някой от двете или други. Дайте малко акъл.

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз плащам Гугъл уан. Защото знам че работи с всички апарати. А човек през живота си взима какви ли не апарати. Примерно в момента го ползвам през айфон. И си работи. Освен това с пиксела снимките направени с него са безплатни.
А и съм се обаждал на поддръжката на Гугъл и си е ОК: помагат.
На мен много ми харесва Гугъл фотос : качил съм си всичките снимки там и разпознава кой на коя снимка е Smile
Цитирай
#3

Аз от 9 месеца ползвам Huawei телефон и си мисля че на Гугал е по добре, както казва колегата имаш дотъп до снимките и от други телефони като добавиш акаунт на Гугал пък е и по удобно има си Гугал снимки който го има и за Айфон като прилужение
Цитирай
#4

На който му е интересно да почете за наличните облачни услуги с безплатно пространство , може да прочете тук: https://www.goodcloudstorage.net/cloud-r...ud-storage
[-] 1 потребител изказва благодарност на BisVal за това мнение:
  • Genadi_Zagorka
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)