Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за citytel
#1

Здравейте някой пазарил ли е от въпросния магазин да даде мнение.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пазарил съм и съм доволен. Иначе за повече мнения Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и дискусии

 
Цитирай
#3

Благодаря за бързия отговор.
Цитирай
#4

Купувал съм И онлайн И на живо... Проблеми съм нямал

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#5

+1 Доволен клиент на Ситител

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Цитирай
#6

Собственика е арогантен, агресивен и невъзпитан каруцар, тоест ако имаш проблем/спор, който трябва да бъде разрешен, не съм много убеден, че този простак ще ти помогне. Не бих го препоръчал този магазин никога и на най-големия си враг.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#7

Купувал съм навремето, когато бяга “гаражен магазин”. Тогава не бях впечатлен, не съм купувал от там отдавна, но ако са като преди- не!!!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#8

Принципно повечето магазини от т.нар. онлайн вериги, когато е да ви вземат парите са любезни, отзивчиви, сладкодумни и отзивите са едни и същи: много съм доволен проблеми не е имало... Има и такива, които не умеят да ти вземат парите, скоро имах такъв случай, но ядовете са опрат ли нещата до гаранционни действия. Тогава изплува същността на разликата в цените, която толкова ни блазни.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#9

Моят малък опит с тях е по повод изкупуване на телефони: беше среден клас Сони, още в гаранция - предложиха ми смешни пари с оправданието, че "почти всички Сонита имат дефекти". И предвид на какво забутано място са - по-скоро бих ги определил като по-читав гаражен магазин.
Цитирай
#10

Не съм имал проблеми с тях. Купувал съм няколко телефона, батрия за телефон и макбук. При тях е по евтино от други места. Не съм опирал до използване на сервиз и гаранция, но единия път не бях доволен от модела телефон, който си поръчах и за това исках да го върна и да доплатя за по скъп модел. Съгласиха се и ми удържаха нещо от рода на 20 лева заради това, че съм го разпечатал и ползвал 1 ден. Отначало бях много ядосан, но след това видях, че наистина в условията им си го пише, че се удържат пари по тяхна оценка, ако е разпечатана стоката. Естествено има и магазини, които биха се съгласили без да удържат нищо (имам случай в smartphone.bg), но щом са си го написали в правилата смятам, че са достатъчно откровени. А и удръжката не беше нещо особено. Все пак закона за връщане на стока до 15 дни наистина казва, ако стоката е в оригинален вид, а разпечатан телефон, определено не е, колко и да е запазено всичко.
Цитирай
#11

Това само един посредствен, гаражен магазин може да го направи. С тези 20 лева няма да забогатеят, няма да направят телефона неразпечатан, ами показва чиста дребнавост и тарикатлък на дребно. Връщал съм телефони, лаптоп, дслр-и и много неща онлайн в Технополис и Техномаркет - никакъв проблем и то след дни ползване. Идва куриер, взима си го и след седмица най-много парите са по сметката ми.
По-скоро мнения трябва да се пишат от клиенти, които са използвали гаранцията. То иначе и от ОЛХ да го вземеш, ако няма дефекти какви проблеми да имаш?

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Цитирай
#12

Може би с двайсетте лева точно неразпечатан ще го направят Big Grin

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#13

В Ситител продуктите на Xiaomi са оригинални, проверено с два различни такива закупени от тях.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#14

Аз смятах samsung да взема,но от А1 ми дадоха оферта която ме устройва.
Цитирай
#15

(2020-01-16, 23:21:35)dani_z25 написа:  Може би с двайсетте лева точно неразпечатан ще го направят Big Grin

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Идеята е, след това като го пуснат за продан, да уточнят, че е разпечатан и да е на по ниска цена за следващия клиент. Дали ще направят така е друг въпрос, но логиката я има.
Цитирай
#16

(2020-01-16, 23:00:54)arrogant написа:  ...По-скоро мнения трябва да се пишат от клиенти, които са използвали гаранцията. То иначе и от ОЛХ да го вземеш, ако няма дефекти какви проблеми да имаш?
Има и такива мнения: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=97613

 
Цитирай
#17

Човекът говори на филия, друго не се разбра от целия ферман... Единствено ясно е, че са измекяри, трябва ли да поемат разходи.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#18

Не стават за лепене на протектори.. прецакаха Mate 20 lite и не върнаха парите. Sad
Цитирай
#19

Със залепен идеално, бързо и без дефекти стъклен протектор на закупено от тях устройство.

 
Цитирай
#20

Поръчах продукт от Citytel, който не ми беше доставен, а ми беше изпратен друг продукт с липсващи елементи и несъответсващ. Поисках да го върна, но ми предложиха замяна за моя сметка, която аз отказах, защото вината е тяхна и те трябва да платят замяната. Те отказаха да ми върнат парите или да го заменят за тяхна сметка. Шефът им беше много нагъл и арогантен и ми каза, че не го интересува, че те са сгрешили и ако не си платя ОТНОВО няма да получа нищо. Пуснах жалба до КЗП и чакам развитие. МОЯТ СЪВЕТ Е ДА НЕ ПАЗАРУВАТЕ ОТ CITYTEL ПО НИКАКЪВ ПОВОД, ЗАЩОТО ИМА ГОЛЯМА ВЕРОЯТНОСТ ДА БЪДЕТЕ ПРЕЦАКАНИ!!! Явно стоката им е менте или вършат измамни схеми с пращане на непоръчани стоки и изнудване да плащаш още веднъж за да получиш това, което си поръчал. Поне така си мисля, че правят, от моя личен опит с тях
Цитирай
#21

При поръчка онлайн не предлагат ли опция преглед и тест?

 
Цитирай
#22

(2020-10-17, 13:11:38)Kalinikolova77 написа:  Поръчах продукт от Citytel, който не ми беше доставен, а ми беше изпратен друг продукт с липсващи елементи и несъответсващ. Поисках да го върна, но ми предложиха замяна за моя сметка, която аз отказах, защото вината е тяхна и те трябва да платят замяната. Те отказаха да ми върнат парите или да го заменят за тяхна сметка. Шефът им беше много нагъл и арогантен и ми каза, че не го интересува, че те са сгрешили и ако не си платя ОТНОВО няма да получа нищо. Пуснах жалба до КЗП и чакам развитие. МОЯТ СЪВЕТ Е ДА НЕ ПАЗАРУВАТЕ ОТ CITYTEL ПО НИКАКЪВ ПОВОД, ЗАЩОТО ИМА ГОЛЯМА ВЕРОЯТНОСТ ДА БЪДЕТЕ ПРЕЦАКАНИ!!! Явно стоката им е менте или вършат измамни схеми с пращане на непоръчани стоки и изнудване да плащаш още веднъж за да получиш това, което си поръчал. Поне така си мисля, че правят, от моя личен опит с тях

Не еднократно съм споменавал, че собственика е един невъзпитан и арогантен див селянин и затова оттам НИКОГА. Ако нещо ви се наложи да се оплачете - забравете тоя да ви свърши работа, най-много да ви напсува и дотам.

Ето го въпросния господин https://www.facebook.com/sv.alexiev

А хората, които казват "много съм доволен, не съм имал проблеми с тях" нека да повторим, че за поръчките и доставките е ясно, че в 99% от случаите няма да има проблем, но ако ви се наложи гаранционно обслужване от тяхна страна и/или някакво съдействие относно проблем/въпрос за нещо, което сте закупили..... Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#23

Аз от тях не съм поръчвал,но когато поръчам от другаде,винаги е с наложен платеж до офис на Еконт или Спиди,и искам оглед,ако не отговаря на продукта който съм поръчал им се обаждам веднага и го връщам за тяхна сметка.Но дори и да е за моя ще изгубя само сумата за връщането,което е нищо в сравнение с продукта.
Цитирай
#24

Тия ги слагам в черният списък, щом не са коректни
Цитирай
#25

Не очаквайте официална гаранция от тях и други такива!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)