Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за citytel

За моя китaец mi 9t pro, съм пробвал какви ли не протектори. Е най-накрая намерих подходящ, след изпробване на всякакви видове. Тъй като дисплея е 2.5D за протекторите без черна рамка - така и не намерих подходящ(може и да съществува), или е много по малък или по целия дисплей, като по краищата не се залепя или се повдига от кейса. За протекторите с черна рамка - има качествени и некачествени. Некачествени 1-5 USD от алито(в бг са по 10 та стигат и до 30лв.). Залепяш и на др ден сам се е спукал, след 1 седмица вече целия е на парчета. Качествени - още преди поставяне се усеща значително по-дебелото стъкло на протектора. Умален толкова, че да се залепи добре на дисплея и да не се повдига от кейса. С такъв може да се изкара дооста дълго време, зависи от ползването.Цени в алито 10-15 USD(в бг сиг почват от 25-30 лв).
Конкретно моя протектор: XUNDD AXE SERIES к20 про 10-12 USD. Вече ги няма за моя модел, иначе бих поръчал още един. Кейсовете на XUNDD от алито не струват, не поръчвайте.
Кейс: Ringke Fusion X - лично за мен това са най-добрите кейсове. Препоръчвам ги стига да ги има и за новите модели телефони Wink
Цитирай
Аксесоари

Темата не е за аксесоари. Моля придържайте към смисъла и заглавието на темата.

Sent from my корейчок Samsung Galaxy S21FE using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Още преди 4-5 години като имах айфон 6 си взех батерия от тия, в началото първата седмица беше ок, след това почна да умира след няколко часа, да се рестартира, да работи бавно телефона.. върнах оригиналната, която беше на 2 години и работеше в пъти по добре просто си продават ментета от Китай купени за без пари и ако мине номера...

Иначе - предпочитам да нямам протектор отколкото тия с черни ръбове... Отвратителни са, особено ако гледаш клип или в някои приложения някой функции/бутони не се виждат. От 1 година съм без протектор и е 1000 пъти по-добре във всяко отношение.
Цитирай

Абсолютно продават ментета. Купувал съм на LG G3 и G4 батерии и двете бяха китайски боклуци.....Може и да имат някой оригинален аксесоар ,но в повечето случаи е менте .Никога няма да пазарувам от тях .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)