Анкета: Как най-често плащате сметките си? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
В кеш
27.59%
16
27.59%
С карта
17.24%
10
17.24%
Чрез телефона
44.83%
26
44.83%
По друг начин
10.34%
6
10.34%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как най-често плащате сметките си?
#26

Това ми беше втората причина освен многото откази да платя с часовник - вскеи път да се занимавам с тоя с PIN, той заключва не само плащането ами целия часовник. За да проверя нещо всеки път PIN, няма да стане...

Много хубаво, че не ти го иска.
Цитирай
Аксесоари
#27

Битови сметки/данъци преди през ePay, но смених банката и банкирането предлага същото без такса (пак минава през ePay, но явно имат договорка). Същата предлага и интеграция с Google Wallet и се старая всичко с телефона да плащам (а и ми пада месечната такса при 10 трансакции направени), като имам 100-200лв винаги кеш, защото не навсякъде има терминал.

Единствено ме дразни, че всяка банка започна да предлага Google Wallet през банкирането им и така не мога да си вкарам картата директно и съответно не мога да си ползвам часовника да плащам с него. Все пак е нещо, преди бях на Пощенска и даже и това не предлагаха.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Цитирай
#28

(2023-06-23, 08:16:51)Ivanov_1994 написа:  ... вскеи път да се занимавам с тоя с PIN, той заключва не само плащането ами целия часовник. За да проверя нещо всеки път PIN, няма да стане...

...

При Apple Watch нещата не стоят по този начин - само цъкаш двукратно бутона и доближаваш часовника до POS терминала.

Свалиш ли часовника от ръката - ще ти поиска PIN при поставяне обратно, но за плащането няма никакви PIN-ове.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)