Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola One Vision или Xiaomi Redmi Note 8t
#1

Здравейте, предстои ми покупка на телефон и се чудя между двата от заглавието. Приоритет ми е по-добрият от двата дисплея(цветопредаване и ppi), по-добрата камера(задна) и звукът през слушалки и при звънене. Игри не играя, фейсбук не ползвам. Ще се ползват за разговори, месинджъри, you tube, spotify, браузване и по някоя снимка. До сега не съм ползвал телефон на Xiaomi, та ме притеснява как ще се разберем с MIUI. Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Note 8T има по-мощен високоговорител, но звукът през слушалки е по-добър при One Vision. Откъм цветопредаване и контраст по-добри резултати дава 8T. Това са изводите от ревютата, които съм гледал за двата модела. Иначе, Motorola-та е с малко по-наситен дисплей - 432 срещу 409 ppi. За снимките - отзивите за камерата на 8T са много добри. Ще клонят към равенство при основните камери. Мисля, че и двата биха ти свършили работа, но повече за парите си предлага 8T.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • truewarrior22
Цитирай
#3

Моторолата е с по изчистената операционна система, за разлика от 8t. Но пък xiaomi-то ще има по дълги ъпдейти.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#4

Не си писал откъде ще купуваш телефона, но за сумата за която можеш да вземеш Motorola One Vision ще можеш да си купиш и Xiaomi Redmi Note 8 Pro, който е по-добър и от двата които си дал за сравнение
Цитирай
#5

В техно веригите xiaomi- то е 350 лв., а Motorola-та е около 400. Даже гледам в Метро, китаеца е 320 лв.

Sent from my Moto G (5S) Plus using Tapatalk
Цитирай
#6

Redmi Note 8 Pro се намира за 409лв в някои електронни магазини
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • truewarrior22
Цитирай
#7

За малко отгоре над тези 320-350 лв. за Redmi Note 8T 4/64 GB може да се вземе и варианта със 128 GB. Много дават за парите си тези Xiaomi-та, обаче все тучове и плочници...габаритите са им доста сериозни.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • truewarrior22
Цитирай
#8

Избора е направен, взех xiaomi-то. По първи впечатления е добре.

Изпратено от моят Redmi Note 8T с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на truewarrior22 за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#9

Айде честито, и аз съм от 3-4 дни с такъв.
Другия бонус специално на Note 8T е, че можеш да инсталираш Google Camera без никакви гимнастики.
Има линк към apk-то в съответния подфорум на модела.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
[-] 1 потребител изказва благодарност на Forsi за това мнение:
  • truewarrior22
Цитирай
#10

Честито! Дано не ви прави проблеми.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • truewarrior22
Цитирай
#11

Ще му цъкна една камера, не знаех че става без разни галимации.Благодаря на всички включили се в темата

Изпратено от моят Redmi Note 8T с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)