Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Темите на Xiaomi се завръщат за потребителите в Европа
#1

Добри новини за всички потребители на Xiaomi недоволни от досегашното положение за Европа относно приложението Теми.
Съгласно официалното съобщение на компанията, някой потребители вече се възползват от достъпа до приложението, а за останалитите това ще се случи най-късно до месец Май.
 
https://www.gsmarena.com/miui_themes_is_...-41071.php

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • jiktak
Цитирай
Аксесоари
#2

Вярно..при мен ги има вече темите
Цитирай
#3

И на Xiaomi redmi 6 ги има, но на Mi9 не. Направо се чудя кое от двете е флагмана Smile

Изпратено от моят MI 9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

След последния ъпдейт го има на Mi9
Цитирай
#5

Аз съм с MIUI Global 11.0.6. Намира го като приложение в търсачката, но при опит за стартиране ми казва, че не се подържа за моя регион. Вие с коя версия сте?

Изпратено от моят MI 9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Аз съм с MIUI Global11.0.4. нищо не съм правил,сами се появиха.
Цитирай
#7

На Redmi 7A си ги е имало винаги понеже съм на регион USA, и на dialer-a ми си има активна иконка за запис на раговори, и въобще има всичко което флагманите го имат че даже и повече. eдиснтвено nfc няма , но нито знам какво е ,нито ми е трябвало, нито пък някога ще имам нужда от това чудо

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#8

NFC-то си е удобство, но въпреки това съм го ползвал само веднъж, за да съм сигурен, че бачка

На Mi 9 Lite си ги има темите. Специално минах от регион Русия на България, за да пробвам и мисля така да си го оставя.

Изпратено от моят Mi 9 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

(2020-01-19, 02:11:55)xatamoto написа:  Специално минах от регион Русия на България, за да пробвам и мисля така да си го оставя.
Не ти ли е по слаб звука на EU региона. Имало някакви рестрикции ?

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#10

По спомен май на регион Сингапур звукът е най-силен.
Цитирай
#11

(2020-01-18, 13:37:59)росен2 написа:  На Redmi 7A си ги е имало винаги понеже съм на регион USA, и на dialer-a ми си има активна иконка за запис на раговори, и въобще има всичко което флагманите го имат че даже и повече. eдиснтвено nfc няма , но нито знам какво е ,нито ми е трябвало, нито пък някога ще имам нужда от това чудо
Чрез него NFC може да плащаш с телефона, вместо да ползваш дебитна или кредитна карта  Smile Странно е, че не знаеш за тази функция и не е чудо, а една доста полезна функция ?
Цитирай
#12

(2020-01-24, 18:58:54)Boby13 написа:  Чрез него NFC може да плащаш с телефона, вместо да ползваш дебитна или кредитна карта  Smile Странно е, че не знаеш за тази функция и не е чудо, а една доста полезна функция ?
А благодаря ! Стига с тая дигитализация, до всичко път да имат достъп Гуглите.Не стига че с махането на уличните телефони почти ни вкараха в Матрицата, ами сега и да разполага някой и с банковата ми сметка.Даже и картата която имам я ползвам само за плащане на режиините комунални услуги и то не чрез терминал а чрез компютъра в къщи и в нея никога няма повече от необходимата сума . Парите си държа на спестовна сметка.В супера картофите и салама плащам кеш. Ще си мина спокойно и без NFC.Много па нещо вземе да се глезиме..Лек ден

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#13

(2020-01-25, 08:20:28)росен2 написа:  А благодаря ! Стига с тая дигитализация, до всичко път да имат достъп Гуглите.Не стига че с махането на уличните телефони почти ни вкараха в Матрицата, ами сега и да разполага някой и с банковата ми сметка.Даже и картата която имам я ползвам само за плащане на режиините комунални услуги и то не чрез терминал а чрез компютъра в къщи и в нея никога няма повече от необходимата сума . Парите си държа на спестовна сметка.В супера картофите и салама плащам кеш. Ще си мина спокойно и без NFC.Много па нещо вземе да се глезиме..Лек ден
Може да вкараш не реалната си карта, а само виртуална, в която си вкарваш определена сума пари, които ти желаеш  Smile За мен е много удобно, а и за доста други хора Smile Не се филмирам за Матрицата, а просто желая да ползвам пълноценно телефона си  Smile И все повече неща ще влизат в телефона и ще заместват доста популярни дейности  Smile Лек ден и на теб  Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)