Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Keypad при набран номер...
#1

Здравейте, когато набирам да кажем оператор и се налага да вкарам някои цифра а после да я изтрия не намирам опциата за изтриване     
https://ibb.co/cyy8PMS

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай
Аксесоари
#2

пипни най накрая цифрата ще ти излезе курсора премигвайки.рестарт ако не снане

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#3

Не помага ....

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай
#4

(2020-01-17, 11:04:30)Brusherr написа:  Здравейте, когато набирам да кажем оператор и се налага да вкарам някои цифра а после да я изтрия не намирам опциата за изтриване     
https://ibb.co/cyy8PMS
Ами и при мен е така. Защо ти се налага да триеш цифра, която си вкарал? Не се бях замислял до сега, но и при мен го няма. Но е факт, че и никога не ми се е налагало. В каква ситуация точно ти се налага да ползваш този бутон? Докато си в процес на обаждане не виждам как ще триеш.

Edit: Реално предишните цифри не ти пречат.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#5

Ами по принцип в момента не ми пречи но аз до сега винаги съм ползвал iPhone примерно в германия ми се наложи да си купувам билети от турска авио компания и там през уж секурити връзка по този начи си вкарвах данните от картата и се налагаше да трия .... просто забелязах че го няма като опция и ми се стори странно

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай
#6

(2020-01-17, 23:54:36)Brusherr написа:  Ами по принцип в момента не ми пречи но аз до сега винаги съм ползвал iPhone примерно в германия ми се наложи да си купувам билети от турска авио компания и там през уж секурити връзка по този начи си вкарвах данните от картата и се налагаше да трия .... просто забелязах че го няма като опция и ми се стори странно
Наистина не знам. Никога не ми се е налагало, защото не съм се и замислял. Но няма проблем при теб. И аз съм така. Освен при разговора с оператора да пускат по някакъв начин request към апарата и тогава да вади стрелка. Както е при програмирането. Трябва да въведеш security code от числа и ти изкарва клавиатурата само с числа. Други клавиатури пък не го правят. И обратно. Размишлявам си. Smile

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#7

На мен ми е вече 6ти или 7ми Самсунг( сега е S10) и винаги съм я имал опцията за изтриване.
Ти в момента си в режим на повикване, а тогава може само да добавяш цифри при автоматичен оператор.


Прикачени файлове
.jpg Screenshot1.jpg Размер: 23.26 KB  Сваляния: 88
Цитирай
#8

(2020-01-18, 16:15:57)BisVal написа:  На мен ми е вече 6ти или 7ми Самсунг( сега е S10) и винаги съм я имал опцията за изтриване.
Ти в момента си в режим на повикване, а тогава може само да добавяш цифри при автоматичен оператор.
Той го разбра това. Обяснява, че с iPhone си е въвеждал данните на кредитната или дебитна карта точно на машинен оператор в процес на разговор и е можел да коригира на ябълката Smile

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#9

Точно просто от скоро съм с самсунг ... и като ц2ло андройд потребител

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)