Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Известия за пропуснати събития при AoD Global 11.0.3
#1

По-скоро как? От това, което чета в Мрежата, тези с Гугълския дайалър нямат показване на пропуснати събития при активиран амбиентен екран. Странното е, че часовник, календар и батерия се визуализират, а едни от най-важните функции - не. Дали има някакво действащо решение на този проблем, за което не съм се информирал, или е масово и при други модели, и се чака някакво решение?
На заключен екран има известия.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой, нещо???

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

Аз не съм с гугълския дайлър и на повечето известни приложения като вайбър, месинджър, смс имам известия на АОД. Просто си е малко играчка докато ги активираш,но за това има подробно описание....

Xiaomi Mi 9T, Xiaomi Note 5, Xiaomi Mi 2 lite.
Цитирай
#4

Ясно, благодаря, но едно рамо с линк по темата, тук в раздела поне по заглавие нищо не ми подсказва за решаване на проблема.
Апарата е на съпругата и по-нямам възможност да усвоя на Шяоми екосистемата... Но ми стана шокиращо, че на АОД няма известие за пропуснато повикване, а под него си седи...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#5

(2020-01-23, 18:16:44)demon_2 написа:  Аз не съм с гугълския дайлър и на повечето известни приложения като вайбър, месинджър, смс имам известия на АОД. Просто си е малко играчка докато ги активираш,но за това има подробно описание....
Къде е това подробно описание? При мен се показват основно известия за пропуснато повикване, SMS и понякога Messenger.
Цитирай
#6

В темата за впечатления, настройки и т.н

Xiaomi Mi 9T, Xiaomi Note 5, Xiaomi Mi 2 lite.
Цитирай
#7

(2020-02-06, 08:38:11)demon_2 написа:  В темата за впечатления, настройки и т.н
Чета редовно раздела, но въпреки това си направих труда да прелистя отново 20 страници и никъде не видях подробно описание как да се активират известия за вайбър, телеграм и други на AOD. Аз ли пропускам нещо или?

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#8

(2020-02-06, 10:41:19)rosko73 написа:  Чета редовно раздела, но въпреки това си направих труда да прелистя отново 20 страници и никъде не видях подробно описание как да се активират известия за вайбър, телеграм и други на AOD. Аз ли пропускам нещо или?

Аз също днес успях да изчета всички 20 страници, но не открих нищо съществено.
Цитирай
#9

Това в първия шот са иконите,които намирам в Глобален Ром com.miui.aod 1.9.234. Във вторият са от xiaomi.eu


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#10

Тоест, показаните приложения трябва да се известяват на амбиентен екран, вкл и телефонията?
Е да, ама - не... Джимейла например вади иконка, пропуснати обаждания - не!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#11

Зависи за кой phone е зададено,може да не е за Гугълския
Цитирай
#12

Явно е някой друг, както е видно от 1во мнение, изводите ми са, че проблемът е актуален само към гугълското приложение. Шяомска им работа...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#13

Единствената работеща стабилно индикация засега, която забелязах е присветкането около и диода на селфи камерата, което е крайно незабележимо, защото се вижда погледнат телефона само отгоре. За разговори е само диода, за други събития общо фоново.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#14

(2020-02-06, 17:19:55)Nenko_16 написа:  Аз също днес успях да изчета всички 20 страници, но не открих нищо съществено.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...89&page=15

№ 352 и около него е коментирано. Освен четене трябва и внимание Smile

Xiaomi Mi 9T, Xiaomi Note 5, Xiaomi Mi 2 lite.
Цитирай
#15

(2020-02-10, 17:13:47)demon_2 написа:  https://forum.androidbg.com/showthread.p...89&page=15

№ 352 и около него е коментирано. Освен четене трябва и внимание Smile
Коментираното в 352 и около него е свързано с липсата на известия като цяло, а не конкретно на AOD. Тези настройки съм ги направил от първия ден. Проблем с липса на известия или тяхното забавяне нямам, но нямам и на AOD(освен смс, пропуснати и месинджър). Така че, внимание не ни липсва, просто информацията не е напълно коректна.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
[-] 1 потребител изказва благодарност на rosko73 за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#16

Ами нямаш, защото не са заложени да има.
Както се вижда по-горе известия има за: calendar, messenger,gmail,line,mail,phone(miui),qq,sms, WeChat и WhatsApp. По нататък вероятно ще добавят още.
Цитирай
#17

(2020-02-10, 19:38:19)vlado05 написа:  Ами нямаш, защото не са заложени да има.
Както се вижда по-горе известия има за: calendar, messenger,gmail,line,mail,phone(miui),qq,sms, WeChat и WhatsApp. По нататък вероятно ще добавят още.
Наясно съм с това. Стана ми любопитно тъй като колегата преди време твърдеше, че след известни настройки можело да има за Вайбър и посочва линк където има описано как се случват нещата. Там обаче има решение на съвсем друг проблем.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#18

От вчера са пуснали нова версия на AOD в apkmirror и вече има известия на екрана за всички приложения. Поне за тези, които ползвам аз, има визуализация на дисплея. Ако направите известията да са тип MIUI, даже са цветни иконките.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nenko_16 за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай
#19

(2020-03-20, 13:21:10)Nenko_16 написа:  От вчера са пуснали нова версия на AOD в apkmirror и вече има известия на екрана за всички приложения. Поне за тези, които ползвам аз, има визуализация на дисплея. Ако направите известията да са тип MIUI, даже са цветни иконките.
Аз съм с индийския глобален ром, дали там версията е и за него

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#20

(2020-03-20, 16:44:14)kstavrev написа:  Аз съм с индийския глобален ром, дали там версията е и за него
Не съм запознат, но според мен най-добре е да се пробва. Така или иначе може да се върне предходната версия на приложението, ако не сработи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nenko_16 за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай
#21

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc...-download/
За това ли говориш ?
Цитирай
#22

(2020-03-20, 18:16:12)Minchorna написа:  https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc...-download/
За това ли говориш ?
Да.
Цитирай
#23

Нещо не мога да наглася различните цветове за известията?
Цитирай
#24

(2020-03-20, 18:36:22)Minchorna написа:  Нещо не мога да наглася различните цветове за известията?
Settings->Notifications->Notification shade->MIUI

Когато е избран този тип известия, стават цветни иконките на приложенията върху заключения екран.
Цитирай
#25

А реално разликата между известията на Андроид и Миу каква е? Търсих в нета, но не намерих..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)