Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на xiaomi 8 (note,pro,T0
#1

Имам нужда от малко помощ. Трябва да купим на съпругата бюджетен телефон за 250-300 лева, може и малко отгоре, но задължително да е xiaomi, тъй като това ни е семейната марка. Бяхме се спряли на xiaomi 8, но за голямо мое учудване прочетох, че няма светодиодна нотификация. Молбата ми е да ми препоръчате някой подходящ модел. За повечето модели не мога да намеря пълна и детайлна информация.
Цитирай
Аксесоари
#2

Миналата седмица пристигна RN8 4/128 от banggood . Излезна 300 лв с ЕУ Приорити доставка, директно в къщи. Сега за тази цена Redmi Note 8 4/64 s доставката
Цитирай
#3

Някой ще потвърди ли дали Xiaomi Readme Note 8 има светодиодна нотификация. Предпочитам да го купя от България и видях няколко сайта с цена около 300 лева за 3/32 гб, който напълно ни устройва. Какви недостатъци могат да се изтъкнат за модела?
Цитирай
#4

(2020-01-21, 16:33:42)Pinto_mm написа:  Някой ще потвърди ли дали Xiaomi Readme Note 8 има светодиодна нотификация. Предпочитам да го купя от България и видях няколко сайта с цена около 300 лева за 3/32 гб, който напълно ни устройва. Какви недостатъци могат да се изтъкнат за модела?
Има нотификация, аз го закупих от бг сайт за 339лв 4/64ГБ

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай
#5

Браво, идеална цена
Цитирай
#6

По 400 лева вече ги има про версията която за която си заслужава
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)