Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да гледаме торенти на TV Box(Android TV)
#76

С преименуване на файла нестава, ще пробвам с опера, иначе ми дава другите player-и, който имам инсталирани, vlc,perfect и т.н
Цитирай
Аксесоари
#77

Сложи си версията на торсерве, от линка в моето мнение по назад в темата, за всеки случай. С него знам, че работи с коди. Понеже може да ти го дава като избор за плеър и като го избереш, да отвори коди, но филма да не тръгне.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tolostoi за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#78

(2021-02-10, 18:43:22)TAPOV написа:  С преименуване на файла нестава, ще пробвам с опера, иначе ми дава другите player-и, който имам инсталирани, vlc,perfect и т.н
Ако имаш MX го махни, също помага. След като избереш Kodi в настройките на TorrServe, можеш пак да сложиш МХ.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kamenvo за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#79

Регистрирах се, инсталирах всичко...но не мога да подкарам бг субс. И не ми е ясно филмите само от КиноТренд ли могат да се гледат?

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай
#80

(2021-02-11, 13:23:23)Severna написа:  Регистрирах се, инсталирах всичко...но не мога да подкарам бг субс. И не ми е ясно филмите само от КиноТренд ли могат да се гледат?
За субтитри, най-лесно е с Kodi+добавки за субтитри. Или MX Player и VLC, но тогава в повечето случаи субтитрите трябва да се свалят отделно и да се добавят ръчно в самия плеър.
Филми (торенти) могат да се гледат от произволна торент-търсачка, като [URL="https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=959756&view=findpost&p=87198450"]NUM[/URL], [URL="https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=928322&view=findpost&p=98636770&anchor=Spoil-98636770-9"]Кино HD[/URL], [URL="https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=928322&view=findpost&p=98636770&anchor=Spoil-98636770-6"]Lazy Media Delux[/URL], [URL="https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=948074&view=findpost&p=90148833"]НЦР[/URL]... Има и други, но тези са най-пипулярните...
[-] 3 потребители изказват благодарност на kamenvo за това мнение:
  • Be6i4, oxuboxu, Severna
Цитирай
#81

(2021-02-11, 14:19:09)kamenvo написа:  За субтитри, най-лесно е с Kodi+добавки за субтитри. Или MX Player и VLC, но тогава в повечето случаи субтитрите трябва да се свалят отделно и да се добавят ръчно в самия плеър.
Филми (торенти) могат да се гледат от произволна торент-търсачка, кат NUM, Кино HD, Lazy Media Delux, НЦР... Има и други, но тези са най-пипулярните...

Точно тези добавки за субтитри ме затрудняват Bu Имам инсталирано Kodi, за момента само на телефона се пробвам...

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай
#82

(2021-02-11, 16:24:04)Severna написа:  Точно тези добавки за субтитри ме затрудняват Bu Имам инсталирано Kodi, за момента само на телефона се пробвам...
Инсталирай това репо в Коди (Install from .zip). Вътре има няколко добавки за субтитри, можеш да ги сложиш всичките (Install from repo). Най-важната е Bulgarian Subs, но понякога и другите вършат работа.
[-] 3 потребители изказват благодарност на kamenvo за това мнение:
  • Be6i4, oxuboxu, Severna
Цитирай
#83

Не актуализирайте КОДИ на 19 ,нищо не върви карайте си с 18.9 и му спрете актулизацийте
[-] 1 потребител изказва благодарност на go6071 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#84

Явно ще трябва да се обновят и аддоните от Mar33 repository и BG addons за да работят с Коди 19.
Всъщност тук пише че аддоните са обновени:
Repo Mar33 Kodi 19

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#85

Елементум и опенсубтайтълс си бачкаха (т.е. имаха ъпдейт), още преди да пуснат Коди 19 плейстора, за другите не можа нищо да кажа.
Цитирай
#86

Коди 19 беше достатъчно време в алфа и бета, преди да излезе официално, за да имат време хората, правещи добавки да ги пригодят за новата версия. Но това, дали някой ще си пренапише добавката, за да работи с новата версия на Коди, зависи само от него и няма общо с развитието на самоти Коди. На който не му работят добавките, които ползва с Коди, да си стои с по-стара версия и да си изключи автообновяването в самото Коди или в плей маркета.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kamenvo за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#87

Точно така kamenvo,спрете актулизацийте и на добавките elementun поне според мен ,няма разработени и няма да има скоро за коди19
Цитирай
#88

Само че не мога да намеря къде да спра актуализацията на Коди.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#89

(2021-03-01, 10:01:05)tonus написа:  Само че не мога да намеря къде да спра актуализацията на Коди.
От маркета...
[-] 1 потребител изказва благодарност на kamenvo за това мнение:
  • tonus
Цитирай
#90

(2021-02-27, 20:01:02)go6071 написа:  Точно така kamenvo,спрете актулизацийте и на добавките elementun поне според мен ,няма разработени и няма да има скоро за коди19
Точно елементум си има за коди 19 и то от бая време. Разработчкика спря официлно поддръжката преди доста време, от тогава има сигурно десетина ъпдейта. Не зная дали се уплаши да не го гонят, или просто не му се занимава официално и пуска ъпдейти които му се нравят, но това си остава най-добрия торент плеър, който съм ползвал. Торсерве е далеч, макар да е по-гъвкав, елементум е по-добро. Играл съм си и съм правил преки сравнениия, от ... не помня коя версия, но като смени еджина с либторент, вече е огън.
Цитирай
#91

Защо тогава дава грешка при инсталирането на Елементум от уж обновеното репо на Mar33.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#92

Няма обновено репо на Мартин, поне до вчера. Индталирай си някоя от последните версии от репото на елементум, или директно от гитхъб.
https://github.com/elgatito/plugin.video...m/releases

Или от
http://elementum.surge.sh/
[-] 1 потребител изказва благодарност на tolostoi за това мнение:
  • tonus
Цитирай
#93

(2021-03-01, 20:55:43)tolostoi написа:  Няма обновено репо на Мартин, поне до вчера.
Казват, че добавките за субтитри от репото работят (трябва да се инсталират на ново), значи всичко е ОК...
Цитирай
#94

Сега проверих, могат да се инсталират наново само тези, които са налични. При мен се виждат и инсталират a4ksubtitles която съдържа addic7ed, BSPlayer, Opensubtitless, podnadpisi, subscene и вече и Bulgarian Subs, която съдържа subsunacs.net, subs.sab.bz, yavka.net, bukvi.bg, easternspirit.org и двете добавки работят, така, че - да, субтитрите си работят.
Ако на някой не са му налични за инсталиране, нека си преинсталира зип-а за репото на мартин, в предните версии, при инсталация проверяваше какво се поддържа и само него предлагаше като налично, т.е. може да не се вижда вече обновена версия на някоя добавка, защото не е нила обновена към момента на инсталиране на репото.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tolostoi за това мнение:
  • kamenvo
Цитирай
#95

На мен Елементума ми дава Permission error при инсталацията и до там.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#96

Във система--услуги--управление двете отметки на 'управление от приложения' сложени ли са?
[-] 1 потребител изказва благодарност на tolostoi за това мнение:
  • tonus
Цитирай
#97

Аз го изтеглех от официалния сайт на елементум и си работи.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Цитирай
#98

(2021-03-02, 07:19:23)tolostoi написа:  Във система--услуги--управление двете отметки на 'управление от приложения' сложени ли са?

Довечера ще проверя.

Проверих сложени са и не става и не става.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#99

Мда, това Коди 19 и аз го псувах няколко дена Smile но има начин Smile Трябва да си изтеглите моднато Коди 19 слагатеси добавката на Мар33 и всичко си работи както преди.
Тема за моднато коди 19 има и линк с готов променен апк фаил аз него свалих и инсталирах на ТВ бокс-а и работи:
https://github.com/elgatito/plugin.video...-810598728

Преди да инсталираш влез в фаиловата система не съм сигорен за точния път но беше нещо от сорта на:Андроид -> дата -> ORG.xbmc.kodi... и изтрий цялата папка орг.хбмц.коди

ето и линк как да се инсталира Мар33
https://kodibg.org/forum/thread-532.html

Не забравяйте отметките за управление който колегата е споменал по горе.
На моя ТВ бокс не ми зареждаха филмите от замунда и арена заради Елементум-а, решението е да го отвориш в конфигорацийте те пита каде да запазва торрент фаилове, библиотека, и видео фаилове мисля. Направи им нови папки към някоя публична папка като Доунлоадс например защото тези добавки явно не могат да записват фаилове в системните папки.
И така Замундите и арената вървят и търсачките за суптитри работят. Ако има проблем прегледай настроиките на самите добавки.

(като вклюка Дебъг -а на замунда и не ми я отваря, но това не е включено по подразбиране)
[-] 5 потребители изказват благодарност на lo6o за това мнение:
  • Be6i4, kamenvo, oxuboxu, tonus, trolazol
Цитирай

(2021-04-02, 23:00:26)lo6o написа:  Мда, това Коди 19 и аз го псувах няколко дена Smile 

И аз го псувах и се върнах на 18.9, но сега ще опитам моднатото Kodi 19.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)