Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Светлинен датчик на Huawei y5 2019
#1

Здравейте, взех на съпруга ми въпросния телефон. Той му сложи протектор с черен кант и телефона спря да засича промени в светлината. Отделно при разговор екрана остава активен. Моля запознати с този модел да споделят при тях така ли е или просто протектора не е подходящ и блокира въпросния датчик. Аз съм с Р8 lite и на моя протектор в зоната на датчика е изрязано, та съм в чуденка телефона ли няма такава опция (според мен вече няма телефон без нея) или проблема е в самия протектор и трябва да го сменим. Благодаря за отделеното време.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз си купих преди около седмица, моя е с фабричен протектор без кантове обаче забелязвам горе вляво, малко преди камерата самия протектор е по изрязан. Явно има сензор там... Та напълно е възможно ако протекторат го закрива да прави така.. Махнете го и ще разберете

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2020-01-21, 22:12:04)Aurora написа:  Здравейте, взех на съпруга ми въпросния телефон. Той му сложи протектор с черен кант и телефона спря да засича промени в светлината. Отделно при разговор екрана остава активен. Моля запознати с този модел да споделят при тях така ли е или просто протектора не е подходящ и блокира въпросния датчик. Аз съм с Р8 lite и на моя протектор в зоната на датчика е изрязано, та съм в чуденка телефона ли няма такава опция (според мен вече няма телефон без нея) или проблема е в самия протектор и трябва да го сменим. Благодаря за отделеното време.
Здравейте,
Прегледах повечето протектори и резултата е очевиден, просто китайците не са предвидили място за сензорите от дясната страна на камерата. Съвета ми е да отидете и да си вземете същия протектор, но БЕЗ кант, защото всички със кант излизат дефектни!



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)