Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SAMSUNG GOOD LOCK 2020
#1
Information 

SAMSUNG GOOD LOCK 2020 ЩЕ БЪДЕ ГОТОВ НА 3 ФЕРУАРИ С ПОДДРЪЖКА НА ANDROID 10 И ONEUI 2.0
Ето статия по темата:
SAMSUNG GOOD LOCK
[-] 1 потребител изказва благодарност на dsr1972 за това мнение:
  • yankoa
Цитирай
Аксесоари
#2

А за да го подкарам, след като не е предназначено както винаги за България. Пак ли трябва да се минава през процеса със сим карта за друг регион, за да се смени региона и да тръгне?

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#3

NiceLock е алтернативата
Същите приложения без да е нужно VPN, вадене на СИМ и.т.н
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • Pelikana
Цитирай
#4

Можете ли да ми кажете какво ,ще етова Good lock
че не успях да намеря информация на български? Wink
Цитирай
#5

GoodLock е само приложение (с shortcuts), от което се досъпват всички опции от него, които са като отделни приложения.
Тъй като GoogLock е само за определени маркети, алтернативите NiceLock и BadLock са алтернативни приложения (с shortcuts), които отварят всички допълнителни инсталирани фунции.

т.е. същите са!

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 3 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • emo_841, Mikk, NaniG
Цитирай
#6

Приложението е обновено
С поддръжка на Андроид 10
Цитирай
#7

От къде да го изтегли и става ли за България, без да се сменя csc и да се вади картата?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#8

написано е горе :
NiceLock е алтернативата
Същите приложения без да е нужно VPN, вадене на СИМ и.т.н
Цитирай
#9

А приложенията в него от къде се инсталират? Благодаря.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#10

https://www.apkmirror.com

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#11

Нещо не мога да се оправя, не мога да ги сваля!

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#12

https://forum.xda-developers.com/galaxy-...e-t3908648
Цитирай
#13

Инсталират се всички модули без проблем, аз си оставих само Saundasisstant, това с жестовете също е жестоко One hand operation+, но го имах вече инсталирано, има го в магазина
Цитирай
#14

Вчера инсталирах всички модули и като цяло не е зле. Подкарах ги с NiceLock, защото GoodLock ми даваше грешка. Има някоя друга добавена функционалност. Определено ми хареса MultiStar, защото с него може да се пуснат приложения като Instagram, FB Messenger в режим на два екрана. Също и Sound Assistant, защото има опция за смяна на песните чрез задържане на бутоните за звука (функционалност, която съм виждал само на руутнати телефони досега).

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#15

И ние сложих ме nice lock na 10+, но как да го използваме за нотификации?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#16

Сложих edge light +, но при мига при получаване на смс от вайбър, как да го направя и след това да мига, за да подскаже че имам пропуснато съобщение, както и за други приложения?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#17

(2020-02-22, 14:59:24)Nikito82 написа:  Сложих edge light +, но при мига при получаване на смс от вайбър, как да го направя и след това да мига, за да подскаже че имам пропуснато съобщение, както и за други приложения
Инсталирай това: LED Me Know - линк
Р
аботи перфектно, на вайбър, месинджър, латсап, се появавот мигащи икони с цвета на приложенията, чиято големина и място можещ да променяш. При СМС или повикване мига около предната камера, като фигурата си я правиш ти -овал, правоъгълник, кръг и т.н. Нотификацията е само при активен АОД, аз съм го направил от 22 до 06 часа да ми е изключил, то и не е нужно аз да спя, а то да мига цяла нощ. В момента в който включиш дисплея или АОД се активира, нотификациите се появават на екрана. Работи безупречно при мен /с S10+ съм/ и е много готино, щото ползва иконите на приложенията. Аз дори черпих автора едно кафе, та съм с пълната версия. Иначе и безплатното работи перфектно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dsr1972 за това мнение:
  • NaniG
Цитирай
#18

Имам друго подобно приложение купено, което работи само при активиран АОД

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#19

Излезе нов ъпдейт на SoundAssistant модула, който добавя вертикален контрол на звука. На мен лично доста ми харесва тази функционалност, защото е доста по-лесно за използване с една ръка. Ъпдейта го изтеглих от Galaxy Store и използвам Nice Lock.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#20

Здравейте. Наскоро си настроих One Hand Operation+ модула с цел да ползвам страничното меню, което се отваря с плъзгане на ляво. Преди това не работеше коректно, защото при плъзгане се активираше жеста за връщане назад. Да при някои приложения като Galaxy Store и Play Store задържане или плъзгане под диагонал работи, но при други като Outlook, Slack, Gmail това не работи. Благодарение на този модул сега само половината част от екрана отляво е за връщане назад, а другата си е стандартно.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#21

При мен работи перфектно на S10+. 
Настроил съм си го така:
Ляв манипулатор: и трите вида плъзгане от ляво на дясно /диагонали и хоризонтално/ правят едно и също: заключване на телефона. дълго плъзгане - екранна снимка.
Десен манипулатор: късо плъзгане-затваря прриложение, дълго плъзгане-отваря екрана за рестартиране.
Изключително удобно е да си заключам телефона с палеца на лявата ръка. Отделно съм си сложил и невидимо бутонче на дисплея за заключване, ето това: Screen OFF
Работи перфектно с пръстови отпечатъци и лицево разпознаване, като на дисплея не се визуализира /не се вижда бутон/ а само ти си го знаеш къде се намира.
Цитирай
#22

Може би вече сте го видяли, но излезе нов модул - Home Up с който може да се модифицира One UI лаунчъра. Някои ключови опции са възможност за размер и подредба на иконките до 7х7, безкрайно превъртане на иконките в чекмеджето, друг изглед на папките и колко да бъде замъглен wallpaper-а при отворено чекмедже с приложения.

Аз лично ползвам само опцията за папките, защото ми изглежда по-удобно така (прикачил съм скрийншот). Бих ползвал и безкрайното превъртане, обаче има бъг в момента при който, ако жестовете са пуснати не може да се плъзга отдолу за превключване между различните отворени приложения


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



[-] 2 потребители изказват благодарност на krasimiretov за това мнение:
  • martoo, NaniG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)