Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 8 Pro vs Huawei Mate 20
#1

Здравейте. Чудя се кой от двата или, ако някой има други предложения за телефон до 600 лв...в това число и втора употреба...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
Аксесоари
#2

Mate 20 или Mate 20 Lite?
Защото трудно ще намериш стандартен Mate 20 на цена близка до Redmi Note 8 Pro.
Иначе Mate 20 e определено по-добър, но това са два съвсем различни класове апарати и е логично.
Иначе добър вариант е и Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro, според зависи от бюджета ти, както и обикновения Huawei P20.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#3

Точно за Mate 20 става на дума...има ги за по 500 лв вече...нищо с лайт на края на името не искам хахаха.
Ще ги погледна...не ъм се сещал за тях...
Иначе до 600 лв...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#4

За да получиш адекватни препоръки, може да споделиш какво конкретно те вълнува в един телефон - камера, батерия, игри, фейсбук, форма, ОС версия и т.н.

Няма телефон, който винаги да е по-добър от друг телефон. Винаги трябва да се взимат предвид конкретни функционалности и начин на употреба.
Цитирай
#5

Аз имам Samsung Note 10 Plus...и ми трябва втори телефон....с хубава батерия, голям екран, много добра камера и да не забива...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#6

Мейт 20 няма нищо общо с Xiaomi redmi note 8 pro. Вземай мейта. А и да не се окаже, че и ще снима по-добре от Ноута ти.  Big Grin
Цитирай
#7

8 PRO не е лош, но тестовете показват, че много загравя и му спада производителността при тежки задачи като игри, например. Иначе, за това, което ти трябва, е перфектен.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#8

Може да погледнеш и Р20 pro на Хуауей, намират се читави за около 450 лева, даже с някой и друг месец гаранция, само от към размер не знам дали ще ти допадне.
Цитирай
#9

(2020-01-26, 20:01:45)HERUS написа:  8 PRO не е лош, но тестовете показват, че много загравя и му спада производителността при тежки задачи като игри, например. Иначе, за това, което ти трябва, е перфектен.

Не знаех, че става така...не съм гледал такива тестове...

(2020-01-27, 20:05:36)Mihail_ написа:  Може да погледнеш и Р20 pro на Хуауей, намират се читави за около 450 лева, даже с някой и друг месец гаранция, само от към размер не знам дали ще ти допадне.

Много ми е малък...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#10

(2020-01-30, 08:55:34)RiseOfTheLycan написа:  Не знаех, че става така...не съм гледал такива тестове...

Въпреки това, пак е доста производителен. Доколкото разбирам, няма да ти е за продължително играене.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#11

Не съм имал нито един от двата, но въпреки това давам глас за хуавея. Някакси като чуя (видя) МТК процесор и всичко свършва. Това на база личен опит
Цитирай
#12

(2020-01-30, 18:00:56)HERUS написа:  Въпреки това, пак е доста производителен. Доколкото разбирам, няма да ти е за продължително играене.

Не малко асфалт от време на време и това е...

(2020-01-30, 20:45:05)vaso22 написа:  Не съм имал нито един от двата, но въпреки това давам глас за хуавея. Някакси като чуя (видя) МТК процесор и всичко свършва. Това на база личен опит

Сподели...понеже четох на скоро, че този бил доста добър

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#13

Взимай MATE 20 щом и камерата ти е важна виж https://www.dxomark.com/xiaomi-redmi-not...ra-review/ Аз ползвам Р30 и съм много доволен А мате 20 има и много издръжлива батерия.И аз преди Р30 си мислех за този но изчаках
Цитирай
#14

Моят Mate 20 го взех преди 4 месеца от продавалника за 530 кинта.Никакви проблеми.Батерията е желязо.След LG G3 не си бях купувал флагман.
Сега много ще пищят , че и този не е флагман,но телефона си заслужава всяка стотинка.
Цитирай
#15

Имах Мейт 20 и бях адски доволен от доволен от него. Камерата му е супер, дисплея...
Загледах се аз е Мейт 20 Про...но четох доста и не мога да взема решение...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#16

В крайна сметка взех Mate 20 Pro...и за сега съм доста доволен...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)