Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Twrp проблем
#1

Не знам как съм го направил но не мога да влезна в twrp при натискане и задържане на бутоните power +volume up влиза в fastboot режим.при натискане на power+volume down също в fastboot.

Телефона e xiaomi mi 9 Android 10 c root. Някой срещал ли е такъв проблем.
Цитирай
Аксесоари
#2

A буутва ли. Влиза ли в андроида?

За рекавъри можеш да опиташ да влезеш от менюто с ъпдейтите, трите точки горе - reboot to recovery
Цитирай
#3

(2020-01-28, 13:12:54)tibuzdrev написа:  Не знам как съм го направил но не мога да влезна в twrp при натискане и задържане на бутоните power +volume up влиза в fastboot режим.при натискане на power+volume down също в fastboot.

Телефона e xiaomi mi 9 Android 10 c root. Някой срещал ли е такъв проблем.
Аз имах същия проблем и се реши много лесно просто си преинсталирах TWRP


Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

If you can't be good - be bad...
Цитирай
#4

Бутва си всичко е ок.С команда от терминала reboot recovery пак отива във fastboot.,?

(2020-01-28, 13:39:20)smartbomber написа:  Аз имах същия проблем и се реши много лесно просто си преинсталирах TWRP


Sent from my Redmi K20 Pro using Tap
И аз това си помислих но не помня коя версия на twrp съм сложил,да не сложа неработеща да се омаже всичко.
Цитирай
#5

по принцип каквато и да сложиш има голям шанс да се наложи да ресетнеш телефона заради криптиран <data дял
Цитирай
#6

След преинсталацията на TWRP, за моя голяма изненада - нещо което не бях виждал досега, ми изкочи патерн на самия TWRP, след въвеждането на който ми декриптира устройството...

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

If you can't be good - be bad...
Цитирай
#7

За сега няма да го барам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)