Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto G8/G8 Power - слухове, спецификации, коментари
#26

По принцип Моторола не е известна с бързина на ъпдейтите, даже напротив.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • nikiberk89
Цитирай
Аксесоари
#27

Има нова актуализация. Най-сетне.[Изображение: af1e325302e6d2d8dc7f155c7c01bd53.jpg]

Изпратено от моят moto g(8) power с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на nikiberk89 за това мнение:
  • XAn4ETO
Цитирай
#28

Няма специални теми, затова ще питам тук - някой с moto g8 plus или с moto one zoom за мнения?
Колебая се с кой да сменя една перфектна, но вече поостаряла moto g6 plus.
Цитирай
#29

(2020-06-19, 09:44:15)stern написа:  Няма специални теми, затова ще питам тук - някой с moto g8 plus или с moto one zoom за мнения?
Колебая се с кой да сменя една перфектна, но вече поостаряла moto g6 plus.

Освен ако не ти трябват стерео говорители, One Zoom е по-доброто решение при всички ситуации. Камери, батерия(заради амолед екрана), амолед екрана на ярка слънчева светлина, процесор, повече памет, самата памет е от по-бързия UFS стандарт, всичко е в ползва на One Zoom. Всичко зависи и от цената, но на "зума" толкова му падна цената, особено през Виваком на договор, че си изкушаващо предложение.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...hone2=9745
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • stern
Цитирай
#30

Motorola One Zoom е по-висок клас, нормално да е по-добър.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#31

(2020-06-20, 09:34:02)hazART написа:  Motorola One Zoom е по-висок клас, нормално да е по-добър.
Да, така е, сравнявал съм ги в gsmarena. Разгледах и двата в Технополис, но по-скоро ме интересува някой, който ползва някой от моделите за лични впечатления.
Особено Зуум, че по-скоро ще е той. Притеснява ме само, че цялата серия One досега беше с чипсет на Екинокс или Медиатек и GPU Мали; чак при Хипер (която май я няма у нас) и Зуум пак всичко е на Qualcomm и Адрено. А за G-серията знам, че е желязна.
Цитирай
#32

За моите разбирания, one zoom е добър телефон. Имам го от няколко дни. Идвам от redmi note 8t. В сравнение с него, Моторолата ми харесва повече, с малки изключения. Едното е отпечатъкът в дисплея. Трябва постоянно да будиш телефона, за да ти светне къде да пипнеш, за да отключиш. Понякога не разпознава от първия път - от 10 случая, отключва в 8 от първия път. И времето за отключване е по-дълго от на xiaomi-то. Спрямо предишния - батерията кара една идея по-малко и се зарежда една идея по-бавно. Плюсовете са - дисплей - AMOLED, срещу lcd, работи идеално, пъргав е, xiaomi-то беше по-бавно. Софта е идеален, тук няма какво да обсъждаме - чист андроид. А и при предишния имаше доста бъгове, характерни за xiaomi. Тук няма. Моделът 8t има фабричен дефект с Bluetooth, беше почти неизползваем. Не ставаше за работа с никакви носими у-ва. Моторолата е идеална в това отношение, работи с всичко, с което и кажеш. За ъпдейтите не мога да коментирам, но изглежда Моторолата не е част от Android one програмата. Сега чака андроид 10. Звукът на слушалки е една идея по-зле, като качество. Но с подходящ плеър (Poweramp), нещата се оправят, понеже има много разширен и подробен еквалайзер. Препоръчвам този телефон, единственото което може да не се хареса е отпечатъка в дисплея. Относно камерите - снима идентично с 8t, снимките за моите разбирания са с добро качество.

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на truewarrior22 за това мнение:
  • stern
Цитирай
#33

В Мото Функции --> Мото Екран --> Активен Екран, една от опциите за вкл/изкл., е да се събужда при приближаване (с ръка).
Е, събуждането е полу, но показва за кратко часовника, батерията, известия за пропуснати неща и къде да плъзнеш (ако не ползваш пръстово отключване) за да го събудиш напълно. Това при по-старите G-серии.
Няма ли го в Зуум? В Технополис видях, че има Мото Екшъни и Екран, но единствено разгледах дали има Навигация с един бутон и скриване на трите стандартни. Другите функции не съм гледал.
[-] 1 потребител изказва благодарност на stern за това мнение:
  • truewarrior22
Цитирай
#34

Има я описаната от теб функция със прокарване на ръка, или когато го раздвижиш. Въпроса е, че когато искаш да го отключиш с пръст, трябва да го събудиш, за да светне къде да пипнеш. Мен въпросното святкане ме притеснява, защото се случва по много пъти на ден, а е все на едно и също място. Та си мисля да не прегори екрана, нали е амолед. А когато отпечатъкът не е в дисплея, става по познатия на всички начин. Иначе телефона във всичко друго ме радва.

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
Цитирай
#35

Предполагам са го предвидили.
Цитирай
#36

Телефонът има ли фм радио, и има ли опция да се рязменят бутоните за навигация, или все още тва куца в чистия андроид?
Цитирай
#37

Има ФМ радио,бутоните за навигирането не могат да се променят

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#38

Да, благодаря. Поръчах редми 9.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)