Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

3D снимки във facebook
#26

(2020-02-02, 07:50:38)Boby13 написа:  Станете членове на групата във Фейса за 3D  Smile Из световните форуми няколко човека бяха писали, че така се е появила  Smile Smile Smile
Така пишеше преди и от година станах точно за това член,но както казах по едно време ми изчезна опцията,а не съм спрял да бъда член/харесам страницата

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
Аксесоари
#27

То самото приложение се ъпдейтва само без да се сменя номера.От Стора са забранени авто актуализации и известия.Сутринта като отключих телефона ми изписа Bitdefender че Фб е чисто значи че се е ъпдейтнало проверих пак същата версия е сега пак се изписа пак е същата но проверих приложението да не е изчезнало 3д беше там но подредбата на опциите е пре подредена.
Цитирай
#28

Даже опциите ми при писане на коментар са доста


Прикачени файлове Миниатюри
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#29

Днес получих ъпдейт на Fb до версия 256.0.0.39.117 и ми се появи най-после 3D опцията.

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай
#30

Всичко от изброените горе бях направила, къде ли не рових и какво ли не пробвах.... Даже вчера викам, айде пак да видя, да не би случайно да се е появила и естествено я нямаше.
Днеска обаче си правех експерименти със снимки и пак се заинатих да видя и о чудо, имам я опцията.... Гледам фейсбук се е актуализирал наскоро, но кога не знам, а версията уж е същата,. 255.... Та и при мен се появи, но защо идея нямам Smile
Цитирай
#31

И аз ъпдейтнах уж с най новата и пак нищо няма

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#32

При мен се появи ! Но като му видях възможностите ... язък за чакането Big Grin

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#33

При мен се появи без да ъпдейтвам фейсбук-а предните дни го нямаше. Странна работа

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай
#34

(2020-02-05, 14:12:12)any9 написа:  Всичко от изброените горе бях направила, къде ли не рових и какво ли не пробвах.... Даже вчера викам, айде пак да видя, да не би случайно да се е появила и естествено я нямаше.
Днеска обаче си правех експерименти със снимки и пак се заинатих да видя и о чудо, имам я опцията.... Гледам фейсбук се е актуализирал наскоро, но кога не знам, а версията уж е същата,. 255.... Та и при мен се появи, но защо идея нямам Smile
Като им харесаш страницата 360 facebook и след няколко дена се появява,те ти добавят разни екстри без ти да ъпдейтваш приложението
Цитирай
#35

При мен днес се ъпдейтна Фейсбук и 3Dснимка е налична. Нищо допълнително не съм правила и нищо не съм харесвала из фейса.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#36

Аз им бях харесала страницата преди.... Месец сигурно или поне 3 седмици.... Просто се появи изведнъж.... Шашав телефон, ей
Цитирай
#37

Пу разгеле, днеска ми излезе ъпдейт на Facebook, и ми се появи 3D функцията, не че е нещо фрапантно, и сигурно след някой друг ъпдейт пак ще изчезне най-вероятно.
Цитирай
#38

И при мен се появи днес на 255, вчера го нямаше на същата версия.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#39

От днес и аз имам 3д вече

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#40

Айде утре да се похвалим така, че всички имаме известия ?, пък и зуума ако оправят - банкет на групата ?

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#41

Днес проверих, при мен също се появи функцията за 3D снимка. Телефона е Redmi note 7

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#42

Като натисна 3д снимка не става нищо

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#43

Би трябвало да ти се яви галерия и да избереш снимка, която ще бъде обработена Smile Не всички стават и като цяло трябва да са снимани обекти до 2 м разстояние Smile
Цитирай
#44

(2020-02-08, 10:58:12)TNTKZ написа:  Като натисна 3д снимка не става нищо
Зависи какво очакваш да стане Smile като натиснеш на 3д,излиза галерията ти със снимки, избираш една в близък план, качваш я, програмата я конвертира и публикуваш в фейса

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#45

(2020-02-02, 09:02:09)DoryanY написа:  Преди 3 дена реших да пробвам 3Д снимка дали я имам и потърсих в интирнет съвети и попаднах на това https://www.youtube.com/watch?v=gr5OV4kSYds&t=1s инсталирах прилужението ФБ погледнах за 3д нямаше харесах страницата 360 facebook както е на видеото но пак я нямаше деинсталирах приложението и изтеглих бета от онзи линк където го бях качил инсталирах го но пак нямаше 3д и реших че не става.Но вчера видях че на някой се е появило като е ъпдейтвал Фб и пак го инсталирах и гледам че вече го има.И си мисля че може да е от това пробвайте да видим.Успех, човек трябва да търси решения затова е интернет

Аз съм явно от интересните случаи, ,точно при влизането във Фв я имам ,после когато отворя втора снимка да сложа я няма,само влизам и се логвам и пак излизам за да се появи отново ....
с Хiaomi redmi note 9 pro съм.
Цитирай
#46

Ще трябва да питаш в раздела на Xiaomi  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=100010
Тук е за Huawi P 30.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)