Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Фитнес гривна Xiaomi Mi Band 3 не вибрира при вх. повикване през приложен
#1

Здравейте!
Имам следният проблем който не мога да реша. Опитвах всичко, дори ходих в офис на А1. Много ще се радвам ако някой може да ми помогне с това:

Имам гривна Xiaomi Mi Band 3, която свързах с iPhone и всичко работеше - гривната вибрираше и показваше кой ме търси, когато ми звъни телефона през мрежата и през някое приложение messenger, viber, whatsapp, telegtam и т.н.

Наското купих телефон A1 Alpha от офис на А1 и свързах гривната с него. Всичко работи, освен когато ми звънят през приложенията...
Когато ме търсят през мрежата гривната вибрира и показва кой ме търси, но когато ми звънят през приложение - гривната нищо не показва и не вибрира. Едва след като спрат да ме търсят ми извибрирва и ми показва че имам пропуснато повикване.

Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем? Ще ви бъда много благодарен ако можете да ми помогнете да се справя с това.

Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-01-31, 18:00:45)krasen написа:  ...Опитвах всичко, дори ходих в офис на А1...

В 97% процента от случаите, в които търсиш помощ в магазин на оператор, е все едно да накараш баба ти да ти преинсталира windows-a.

Нямам такава гривна и няма как да тествам или да ти кажа точно за някоя настройка, но след малко търсене, попаднах на ТОВА. Друго приложение, с което можело да се правят доста повече неща с гривната.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

Да, пробвах с това приложение преди да пиша тук, но и с него беше абсолютно същата работа.
Снощи четох в английските форуми и открих това приложение: Mi Bandage for Mi Band and Amazfit
С него вече се реши проблема.
Благодаря
[-] 2 потребители изказват благодарност на krasen за това мнение:
  • dada_, Diego Armando
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)