Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P Smart Pro
#1

Здравейте , тъй като не видях друга тема за този модел я пускам тук. Ще се радвам ако има хора закупили модела да споделят своите впечатления от него.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей
Аз съм от декември с този телефон!
Камерата не ми харесва, уж тройна а не ми харесват снимките.
Иначе няма някакви бъгове, не лагва, но е големичък дори за мен.Казвам дори за мен, защото съм 188 см висок.
Няма още и много аксесоари за него в България, само гръбчета се намират.Няма и индикатор за известията - при нови съобщения
телефона информира със звук, но не и със светлина.Иначе си има гугъл плей, ютуб и всичко останало, даже и некъв магазин на хуавей.
Ако имаш въпроси някакви питай.

HTC Wildfire S - > Huawei Ascend P1->LG G2 -> Samsung S7->Huawei P smart pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на kobutan за това мнение:
  • dobata08
Цитирай
#3

A видеото как е ? Понеже видях някакъв клип в ютюб и през цялото време картината трепереше все едно обектива се префокусира. И как е спрямо Samsung galaxy S7 , тъй като видях ,че си бил с него преди?
Цитирай
#4

Имам този телефон от седмица - черен. В Антуту обаче го засича като Y9s. При вас как е?
Цитирай
#5

Аз знам че е идентичен с хонор 9х ли беше...
Няма проблеми с видеото при мен.

HTC Wildfire S - > Huawei Ascend P1->LG G2 -> Samsung S7->Huawei P smart pro
Цитирай
#6

Здравейте има ли телефона отключване с почукване на дисплея?
Не можах да намеря,иначе не е лош,камерата бива,батерията ще видя днес съм за 2ри ден.

Gcam ще стане на телефона?

Huawei P Smart Pro
Цитирай
#7

От понеделник съм с този телефон и за сега съм доволен от него. Само се дразня на това, че като си направиш пръстовият отпечатък и ако не го ползваш ти излиза опцията за парола, което ако някой ти я знае се обезсмисля заключването с пръстовият отпечатък. Не успях да намеря опция да се махне паролата и да стои само пръстовият отпечатък като опция за отключване на телефона.

Дойде ми Андроид 10, но все още не съм го инсталирал, за да видя как се държи 9-ката, все пак телефона ще чукне днес 2 дни. Big Grin
Цитирай
#8

Паролата е иска в определен период за защита или на определени отключвания.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

Иска я ако натиснеш бутона с някой друг пръст, защото отключването става чрез бутона отстрани и се получава за 1 секунда. Ако го натиснеш светва се екрана и ако решиш да го отключиш с жест нагоре както си се отключва по принцип без парола и отпечатък то ти излиза опцията да въведеш паролата. Не е болка за умиране, но като цяло така се обезсмисля отпечатъка ако могат да го отключат чрез паролата.
Цитирай
#10

Здравейте,поръчах си такъв телефон (още не съм го получил) от Теленор,но ме интересува живо как стоят нещата с приложенията на Гугъл: Ютуб, Фейсбук,пощи ABV.bg,Gmail и др.Трябва ли да се инсталират или са инсталирани? Ако ги няма,могат ли да се инсталират и как? Благодаря предварително!
Цитирай
#11

Телефончето си има Google Play Services, т.е. имаш Youtube, Gmail, Maps и пълния набор от приложения в Play Store. Имаш си и AppGallery, който се пълни от ден на ден с нови приложения. Тия дни и SoundHound влязоха в магазина, трита оператора си имат приложенията и там, банките и т.н. Но в крайна сметка имаш си и Play Store.

Abv не идва pre-installed, но го има и двата магазина и може да се изтегли.

P Smart Z/Pro си идват с Google-ските приложения и услуги както всички останали смартфони.
Цитирай
#12

Благодаря за отговора! Сега чакаме да пристигне куриера :-)
Цитирай
#13

Има си всичко, да. Мисля, че тези на Google нещата са вече за телефони излезли през 2020, а точно този модел е последният за 2019 понеже излезе през декември. Вероятно е и последният с Google service, освен ако няма и още някой доста по нисък клас излязъл по това време.
Цитирай
#14

Още си чакам поръчката... :-) като (ако) дойде ще разберем :-)
Цитирай
#15

(2020-06-20, 05:51:34)startx написа:  Има си всичко, да. Мисля, че тези на Google нещата са вече за телефони излезли през 2020, а точно този модел е последният за 2019 понеже излезе през декември. Вероятно е и последният с Google service, освен ако няма и още някой доста по нисък клас излязъл по това време.
Забраната да ползват Google е за новите им модели, а не кога са произведени. Като казвам нови модели, разбирай нови разработки. Сега на 1 юни излезе Huawei P30 Pro New Edition, който има леко освежаване, но си е стария телефон - той има официално Google, защото ползва старите чарколяци и съответно забраната не важи за него.
Цитирай
#16

Тук дали ще ни огрее 10.1?
Цитирай
#17

Здравейте всички, бихте ли ми препоръчали работеща за нашите телефони програма съобщаваща за пропуснати повиквания, съобщения, мейли, месинджър и т.н. Опитах няколко от гугъл плей, направих всички промени в настройките според техните изисквания, но не става и не става. Благодаря предварително!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)