Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Драскотини по дисплея на samsung galaxy s10 plus
#1

Здравейте, по стечение на обстоятелствата се получиха доста (повечето финни) драскотини по дисплея на телефона след като се плъзна по екран общо взето, въпроса ми е дали има как да се отстранят или поне скрият, мислех си за вариянт с тези течни протектори с цел да ги запълнят или нещо от този сорт, ако някой знае някакво решение без смяна на дисплей ? ще съм благодарен ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Просто слагаш стъклен протектор и продължаваш напред.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

(2020-02-01, 23:06:55)NoMaD написа:  Просто слагаш стъклен протектор и продължаваш напред.
А според вас дали с този течен протектор има някакъв вариянт да се поскрият повечето те са доста финни иначе до колкото знам не пазят почти но просто с цел скриване на драскотините
Цитирай
#4

(2020-02-01, 23:11:23)Radichev написа:  А според вас дали с този течен протектор има някакъв вариянт да се поскрият повечето те са доста финни иначе до колкото знам не пазят почти но просто с цел скриване на драскотините
Вариант за скриване на драскотини - тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

Телефона попринцип е с фабричен протектор/фолио, според мен може и да не си забелязал (поне един колега в работата не беше разбрал, че има залепен фабрично).

Ако не си махал протектора... просто го отлепи и залепи нов.
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonivanov22 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

(2020-02-02, 09:13:02)simeonivanov22 написа:  Телефона попринцип е с фабричен протектор/фолио, според мен може и да не си забелязал (поне един колега в работата не беше разбрал, че има залепен фабрично).

Ако не си махал протектора... просто го отлепи и залепи нов.
За съжаление понеже търсих бял преди 2 месеца от виваком "уж" успяха едвам да ми намерят някаква бройка коята била излагана по витрини, но всичко му беше разлепено
Цитирай
#7

(2020-02-02, 12:29:59)Radichev написа:  За съжаление понеже търсих бял преди 2 месеца от виваком "уж" успяха едвам да ми намерят някаква бройка коята била излагана по витрини, но всичко му беше разлепено
В Технополис има като тези които са фабрично поставени върху телефона. На скоро си взех от тях за 17.90 лв. ако не ме лъже паметта. Два броя са. Все още не съм сменила фабричния, но ги взех за всеки случай да имам под ръка като ми потрябва. Smile

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
[-] 1 потребител изказва благодарност на NaniG за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#8

И аз си взех от тях , убеждаваха ме , че са оригинални. Бяха се появили дребни драскотини по протектора след 8-9 месеца употреба и реших да сменя оригиналния.
Но , уви. Тези от маркетите нямат нищо общо с оригиналния , въпреки че на опаковката пише това. Изреза за камерата не е кръг , а квадратна изрезка. Второ , повече от 2-3 седмици не издържат. Поставям ги правилно , първите дни са все едно оригиналните, но малко по малко почват да вземат въздух по краищата и се отлепят. Махнах ги и сега карам без протектор, колкото издържи.
[-] 2 потребители изказват благодарност на BisVal за това мнение:
  • NaniG, oxuboxu
Цитирай
#9

Аз съм с този на S10+ : ПРОТЕКТОР
В пъти по-добър от оригиналния, от 1 месец съм с него и не е разлепен никъде.. Пръстовия отпечатък работи перфектно, за предната камера няма изрез, но това не влияе на снимките. На вид сякаш телефона е без протектор. В темата за аксесоари съм писал повече за него, препоръчвам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dsr1972 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)