Анкета: Бихте ли си купили Samsung Galaxy S20 Ultra? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, защото ще има голямо подобрение в камерата
2.86%
2
2.86%
Не, защото ще е много голям
18.57%
13
18.57%
Да, защото ще има голяма батерия
2.86%
2
2.86%
Не, защото ще е много скъп
31.43%
22
31.43%
Да, защото като цяло ще има големи подобрения
2.86%
2
2.86%
Не, защото имам Samsung Galaxy S10/S10+, Samsung Galaxy Note 10/Note 10+
17.14%
12
17.14%
Да, защото ще предлага 5G
1.43%
1
1.43%
Не, защото ще се предлага с Exynos чип
5.71%
4
5.71%
Да, защото вече ми е време за смяна
0%
0
0%
Не, защото чакам други телефони
8.57%
6
8.57%
Друго
8.57%
6
8.57%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бихте ли си купили Samsung Galaxy S20 Ultra?
#1

[Изображение: news-1856-924213995.jpg]
Бихте ли си купили Samsung Galaxy S20 Ultra?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Единственно защото е мн. Голям,не бих го купил
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

Чакам Tel*nor да пуснат pre-order и го налазвам. Време е да пенсионирам S9-тката която ми служи вярно през изминалите 2 години.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#4

не бих го купи защото е много голям, много скъп и с ексинос
[-] 4 потребители изказват благодарност на juventusarl за това мнение:
  • Dowper, Legend, oxuboxu, росен2
Цитирай
#5

Телефон голям колкото таблет и над сантиметър дебел,не.Не мисля че това е пътя.
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

(2020-02-02, 19:51:06)felipe написа:  Телефон голям колкото таблет и над сантиметър дебел,не.Не мисля че това е пътя.
Абсолютно съгласен! Мисля,че най-малкия ще е любимеца на много хора.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#7

Може би ще изчакам Ноут серията. 5g възможностите още не ме блазнят, защото докато тръгнат 5 g мрежите у нас и докато покрият големите градове поне ще мине време.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#8

Исках да го купя но няма как да стане , размер на таблет няма как да се носи.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#9

Извинявам,гласувах с друго но нещо съм объркал модела явно,заблудил съм се че става дума за galaxy fold 2 Отговора ми щеше да е не заради размера
Цитирай
#10

(2020-02-03, 17:25:31)DoryanY написа:  Гласувах с не защото нямам нужда от сгяваем телефон.И смятам че ще имат много проблеми с дисплеите след известно ползване.Пък и е прекалено голям.

Нещо се бъркаш. Ултра-та не е сгъваем. Тук става въпрос за най-големия модел от S серията.

Не бих го купил. Спират ме големия размер, високата цена, а и не виждам причина да махна Note 10 заради S 20 Ultra. 
Не съм гласувал, защото не мога да посоча в анкетата повече от една опция, а моите са 3-4.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#11

Гласувах с опцията Не, защото имам Samsung Galaxy S10/S10+, Samsung Galaxy Note 10/Note 10+, но бих добавила и следните опции: Не, защото ще е много голям Не, защото ще е много скъп.
Ако не бях взела S10+ щях да се замисля за S20 Ultra, но този модел покрива всички мои нужди и не намирам смисъл да го заменям за S20 Ultra.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
[-] 1 потребител изказва благодарност на NaniG за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#12

Според мен цената му не е такък проблем, защото е с една идея по-добри характеристики от Samsung Galaxy S10+, освен, че е по-нов, а за големината, може би тук трябва да дойдат сгъваемите телефони, преди тези да са се превърнали с джадайски меч, защото няма повече накъде да стават по-големи, а трябва и да е удобен, и да може да си избираш дали да е като Fold, като го разгънеш да става още по-голъм или като Samsung Galaxy Z Flip, да е голям, но само когато ти е нужно. А за чипа, нищо не можем да направим, но не е чак толкова зле.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • NaniG
Цитирай
#13

Съжалявам-всички въпроси от технически характер относно устройства за комуникации са ми непонятни и е пожелателно да не се задават.
Цитирай
#14

Не е нужно да влизаш в темата и да гласуваш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#15

По принцип каквото и да е устройство с логото на тази компания не бих си купил вече, какво остава някакво безумно скъпо тамагочи.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Legend
Цитирай
#16

Гласувах с друго, просто не съм им фен на телефоните! Иначе ползвам други продукти на марката.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#17

Че това телефон ли е?

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#18

За 2600 лева ???? Само, ако ме заплашат с пистолет.
Цитирай
#19

На цената на доста приличен лаптоп, не няма да го купя, и не става въпрос за финансови възможности Smile

Вечния бетатестер!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)