Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата при Андроид 10.
#1

Здравейте, след ъпдейт до Андроид 10 всички видове GCam спряха да работят. Отделно, камерата в Месинджър снима, но бутонът за изпращане липсва. Моля за помощ, с оригиналната камера не се харесваме Kapitulation
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай след актуализацията с връщане до заводски настройки на устройството си.

 
Цитирай
#3

И аз имам проблем, пише ми hdr processing и не зарежда снимката. Hard reset не е вариант. Може би новите версии на gcam все още не са донаправени за новия android.
Цитирай
#4

Тогава тествай за проблем с по-стара версия на приложението.

 
Цитирай
#5

В темата за приложения за камерата съм пуснал пост, който може би ще ти свърши работа.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bobi_1217 за това мнение:
  • ivandimitrov, Pavlitaz
Цитирай
#6

(2020-02-03, 20:58:29)bobi_1217 написа:  В темата за приложения за камерата съм пуснал пост, който може би ще ти свърши работа.
Работи 1 ден и след това пак същата история Big Grin Bu
Цитирай
#7

При мен засега всичко работи, не съм връщал до фаврични настройки. Може да се пробва с по-стара или по-нова версия (когато излезе) на същия разработчик. Аз така доста пробвах, докато намеря за мен работеща версия. Модовете, които не работеха при мен, при други работеха и обратно.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

https://www.cyanogenmods.org/downloa...-014-pxv4-1-1/

Тази версия засега работи при мен
Цитирай
#9

А дали проблемът с изрязаното ъгълче се оправи с новите ъпдейти- февруари, март?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#10

Здравейте,

Моят проблем с камерата (стоковата) е следния: В slow motion режима няма звук. Всичко друго си е ок, само там записва без звук. Върнал съм заводски настройки. Някой дали се сеща за някакво решение?
Цитирай
#11

(2020-02-03, 18:47:25)the7one написа:  И аз имам проблем, пише ми hdr processing и не зарежда снимката. Hard reset не е вариант. Може би  новите версии на gcam все още не са донаправени за новия android.

Изчакваш малко на HDR Processing и отиваш в стоковата галерия да я видиш.
Поне така работи при мен на Xiaomi но това са 2 различни марки телефон.
При теб даже може и да не я обработва найстина.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#12

(2020-03-18, 14:55:16)Lupita написа:  А дали проблемът с изрязаното ъгълче се оправи с новите ъпдейти- февруари, март?

И аз чакам този естетически проблем да се оправи в най-скоро време. За сега след последния ъпдейт нещата са си същит, иначе съм много доволен от 10-ката, даже свикнах с жестовете, които в началото ме дразнеха Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)