Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Имам проблем със един скутер казва се Xiaomi m365 когато се свържа със въпросния скутер чрез Xiaomi home ми иска парола за да мога да му управлявам функциите говорих със предишният собственик той ми каза че не я знае и че си я е карал така без приложението някой може ли да ми каже как да и дам factory reset на туи нещо
Цитирай
Аксесоари
#2

Включваш и задържаш бутона, натискаш спирачката и също я задържаш, същото правиш и с бутона за ускорение! Тротинетката започва да "пипка", светват светлините и угасва. След това няма да има парола!
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#3

Нищо не стана сами пиука и пак ми иска парола


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#4

Изчакай да изгасне всичко! Това е начина, иначе трябва да отвориш капака отдолу и да разкачиш за известно време батерията.
Цитирай
#5

Ще пробвам и ще ви кажа дали ще има някакъв резултат
[-] 1 потребител изказва благодарност на Huzinka за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#6

Малко тъпо от страна на Ксиаоми да не сложат един дисплей, за да си виждаш базовите данни - скорост, изминато разстояние, батерия...а да трябва да си отваряш телефона и приложението за елементарни неща
Цитирай
#7

(2020-02-09, 15:37:05)rumo написа:  Малко тъпо от страна на Ксиаоми да не сложат един дисплей, за да си виждаш базовите данни - скорост, изминато разстояние, батерия...а да трябва да си отваряш телефона и приложението за елементарни неща

Мисля че това би ти решило проблема с дисплея.

https://www.aliexpress.com/item/32786962...b201603_55
Цитирай
#8

Интерсна алтернатива, но аз проблем нямам щото си взех Kuugo S1.
Има си други недостатъци, но пък е с напълно функционален дисплей, с всичката необходима информация на него
Цитирай
#9

Новият модел си има дисплей и по голяма батерия!
Цитирай
#10

E сигурно, ама пък колко струва?
Взех Кугото ново от Geekbuying за 480лв
Цитирай
#11

Аз намерих кардинално решение за згъващия механизъм на m365 една стоманена втулка със дебелина от 8мм фито малко си поиграх със бормашина и вуаля взе че стана бетон и желязо
Цитирай
#12

(2020-02-11, 18:16:39)rumo написа:  E сигурно, ама пък колко струва?
Взех Кугото ново от Geekbuying за 480лв
Честото! Дано да е здраво като xiaomi.За две години и над 4хил.км. имам две спукани гуми. Батерията още си държи ток като първият ден.Това е важното, да ти върши безпроблемно работа дълго време.
Цитирай
#13

Най-важното е да не падна! Че това ми изглежда доста възможно. С тия дребни гуми и особено с много тъпо измислената ел. спирачка в предната гума...То още като го изкарах пред блока и паднах на първото завиване по очи.
Изглеждат малки и безобидни тия тротинетки и някак си като са ниски, отстрани изглежда, че паднето няма да е сериозно, но като си я подкарал направо ми изглежда, че може и да е фатално.

Иначе 4К са си страшно много км. Аз и 1К да мина ще и избия парите. Щото карам един голям 2 тона ситроен, автомат с 2.7 мотор, гори градско като ламя - 14л/100 нафта. А работата ми е на 4,5км от нас. Да го блъскам за това разстояние просто няма смисъл
Купих я в началото на януари. То в тая мека и суха зима си го карам и сега. Кофтито е, че баирите го мъчат здраво. Едното ми основно направление е на 2км от нас, но само нагорнище, пъпли на момент с 5-6км/ч, а на места макар и за 50-60 метра ми се налага да слизам.
Цитирай
#14

Хора сега ми се появи друг проблем снощи реших да махна ограничението от 18 км в час и да го направя на 25 км както си е по подразбиране преди това да го направя бях на версия 1.5.6 смених я на 1.4.0 обаче приложенията за следене на данните на тротинетката не я виждат като устройство всеедно го няма само
Програмата m365 downg я вижда от нея е върнах на стандартните настройки за скорост сега върви както трябва но немога да е свържа със официално приложение

Моля за малко помощ

Хич ме няма във обясненията за което се извинявам
Цитирай
#15

В телеграм има групи на доста езици с всичко което ти трябва. Тук едва ли някой ще ти отговори. Търси xiaomi m365 hacking. (примерно @XiaomiM365Hacking ). Успех!
Цитирай
#16

Благодаря
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)