Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LED индикатор след Anroid10
#1

Здравейте, направих грешката да си инсталирам новия андроид и забелязвам че LED индикатора вече не свети когато имам пропуснати обаждания, съобщения и т.н 
Когато го включа да се зарежда свети, но за уведомления го няма никакъв. Какво може да се е случило?
Цитирай
Аксесоари
#2

Връщане до заводски настройки на устройството след актуализацията не помогна ли?

 
Цитирай
#3

Изчисти кеша на приложението , изключи опцията и я включи наново.
Цитирай
#4

С кеша пробвах преди да пусна темата и не стана, сега ще пробвам със заводските.
Цитирай
#5

И на мен не ми работи, а връщах фабричните след инсталацията на 10. При зареждане, няма проблем. Свети зелено и на 100 процента. На месинджъра свети също зелено, а на 9-ката беше синьо.

https://us.community.samsung.com/t5/Gala...-p/1093187

Явно си е бъгня.
Цитирай
#6

Да, и при мен не стана с фабричните. Само си отворих повече работа сега.
Цитирай
#7

Въобще има ли смисъл някакъв от тоя Андроид 10, като чета нищо по добро от деветката, напротив само проблеми ? Това с led индикаторчето е много гадно, функцията е много полезна както и тая със записа на разговорите.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#8

И на мен не ми работи, надявам се с фикс да го оправят...

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай
#9

Аз съм с Note 9  и при мен спря да работи LED индикатора,след ъпдейта до андроид 10.Не помогна и мастер ресет.

Работи само при зареждане.А при пропуснати разговори,съобщения и нотификации - не работи.Има доста хора с този проблем.Би трявало да го оправят със следващ ъпдейт.
Цитирай
#10

Интересното е ,че аз ползвам 10 от ден първи на бета програмата и никога не съм имал проблем с лед-а. Сега съм с официалния и пак на сейбър си е лилаво, мс месинджър син и т.н. Ресет съм правил веднъж по време на бета 3 защото нещо крашна много брутално. Официалния го флашнах с один с home_csc даже и кеша не съм трил.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • Kosmom01
Цитирай
#11

Нещо ново от февруари досега? С Note9 съм и каквото и да пробвах не работи лед индикатора.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#12

Само на пропуснато нямам индикация, всичко друго работи.
Цитирай
#13

Имам въпроси към хората с проблемни индикатори
Правихте ли ресет след ъпдейта?
Пробвахте ли с один да флашнете последния ром?
Използвате ли някакви приложения от трети страни за индикация или други подобни?
AOD включен ли е?
Както съм писал по-нагоре в темата аз проблем нямам.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#14

(2020-05-12, 19:19:58)nedkoff написа:  Имам въпроси към хората с проблемни индикатори
Правихте ли ресет след ъпдейта?
Пробвахте  ли с один да флашнете последния ром?
Използвате ли някакви приложения от трети страни за индикация или други подобни?
AOD включен ли е?
Както съм писал по-нагоре в темата аз проблем нямам.
Какъв цвят ти премигва на пропуснато повикване?
Цитирай
#15

(2020-05-12, 19:19:58)nedkoff написа:  Имам въпроси към хората с проблемни индикатори
Правихте ли ресет след ъпдейта?
Пробвахте  ли с один да флашнете последния ром?
Използвате ли някакви приложения от трети страни за индикация или други подобни?
AOD включен ли е?
Както съм писал по-нагоре в темата аз проблем нямам.

Аз съм с Note 9,но проблема засяга и S9.

Ресет направих,както и повечето хора с подобен проблем предполагам..
Не искам да се занимавам с ОДИН ,тъй като целия телефон е сток и ме е страх да не разбазикам нещо.
Не използвам никакво приложение от трета страна за нотификация.
АОД е вкл.

При мен не работи при пропуснато,смс,както и voice recorder(при изключен екран).

@sawmv  при пропуснато трябва да премигва зелено!
Цитирай
#16

(2020-05-13, 14:58:46)George_79 написа:  @sawmv  при пропуснато трябва да премигва зелено!
Трябва, но не свети. Иначе за другите нотификации си работи.
Цитирай
#17

(2020-05-13, 14:34:28)sawmv написа:  Какъв цвят ти премигва на пропуснато повикване?
Мига зелено.

(2020-05-13, 14:58:46)George_79 написа:  Аз съм с Note 9,но проблема засяга и S9.

Ресет направих,както и повечето хора с подобен проблем предполагам..
Не искам да се занимавам с ОДИН ,тъй като целия телефон е сток и ме е страх да не разбазикам нещо.
Не използвам никакво приложение от трета страна за нотификация.
АОД е вкл.

При мен не работи при пропуснато,смс,както и voice recorder(при изключен екран).

@sawmv  при пропуснато трябва да премигва зелено!
Один по никакъв начин няма да ти промени телефона. Свали с Frija или Samfirm (могат да се свалят от XDA) последния ром за твоя телефон ,разархивираш и слагаш в один петте файла. Използвай Home_CSC за да НЕ направиш ресет на телефона.
Аз лично не знам дали плюса е засегнат от този проблем или само нормалната версия но аз ползвам андроид 10 ден първи на бетата и никога не съм имал проблем с индикатора.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 3 потребители изказват благодарност на nedkoff за това мнение:
  • George_79, midor, sawmv
Цитирай
#18

След последния ъпдейт ми се оправи лед индикацията за пропуснатите обаждания,но след като го флашнах с Един без Home_CSC файла.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

Значи има нещо счупено в ОТА ъпдейта. Но от едно мнение не може да се правят изводи.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#20

Днес забелязах, че лед индикацията за пропуснато повикване, РАБОТИ. Нищо не съм сменял. Гледах, че само security update за май месец, но знае ли човек.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sawmv за това мнение:
  • aladin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)