Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

забравен шаблон на А 70,лицевото не работи!
#1

Здравейте!Включих си лицево разпознаване,но забравих шаблона и лицевото ми се бъгна!Въпросът ми е какво да направя за да отключа телефона си?Благодаря ви!Не мога да го рестартирам,защото ми иска шаблон!

Samsung galaxy A 70
Цитирай
Аксесоари
#2

Със задържане на пауър бутона не ви ли дава възможност за рестарт?
Цитирай
#3

(2020-02-09, 21:52:20)Vi70 написа:  Със задържане на пауър бутона не ви ли дава възможност за рестарт?
точно де,появява се тъпия шаблон,слайдвам отгоре за бутон настройки и пак иска шаблон,нищо не мога да правя ...а иначе и в тъмното работи лицевото,доволна съм.... Angry

Samsung galaxy A 70
Цитирай
#4

Натиснете пауър бутона за да светне екрана, след това го задръжте и би трябвало да се покажат опциите за изключване, самолетен режим и рестартиране. Отделно проверете камерата да не е зацапана нещо, и другия варант е да си спомните шаблона.
Цитирай
#5

Сагата ми приключи със сервиз,оказа се,че Самсунг има защота и докато не въведеш паролата или шаблона,не ти пуска лицево или пръстов отпечатък .Това ставало и с човека от серзиза ,и той си е хакнал телефона като мен.....Запомнете си профилите,че и за него искат 30лв,и пратих за разбиване,общо 60лв. олекнах ....

Samsung galaxy A 70
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)