Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Време за нов
#1

Привет банда ! Имам нужда от помощ при избора на телефон Smile След 6 годишна служба е време да сменя Note 4 - ката с нещо друго, по-принцип си бях казал, да изчакам представянето на новите Samsung и евентуално март на Huawei , но май няма да стане, че вече няколко дни поред съм без батерия във важните часове на деня. Та понеже не съм в час с нещата, от 6 години на сам, бих искал да чуя вашите съвети, да стискам ли зъби и да чакам още малко или да гръмвам нещо? След леко ровене видях, че яко падат телефони примерно Xiaomi който е излязъл ноември в момента е с 400 лв. на долу, а и другото, което ме навежда на мисълта, че ще има як спад скоро в цената е навлизащите яко 5g телефони, както и новата мода с сгъваемите, което може би ще доведе още срив на другите. Чакам предложения, бюджета ми включва и закупуване и на нов самсунг от тези, където ще бъдат представени на 11 февруари, ако си заслужава. Поздрави ! Smile

Тръгнал съм към върха и не мисля скоро да слизам!
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако искаш направо взимай Samsung Galaxy Note 10+, защото цената му е паднала малко, а и си илам Note. Ако искаш и изчакай, но телефона в началото ще е много скъп, говорим за Samsung Galaxy S20 Ultra, а другите два модела, които ще излязат с него, ще бъдат окастрени за сметка на него, а ще струват колкото Samsung Galaxy Note 10+.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

(2020-02-10, 14:45:26)hazART написа:  Ако искаш направо взимай Samsung Galaxy Note 10+, защото цената му е паднала малко, а и си илам Note. Ако искаш и изчакай, но телефона в началото ще е много скъп, говорим за Samsung Galaxy S20 Ultra, а другите два модела, които ще излязат с него, ще бъдат окастрени за сметка на него, а ще струват колкото Samsung Galaxy Note 10+.

Реално, като гледам отзивите май е по оферта Note 10 + 256 и 12 рам от колкото S 20 + примерно.

Тръгнал съм към върха и не мисля скоро да слизам!
Цитирай
#4

(2020-02-15, 18:35:51)chochare написа:  Реално, като гледам отзивите май е по оферта Note 10 + 256 и 12 рам от колкото S 20 + примерно.

Зависи и цената, която си готов да платиш.

На този етап, поне на нашия пазар, но съвсем не само, 5G и сгъваемите няма да окажат огромно влияние върху цената на останалите по ред причини: първата технология още не е доказано безвредна, а и изисква огромна промяна на инфраструктурата, втората пък е прекалено нова и сглобките още не са изпипани, освен че самите дисплеи с нокът можеш да надраскаш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)