Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на андроид до 600 лева
#1

Здравеите на всички, като притежател на Iphone se и отегчен от новите модели на марката реших да премина на андроид ,тъй като не знам дали ще свикна или ще грабна старото устроиство съм си задал бюджет 600 не искам да го надвишавам .Та бихте ли ми препоръчали най оптималния вариянт за тези пари ,разгледах доста по сайтовете спрях се на п30 лайт сякаш ,последно гледах и доста xiomita (9t най ме грабна обаче четох за доста проблеми относно бъгове след време екраните почват да жълтеят линии излизат и други .От китаичетата мисля най добри са Huawei .Разгледах и една нокиа 7.2 също ма дизаин много ме грабна но като качество и работа се допитвам до вас.Най важните неща за мен са камера, живот на батерия и здрава конструкция и колкото се може памет (в момента съм с 16 гб и е мъка голяма )Много бих се радвал за съвет .Поздрави Иван
Цитирай
Аксесоари
#2

Xiaomi Mi 9T като цяло е най-добър за парите си, но ако искаш чист Android Nokia 7.2 , става. Samsung Galaxy A70 и тойq даже отговаря на повечето ти изисквания. Huawei P Smart Pro и той става, но кажи ти, кой ти допада в софтуерно отношение, защото колкото и добри параметри да има, това е от голямо значение. Също така кажи откъде ще взимаш телефона.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Като цяло ще е от Технополис ,изключвам варианта олх или "нов " втора ръка .Досега винаги съм ползвал Iphone и нямам представа кой ще ми хареса какво ви е мнението за чистия андроид .
Поздрави Иван
Цитирай
#4

(2020-02-10, 18:00:40)Vanakataa написа:  Като цяло ще е от Технополис ,изключвам варианта олх или "нов " втора ръка .Досега винаги съм ползвал Iphone и нямам представа кой ще ми хареса какво ви е мнението за чистия андроид .
Поздрави Иван
Изцяло ми е положително и затова съм с такъв.

 
Цитирай
#5

Чистият Android има повече и по-чести актуализации, но може да ти се стори от настройки, по постен, в сравнение с един Samsung например. Не че другите марки нямат актуализации, но тези се считат за по-сигурни, които са с чист Android.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

При разлика в цените   Нокиа 7.2 около 550-600 лева е по дора от Р30 lite около 400 лева.Има добра камера по компактен е 6.15 инча но по малка рамка спрямо Нокия 6.3 инча но с1 см по голям и по дебел.По бърз и по красив.Като ползвател наР30 съм доволен.А чистия андроид има полза заради ъпдейтите които са редовни а нашите се бавят по някога но ги получаваме
Цитирай
#7

Тоест ако вие бяхте на мое място Нокиа 7.2 би бил вашия избор
Цитирай
#8

(2020-02-10, 18:14:54)Vanakataa написа:  Тоест ако вие бяхте на мое място Нокиа 7.2 би бил вашия избор
Аз съм за Р30 lite това че нокия и ма редовни ъпдейти които почтиса само за сигурност месечните пачове които и Huawei ги получава по около андроид 10 се забавиха.Не я прави по добър избор.Huawei работи гладко и бързо досега 10месеца не е имало някакво забиване или бъг.Интерфейса на Huawei е много по красив има доста повече функции.
Цитирай
#9

Разбира се, всеки защитава своето, виж тези телефони, които са близко до тази цена в технотата, защото всеки може да ти предлага всичко, но важното е на теб да ти хареса.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#10

Като гледам Honor 20 е 600 лева с процесор Kirin 980 (7 nm) като на Р30 про май е най добре
Цитирай
#11

Моят съвет е да пропуснеш всеки Huawei с процесор Kirin 710/710F. Всяка година едни и същи претоплени манджи, с един и същи процесор. Това са P30 Lite, P Smart Z, P Smart Pro, има и много други. Не е лош процесора, но вече има много по-нови и по-добри, дори и в категорията до 400 лв. А дори и застаряващ, iPhone SE си е бързичък и е добре да вземеш нещо, което ще работи прилично известно време. Тоест - или някое Xiaomi (Mi 9 T, Mi 9 Lite, Redmi Note 8 Pro), или Huawei Nova 5T, ако намериш такава за до 600 лв. Към момента струва малко над 600 лв., но си заслужава парите.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#12

Сега разглеждах самсунг а50 дисплея му е уникален и в технополис си е 520 лев как ви се струва .П30 лите ми идва много тъмен дисплея не знам защо така уж на макс усилен
Цитирай
#13

Послушай @HERUS. Дава най-доброто предложение.

1916 
Цитирай
#14

Мисля ,че най добър избор ще е ноте 8про от към пари и спецификации
Цитирай
#15

Само да допъл на Nova 5 T и Honor 20 са абсолютно еднакви като ги гледам характеристиките дисплей, размер и резолюция, батерии, камери, Процесори защото са на един бранд Huawei, само цената онлайн е различна.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#16

(2020-02-10, 19:39:12)Vanakataa написа:  Сега разглеждах самсунг а50 дисплея му е уникален и в технополис си е 520 лев как ви се струва .П30 лите ми идва много тъмен дисплея не знам защо така уж на макс усилен
Скоро, си играх с едно телефонче от А серията, и изглеждат много приятно, елегантни и с много добър дисплей, батерията на А50 също е добра. Снимките предполагам също ще са на съвсем прилично ниво, ако ти допада няма да сбъркаш ако го вземеш. За съжаление си изключил ОЛХ, като опция, иначе за тези пари би могъл да се сдобиеш с доста по-качествен телефон.
Цитирай
#17

И аз да се включа в темата, за да не отварям нова тема, ако добавим и olx какви биха били препоръките? Оглеждам се и аз за ново телефонче в този бюджет да заменя Mi Note 3-ката. Бях се надъхал на Mi9T, но нещо много бъгове и май не ми се рискува с него. Като цяло не ми харесва ноча, но разгледах Mi Note 10 и ми допадна, но не влиза в бюджета и май не си струва като цяло цената.
Цитирай
#18

Ако е около 600 лева няколко човека си купиха Mate 20 който е супер от всякъде Батерия бетон камера хубава процесор Kirin 980 отличен Ти щом си използвал Xiaomi ги знаеш.На хартия параметрите са едно но като вземеш да го ползваш излиза съвсем друго.Като дълготрайност Mate 20 ще е по добре също не е скъп
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • anatol06, niksapz
Цитирай
#19

Mate 20-ката май си струва наистина за тези пари. Иначе от моето Xiaomi съм предоволен и изобщо вече малко над 2 години ползване нямам никакви проблеми и бъгове, от които се оплакват колегите с Mi9T-то. Затова и задържам за момента покупката на друг телефон.
Цитирай
#20

Моята мейтка 20 ,я продадох за 370лв пълен комплект като нов.Пича който го купи още ми пише колко е доволен от телефона.Иначе по темата ако е ново Mi 9T ,ако искаш чист Андроид за ъпдейти само Пиксели иначе всичко останало което се води "чист Андроид" е пунта Мара,личен опит с А -серията на Шошо и Нокия.

P.S. Не гледай коментарите за процесорите,всичките вършат една и съща работа.Бил съм с най-бързия и средняци,разлика няма ,освен ако не цъкш някви тежки игри.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#21

Galaxy a51 взимай колега, чук е! И аз имах iPhone SE като тебе, ама реших да пробвам и андроид малко, и този телефон за сега се представя отлично, почти като айфона е, хаха
Цитирай
#22

Последно сведох избора до Huawei p30 lite ,Xiomi mi 9t , Xiomi Note 8 pro 
От всички изброени най хубав дисплей има 9т но ме притеснява малкото памет и изкачащата камера да не прави проблеми .
Цитирай
#23

(2020-02-12, 20:19:34)Vanakataa написа:  Последно сведох избора до Huawei p30 lite ,Xiomi mi 9t , Xiomi Note 8 pro 
От всички изброени най хубав дисплей има 9т но ме притеснява малкото памет и изкачащата камера да не прави проблеми .
Те всички са с малко памет ... а изскачащата камера няма да ти прави проблеми гарантирано ... Ще я извадиш 2-3 пъти за селфита (ако изобщо си правиш такива) и ще установиш, че е трагедия и няма да я ползваш ... та нещо като не го ползваш не прави проблеми ...
Цитирай
#24

За какво ти е повече памет?Ползваш ли включени над 10 приложения +60 Таба в браузъра ,плеъри и т.н.?

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#25

Решено е вече утре отивам и взимам 9т въпреки 64гб памет в краина сметка има много облаци за качване
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)