Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Note 10/Pro - коментари, отзиви, новини
#51

Mi10 е друг телефон, освен ако не си объркал при писането.
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте колеги! Big Grin Имам въпроси относно телефонното и най вече се обръщам към притежателите на този телефон,а те са следните :
Батерията как е ,звукът от говорителя силен ли е ,жака за слушалките как е понеже при Huawei Не струва..Като цяло струва ли си Big Grin
Цитирай
#53

Хора, тия дни разкарах 9T защото ме дразнеше фронт камерата и сега се чудя какво да взема и се загледах в Mi Note 10 Pro 8/256, че и подарък слущалки идват с него. Притеснява ме само, че не виждам ромове за него, mi room нямат, xiaomi.eu го нямат в листа с бетите дори. Данеби да се флаши с Note10 версиите?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#54

(2020-06-06, 15:09:59)pocko написа:  Хора, тия дни разкарах 9T защото ме дразнеше фронт камерата и сега се чудя какво да взема и се загледах в Mi Note 10 Pro 8/256, че и подарък слущалки идват с него. Притеснява ме само, че не виждам ромове за него, mi room нямат, xiaomi.eu го нямат в листа с бетите дори. Данеби да се флаши с Note10 версиите?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Да, с ноут 10 версиите се флашва. Xiaomi.eu рома е екстра.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bo6o за това мнение:
  • pocko
Цитирай
#55

Привет, 
Имам дилема дали да взема mi note 10 или p30 pro. Писах в тема на p30 pro, но там предполагам са пристрастни.
Моля за съвети и менеие само за описаните модели. 
Поздрави.
Цитирай
#56

А защо не пуснеш тема в съответния раздел за избор.
Няма как да не ти препоръчат Huawei, защото той е флагман, а Xiaomi е среден клас, но с по-добра батерия.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#57

Е в този раздел по различни ли ще са?
Затова този въпрос се задава в раздел https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117
Така освен пристрастни (неизбежни са) коментари, ще има и обективни.
Цитирай
#58

Някой друг,има ли проблем със чувствителността на екрана? Трудно реагира на 1 докосване. Все трябва да е по- два или три пъти.

Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#59

Нямам проблем с екрана, дори има защитно фолио и разпознава веднага. Друг е въпросът, че съм го направил да се отключва с часовника.

Gesendet von meinem Mi Note 10 mit Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на p_v_a за това мнение:
  • nikiberk89
Цитирай
#60

Значи ,си е до единична бройка. Ще го връщам за ремонт. Всеки ден ми го прави по 8-10 пъти.

Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#61

Колеги, споделете как сте процедирали със зареждането на телефона. Аз лично като го взех имаше си заряд, изчаках да падне на 20% и сложих зарядното. Не съм зареждал по 12 часа, става на 100% и го вадя от зарядното. Как е редно според Вас?
Цитирай
#62

С нормално зареждане и докато батерията покаже пълен заряд.

 
Цитирай
#63

Аз да питам нещо,може и малко тъпо дс прозвучи. Но на mi note 10,камерата трябва да е по-добра,от на huawe p30,нали ?

Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#64

(2020-07-20, 16:32:12)nikiberk89 написа:  Аз да питам нещо,може и малко тъпо дс прозвучи. Но на mi note 10,камерата трябва да е по-добра,от на huawe p30,нали ?

Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk
Според dxomark - да.

https://www.dxomark.com/category/smartphone-reviews/

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай
#65

Здравейте,

телефона ми е Mi Note 10 и понеже го имам от скоро, не мога да намеря една опция и дори не знам има ли такава. Ако телефона е заключен и ми е в джоба, някой звъни, но не мога да вдигна, след това дисплея остава отключен и започвам неволно да натискам копчета. От джоба ми се чува как набирам някакви странни номера ? Има ли възможност да не се отключва дисплея при звънене ?
Цитирай
#66

(2020-07-25, 07:56:37)mano написа:  Здравейте,

телефона ми е Mi Note 10 и понеже го имам от скоро, не мога да намеря една опция и дори не знам има ли такава. Ако телефона е заключен и ми е в джоба, някой звъни, но не мога да вдигна, след това дисплея остава отключен и започвам неволно да натискам копчета. От джоба ми се чува как набирам някакви странни номера ? Има ли възможност да не се отключва дисплея при звънене ?


Включи си pocket mode и няма да имаш проблеми.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#67

Нямам Pocket Mode
Цитирай
#68

Настройки > Заключен екран > Случайна употреба.
или
Настройки > Заключен екран > Разширени настройки > Случайна употреба

П.П. И в настройките на камерата също има Случайна употреба.
Цитирай
#69

Нали говорим за Mi Note 10 ?
Защото при мен няма такива случайни употреби нито Pocket mode


https://photos.app.goo.gl/2GpDEADYoBmEgxebA
Цитирай
#70

Опцията е "Rise to wake" има го в темата на mi note 10 lite.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай
#71

(2020-07-26, 19:04:22)p_v_a написа:  Опцията е "Rise to wake" има го в темата на mi note 10 lite.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

Това не го предполагах, благодаря, ще го пробвам.
Цитирай
#72

Колеги, споделете как ви се държи батерията? Аз съм с mi note 10 pro
Цитирай
#73

Със стабилен миуи 12 на xiaomi.eu, не се държи като 5000mah...
Цитирай
#74

С Mi Note 10 правя около 8 часа екран от 100 до 20%. 70/30 е съотношението Wi-Fi / мобилни данни. Ползва се за всичко по малко - игри, социални мрежи, ровене в мрежата и вечер за филми/Ютюб. Това е с една сим карта и спряни повечето ненужни неща. С две сим карти, mi band, синхронизации и предимно на мобилни данни едвам докара 5 часа екран.
П.п. с последната официална версия на MIUI 11 за европейския регион съм, ако има значение.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#75

(2020-08-20, 18:37:31)valkov2 написа:  С Mi Note 10 правя около 8 часа екран от 100 до 20%. 70/30 е съотношението Wi-Fi / мобилни данни. Ползва се за всичко по малко - игри, социални мрежи, ровене в мрежата и вечер за филми/Ютюб. Това е с една сим карта и спряни повечето ненужни неща. С две сим карти, mi band, синхронизации и предимно на мобилни данни едвам докара 5 часа екран.
П.п. с последната официална версия на MIUI 11 за европейския регион съм, ако има значение.

Би трябвало да има значение, ама явно не - почти мога да ти достигна резултатите, но на този етап всяка вечер съм в контакта, а очаквах 2 дена безпроблемно ползване - 4 часа екран ми идват под 60%, което значи че за следващия ден трябва пълнене(това основно на мобилен нет браузване и разговори малко)...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)