Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Note 10/Pro - коментари, отзиви, новини

Always on display,и даваш без ефект.Екрана не присветва,има опция постоянно вкл.изк екран там отмени го

При е така

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Благодаря, но не се оправя. Светва и докато не натисна отстрани бутона не гасне.

Sent from my iPhone using Tapatalk

[Изображение: 01d342fd8efad4274f4b6cd20fe19abc.jpg]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

Здравейте!
Взех си кейс със стъкло отпред, от къде се включваше управлението да се извършва от стъклото а не постоянно да се отваря?
Цитирай

Приятели освен камерите , има ли други визуални разлики между ми ноте 10 лите и ноте 10 и 10 про ?
Цитирай

(2021-02-09, 09:46:05)intermilan написа:  Приятели освен камерите , има ли други визуални разлики между ми ноте 10 лите и ноте 10 и 10 про ?

Цветовете на задните капаци;, конфигурациите на паметта, както и при Note 10 lite същата е малко по-бърза -  UFS 2.1 при lite срещу UFS 2.0 при Note 10/Pro.
Това е общо взето. Другото е същото.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: Redmi Note 9S, Poco 6/64, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

От 3 дена съм с ноте10 лите и съм много доволен от телефона. За 250 паунда едва ли има по-добър с такъв дисплей и батерия.
Всичко е 6 , но му сложих стъклен протектор и той не залепна добре , дали е заради извития екран или заради самия протектор незнам. Някой с опит може ли да ми каже какъв вид протектор да използвам?
Благодаря предварително Smile
Цитирай

Общо взето вариантите с извитите дисплеи не са много.
1. Извит стъклен протектор с UV лепило. Засега този е най-добрият като качество, на който съм попадал.
+ Много добро олеофобно покритие
+ Няма черни рамки по ръбовете, които да изяждат част от екрана
+ Пръстовия отпечатък работи добре
+ Предпазва при удар (относително)
- слагането не е много лесно
- не е особено евтин
- трябва да се внимава доста, поне бе някои калъфи са с доста твърди и големи бордове и могат да го отлепят при небрежно поставяне/махане
- лампата за изпичане на лепилото в комплекта е слаба и трябват поне 30 минути, за да хване хубаво
- при слагането е необходимо доста време и прецизност
Mocolo Full Curved UV Tempered Glass for Xiaomi Mi Note 10 Pro Screen Protector
https://a.aliexpress.com/_mOpu99z
2. Т.нар хидрогел лепенки
+ Евтини
+ Лесно поставяне
+ Предпазват от леки надрасквания
+ Възстановяват се сами, ако са леко одраскани
+ Възможна е употребата на всякакви калъфи, тъй като няма опасност от повдигане
- нямат олеофобно покритие (мазнотията и влагата си седят)
- не предпазват от удар
Примерно тези:
https://a.aliexpress.com/_mNQVKN1

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: Redmi Note 9S, Poco 6/64, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Поръчах с хидрогел, по-добре ще работи пръстовия отпечатък . Благодаря
Цитирай

Има вече андроид 11 за нас

[-] 1 потребител изказва благодарност на ibrahim79 за това мнение:
  • valkov2
Цитирай

(2021-02-21, 23:15:32)ibrahim79 написа:  Има вече андроид 11 за нас

От две седмици има за 10 lite... Чакам да видя дали жената ще се оплачи от забивания...

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue
Цитирай

Добре се държи засега
Цитирай

И при мен се появи. Пуснах да се тегли и ще го инсталирам.

Цитирай

(2021-02-22, 07:35:05)mitakabs написа:  От две седмици има за 10 lite... Чакам да видя дали жената ще се оплачи от забивания...

Да, и аз изчаквам да видя дали полужителните неща ще са повече от отрицателните при даденият упдейт тъй като при MIUI 12.1. 1 ( та на 12.0.3 съм все още) четох, че е имало доста оплаквания в xda.

Моля, колегите упдейтнали да изкажат мнения дали нещата им работят нормално .

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай

(2021-02-22, 14:51:54)master89q написа:  Да, и аз изчаквам да видя дали полужителните неща ще са повече от отрицателните при даденият упдейт тъй като при MIUI 12.1. 1 ( та на 12.0.3 съм все още) четох, че е имало доста оплаквания в xda.

Моля, колегите упдейтнали да изкажат мнения дали нещата им работят нормално .

От какво са се оплаквали в xda ?

Цитирай

(2021-02-22, 15:38:02)valkov2 написа:  От какво са се оплаквали в xda ?

като да подчертая, че става дума за MIUI 12.1. 1 , а не за 12.1.3 !!!!!

- gesture navigation is not working
- MIUI 12.0, 12.1 and 12.2 drains battery crazy.
- Touch screen became so unresponsive at times, that I feel like screaming! 
- pop up bubble doesn't work
- Icon animation - gone. 
- Notifications are not aligned
- Charging speed reduce on 18 watts fast charger after this update

Link Note 10 lite : --> mi forum

като не казвам, че това е масов проблем, но ми се иска да чуя повече мнения на колеги относно дадените "проблеми" .

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай

За няколко часа ползване от това, което е написано като оплаквания мога да потвърдя само за анимацията на иконките. Примерно зъбното колело на Настройки не се завърта вече като ги затвориш.
Няма проблеми с тъча, уведомленията си излизат, също и жестовете.
Зареждането без апаратура няма как да установя на колко вата се извършва. Ще наблюдавам в следващите дни за дрейн, но засега не забелязвам нещо различно.
Ще поровя да видя, дали може да се раздвижат пак иконите.

[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • master89q
Цитирай

От две седмици съм с ноте10 лите и впечатленията ми са супер добри. Не че разбирам много от телефони , но телефона ми върши страхотна работа и радва окото.
За 250 паунда не вярвам да има по-добър и красив телефон. Моя съвет към хората които се двоумят за покуката на телефона е да го взимат.
Получаваш красива визия , супер дисплей и цветове , отличен тъчскрийн , бърз телефон , феноменална батерия с бързо зареждане.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)