Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi 9t , P smart pro или Samsung A71
#1

Здравейте, моля за мнения и съвет. Пред дилема съм кой от трите телефона да избера. Това което ми е важно на дисплея да няма ноч или прорез(А71 ме съблазнява с големия дисплей и голямата батерия, за това може да направя компромис), камерата да прави възможно най-добри снимки в този клас и другото е батерията. Телефона ще го взема от Теленор, така,че избора ми е сведен до това, което те предлагат.
Цитирай
Аксесоари
#2

Xiaomi Mi 9T e добър има всичко което ти трябва. Huawei P Smart Pro е по-нисък клас от тези, а Samsung Glaxy A71 според мен е още по-добър от Xiaomi, защото има по-голяма батерия и по-хубава камера, също така е нов, но е по-скъп. Според мен ако искаш най-добрия от тези, Samsunga, но ако искаш по-евтина цена и подобни характеристики Xiaomi Mi 9T.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • loveca333
Цитирай
#3

P Smart e с 12nm процесор и LCD дисплей т.е аз бих се отказал от него.

Между другите два които ти хареса повече.
Принципно при Samsung е по зле батерията, но предвид,че е 4500mAh vs 4000mAh (9T) . Ще е сходно.
Snapdragon 730 чипа в 9Т ще е по бърз от Exynos 980 в A71.
Другите неща са сходни, размерите също виж,че тоя самсунг е доста по широк и голям.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • loveca333
Цитирай
#4

И Самсунга е с SD 730, като и 128/6.
Остава да избере кой му допада повече.
Хуауея в случая не струва.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • loveca333
Цитирай
#5

От доста време не съм ползвал телефони на Samsung, а и този е нов модел и няма отзиви за него и за това се колебая,но везните май накланят натам. Малко ме дразни предната камера,но ще се примиря с това, а и другото което забелязах,че точката на предната камера на А51 е по-малка от тази на А71 и това леко ме ядосва?
Цитирай
#6

Предните камери на А51 и 71 са напълно идентични и би трябвало дупките са еднакви. Вярно, че на снимките при 51 изглежда по малка. Това ще го видиш като си в магазина.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • loveca333
Цитирай
#7

Това се свиква с него, те хората свикнаха с ноча, а с тая ли точка няма да можеш. Също така има предимство, защото телефоните с изкачаща камера не са водоустойчиви, но и тук Samsung няма, сигурно защото е среден клас. Като цяло телефона е нов и ще има повече ъпдейти от Xiaomi.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • loveca333
Цитирай
#8

Сега съм с Redmi Note 7 от 7-8 месеца и ноча още ме дразни, но това да ми е проблема?
Цитирай
#9

Поне няма големи рамки, а твоят има, това е предимство.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • loveca333
Цитирай
#10

Шошото ,иначе не бих отписал и Хуавея,макар и с LCd,то понякога това е предимството.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • loveca333
Цитирай
#11

(2020-02-11, 20:27:04)Vi70 написа:  И Самсунга е с SD 730, като и 128/6.
Остава да избере кой му допада повече.
Хуауея в случая не струва.

Samsung са сложили SD процесор в Европа? Ако това е истина е похвално за тях и в такъв случай по добре него пред 9Т.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#12

(2020-02-11, 21:25:44)Legend написа:  Samsung са сложили SD процесор в Европа? Ако това е истина е похвално за тях и в такъв случай по добре него пред 9Т.
Това е единствената опция за този модел. И А70 също се предлагаше само със SD 675.
Цитирай
#13

Еми това е супер, в такъв случай избора тук е ясен със сигурност Samsung-a е най добрия апарат от трите.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • loveca333
Цитирай
#14

Така,след като стана ясно,че телефона ми ще има ноч в главата ми започна да бръмчи друга муха. Какво ще кажете за Huawei P30, Xiaomi Mi Note 10, като А71 също остава.
Цитирай
#15

От P30 макар и най стар ще получиш най-много, все пак е флагман.
Шаомито превъзхожда А71 по камера , но е със същия хардуер.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • loveca333
Цитирай
#16

Аз незнам защо гледаш А серията на Самсунг,самите фенове на корейците я плюят.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#17

Защото точно този модел е на добра оферта в Теленор,но понеже не съм ползвал от много време Самсунг за това търся мнения от тук.
Цитирай
#18

От изброените най-добър е A71. Но внимавай от многото "компетентни" мнения да не изтеглиш късата клечка.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • loveca333
Цитирай
#19

След като от Теленор се направиха на интересни и се опитаха леко да ме прецакат, се наложи да взема телефон от друго място. Избора е Mi 9t, за сега много ме радва, а дисплея без ноч е нещо велико,? Благодаря на всички за помощта и отделеното време!?
Цитирай
#20

Честито!

Сподели за "базата с данни" с кое се опитаха да хитреят от Теленор.
Цитирай
#21

Благодаря! Преди месец си преподписах договора,но тогава не взех телефон. След това реших,че искам, но след като ходих миналата седмица се оказа,че трябва да мине 1 месец от преподписването, но уговорката беше,че ще си остана на същата тарифа,само ще се поднови срока на договора. Вчера като отидох се оказа,че трябва да мина на по-висока такса а и телефона ми излиза доста по-скъпо от това,което бяхме говорили предварително.
Цитирай
#22

@loveca333 Типично! Бях в същата ситуация като теб. Само, че ги сиктердосах в този магазин и отидох в друг. Там пък се случи, че управителя на обекта ме обслужваше, и не само, че ми даде телефон с преподписване на същия план, а и ми добави още 3000 МБ интернет към плана без дори да е ставало въпрос за интернета. Те си гонят таргети и гледат как да те прецакат да подпишеш на по-висок план.
Цитирай
#23

Аз ходих в още 2 магазина след това,но разлика нямаше ,но поне преди месец подписах на план който ми е изгоден.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)