Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G - Лични впечатления и коментари

(2020-08-19, 19:47:32)NoMaD написа:  Не, не се предлага.

Здравей, това за сим картата ли важи?

Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho!
Цитирай
Аксесоари

Не, за процесора.

 
Цитирай

(2020-08-19, 19:23:51)C2K написа:  Здравейте! Извинявам се, че пиша тука просто не съм сигурен къде да си задам въпроса. Обмислям да купя С20+ и съм се насочил към 128гб модела със Снапдрагън процесора! НО! Не намирам модела без дуъл сим? Изобщо телефона с тоя процесор има ли го във вариянт с една сим карта и продава ли някъде в България?

Благодаря.
Телефонът спокойно може да се ползва с една карта.
Не е като стандартните такива, които дори и да не е сложена карта показват че е двусимов и едната не в слота
Тук ( както и аз съм направил) си ползвам с една карта, като телефонът си е съвсем стандартен така като всеки друг едно симов , а в др слот съм сложил карта памет
Т.е. Няма вариант да се сложат и две карти и карта памет !


Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 2 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • 688757, C2K
Цитирай

И на двата ти въпроса отговора е не.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Има цяла тема по въпроса. То всички май сме се насочили към Снапдрагона, но няма да ни огрее Sad Не се продава в България който и да е Самсунг от S20 серията със Снапдрагон процесор. Мисля даже, че и в Европа не се предлага официално. Може да се поръча през Амазон например, но няма да важи гаранцията тук и още нещо няма да работи, вече не помня какво беше точно...
Цитирай

(2020-08-20, 23:38:31)any9 написа:  ... и още нещо няма да работи, вече не помня какво беше точно...

Радиото?
Цитирай

Да радиото VOLTE май, самуснг пей, който ние така и нямаме и не знам с 5G-то дали няма да има проблем, ама ние и него нямаме...
Цитирай

Радиото е само за снапдрагон версиите

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

За мен най-големия проблем е ако се ползва дракон тук ,че ъпдейти няма да има никакви . Да дадеш една шапка пари и да нямаш никаква подръжка...
Цитирай

(2020-08-19, 23:12:06)OGIER написа:  Т.е.  Няма вариант да се сложат и две карти и карта памет !

Информативно всъшност има вариант за S20 * и Note 20 *:
SIM1 слота: nano sim на единия оператор + SIM2 слота: microSD карта + eSIM за другия оператор

Към момента в БГ само A1 предлага eSIM карти, за клиентите си на договор.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 2 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • NaniG, OGIER
Цитирай

Ако има мераклии за S20 Ultra в Амазон .ес му беше паднала цената на 850 евро , да се следи сайта може пак да го свалят.До два три месеца ще се повторят миналогодишните намаления на флагманите на Самсунг ще падне до 650-700 евро.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • losh1
Цитирай

https://www.olx.bg/ad/samsung-galaxy-s20...4e42e6a6ad Ето който иска Snapdragon, но е с 700лв. по-скъп от другите.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-08-21, 17:02:48)martoo написа:  За мен най-големия проблем е ако се ползва дракон тук ,че ъпдейти няма да има никакви . Да дадеш една шапка пари и да нямаш никаква подръжка...
Вече и виваком предлага eSIM Smile
Цитирай

И какво общо има eSIM ?
Цитирай

Някой от областен град и на виваком може ли да пробва 5G - то дали работи. Засега било само за P40 серията на Хуавей
https://www.359gsm.com/pr-vivacom-starti...oqsGGYN_Ew

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

(2020-08-21, 17:02:48)martoo написа:  За мен най-големия проблем е ако се ползва дракон тук ,че ъпдейти няма да има никакви . Да дадеш една шапка пари и да нямаш никаква подръжка...

Как нулева, теглиш от Sammobile и инсталирваш, ако можеш да си го уредиш със Snap ще можеш да си флашнеш тела....

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Точно с това ще се занимавам да си флашвам аз всеки път ,преди 10 години ми се занимаваше с такива неща.....
[-] 2 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • BGDropche, OliQueenBG
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=cvWEtUwOU5I Ето за ъпдейта.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Чух, че Виваком правят тестове за 5G. Някой успял ли е да го пусне?
Цитирай

(2020-10-04, 09:11:06)potiron написа:  Чух, че Виваком правят тестове за 5G. Някой успял ли е да го пусне?

Засега е само за Хуавей П40 серията

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Здравейте, някой може ли да ме светне как да активирам бутона за запис на телефонните разговори. Рових на всякъде из настройките и не намирам тази функция.Гледах клипове из нета ,но другите си го имат в настройките и си го активират.При мен тази функция изглежда липсва или поне аз не я намирам.
Цитирай

То няма тази функция на никой телефон с Android, от Android 9. Само Xiaomi са я оставили, трябва да си теглиш приложение, но там качеството няма да е същото.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

И Xiaomi не са я оставили. Който иска да си продава телефоните официално в ЕС трябва да премахне тази функция.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Здравейте, да попитам следното - от скоро плащам с телефона на пос терминали и на някои няма проблем, на други ми отказва трансакциите. От какво може да се случва това, че много ми се искаше да не разнасям карти с мен а при това положение няма как...

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай

(2020-11-02, 16:53:38)spitfirebg написа:  Здравейте, да попитам следното - от скоро плащам с телефона на пос терминали и на някои няма проблем, на други ми отказва трансакциите. От какво може да се случва това, че много ми се искаше да не разнасям карти с мен а при това положение няма как...
И на мен ми го правеше преди ( не регулярно) Според мен зависеше от самият терминал, но понякога хващаше и на 3-4 опитване
Също така зависи кога го доближаваш до терминала ( трябва да е изписана сумата и тогава и да се постави точно където е NFC чипа , защото понякога малко накриво или настрани дава грешка. ( но при повторен опит си го засича и няма проблем )

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)