Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G - Лични впечатления и коментари
#76

(2020-03-18, 11:29:04)dika написа:  Сериозно ли сравняваме Redmi със S-серия? Никой не те спира - купи си го и ходи разправяй на приятели си, че е по-як от ултрата Smile Тук обсъждаме S20 Ultra - като не ти се дава или нямаш сумата, не виждам какво обсъждаме в темата с теб? Едно е да го пипнеш в технополис и да гледаш ревюта в ютуб, друго е да го имаш в джоба си.


минал съм го това време да се обяснявам, и да споря за глупости по форумите. Определено трябва да си голям ентусиаст, за да дадеш 2.5к за един дисплей, който дори не е с топ чипсет в (ЕУ).. приятен ден.
[-] 1 потребител изказва благодарност на mtv11 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#77

Е той телефона има и други подобрения освен дисплей, дисплея е бонуса, колко трябва да е по-добър, че да си заслужава, нали е с последните характеристики.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#78

(2020-03-18, 13:26:03)mtv11 написа:  Определено трябва да си голям ентусиаст, за да дадеш 2.5к за един дисплей, който дори не е с топ чипсет в (ЕУ).. приятен ден.
Не виждам какъв ти е проблема, че сме дали тези пари за телефона?!? Нали не си ги давал ти? Ползвай си каквото ти е на сърце и не давай насока на хората как да си харчат парите!

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 3 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • martoo, TNTKZ, Victormihov
Цитирай
#79

https://mobilebulgaria.com/news/slab-sta...galaxy-s20 И въпреки, че е най-скъп, има най-много заявки за него, сигурно е само заради дисплея, да знаете.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#80

Пичове има нещо което много ме нерви...
Предната селфи камера не намирам опция да я обърна и снима обратно.
Примерно в колата все едно карам кола с десен волан...
Ако няма опция да се обърни го разкарвам!

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


[-] 1 потребител изказва благодарност на DeCkard за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#81

Само айфоните май ги обръщат. Не съм имал друг телефон, освен iPhone, който да ги обръща.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#82

Ееееее сериозно ли?
Ако е така продавам черен Ултра купен на 17ти вечерта за 2200 + калъв за 60лв бонус!

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


[-] 1 потребител изказва благодарност на DeCkard за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#83

Е спокойно де, в редактора на снимки можеш да си я обърнеш, просто по подразбиране не се обръща автоматично  Smile
На дадена снимка натискаш бутона за редакция и от първите опции, които ти излизат втория бутон ти е за обръщане.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • OliQueenBG, oxuboxu
Цитирай
#84

(2020-03-18, 20:53:57)DeCkard написа:  Пичове има нещо което много ме нерви...
Предната селфи камера не намирам опция да я обърна и снима обратно.
Примерно в колата все едно карам кола с десен волан...
Ако няма опция да се обърни го разкарвам!
Предполагам ти трябва тази опция: "Picture as previewed".


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



[-] 3 потребители изказват благодарност на krasimiretov за това мнение:
  • DeCkard, OliQueenBG, oxuboxu
Цитирай
#85

(2020-03-18, 20:59:40)ivan_vylka написа:  Само айфоните май ги обръщат. Не съм имал друг телефон, освен iPhone, който да ги обръща.
Huawei p30 също има опция за обръщане на селфи камерата казва се огледално отражение
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#86

То и по-горе е показано, че го има в настройките на камерата как да запамети снимката. Не бях обърнал внимание на тази настройка до сега.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#87

(2020-03-18, 21:59:47)krasimiretov написа:  Предполагам ти трябва тази опция: "Picture as previewed".

Братко благодаря ти!Е значи няма да го продавам!  Cool

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


[-] 1 потребител изказва благодарност на DeCkard за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#88

(2020-03-18, 22:29:01)DeCkard написа:  Братко благодаря ти!Е значи няма да го продавам!  Cool
Язък. Тъкмо бях надиплил пачките.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#89

Big Grin Big Grin Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#90

(2020-03-18, 22:41:50)anatol06 написа:  Язък. Тъкмо бях надиплил пачките.
Я, покажи този калъф от 60 лв.
Цитирай
#91

Не е ли тази настройка?
[Изображение: ed0009e34c1f8f197eab87c865b5f00c.jpg]

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на ole за това мнение:
  • OliQueenBG, oxuboxu
Цитирай
#92

Ще сменям ултрата със чиста С20ка. Макар че успях да свикна с размерите неможах да свикна с факта че телефона ми е грамаден. Ходих да гледам +са който ми се струваше почти със същите размери макар малко по-тънак но се влюбих в размерите на нормалния. До няколко дена ще пристигне и ултрата се връща обратно на Самсунг.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
[-] 1 потребител изказва благодарност на CuBG за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#93

Телефона си е наистина грамаден и тежък , хора с по-малки ръце трудно биха свикнали с размера му .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#94

(2020-03-17, 19:01:59)hazART написа:  но S20 Ultra предлага повече освен такъв дисплей, камера, батерия, чип и други екстри, които китаец не може да ти предложи на такова ниво.

Китаецът е започнал да ги превъзхожда на разни  етапи. Няма лошо да предлагат повече,но поне да е качествено - супер ултра.  Wink

Изрезка от  снимките 5x.

S20ulta
[Изображение: s20u.jpg]



X2 Pro
[Изображение: x2.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#95

Камерата има проблем с фокуса, чакат ъпдейт, после може да е по-добре.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#96

Актуализацията вече е налична за някои държави, аз още снощи си я свалих и инсталирах ръчно през компютър. Това са подобренията:
[Изображение: 29922544.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 3 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • OliQueenBG, oxuboxu, TNTKZ
Цитирай
#97

Потребители съобщават за проблеми със системата за GPS позициониране. Изглежда устройствата не могат да прихванат сигнал към сателитите или това става изключително бавно. При повечето потребители проблемите се проявяват при работа с Waze, но не и с Google Maps. Затрудненията се наблюдават при Galaxy S20 Ultra 5G, както и при S20+: https://mobilebulgaria.com/news/problem-...galaxy-s20

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#98

https://youtu.be/6CUSe8kgIE8

Смях на парцали. Резил.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 4 потребители изказват благодарност на BGDropche за това мнение:
  • airbus, alexbg67, master89q, oxuboxu
Цитирай
#99

https://www.youtube.com/watch?v=6CUSe8kg...e=youtu.be В това същото по-горно видео според него Snapdragon има предимства:
не загравя толкова
камерата снима по-добре
телефона с този процесор е по-евтин
батерията пада по-бавно
Не, че този процесор е лош.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG, oxuboxu
Цитирай

Относно GPS-а не съм забелязал никакви проблеми, ползвам го със Strave, Adidas Runinng и Mi Fit, работи си бързо и отчита всичко коректно. Може проблема да засяга определени бройки.

П.С. И телефона определено не е резил. Поне това ми е впечатлението след близо 2 седмици ползване.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)