Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Лични впечатления и коментари

(2020-05-28, 10:13:22)TNTKZ написа:  Ползвам лицево разпознаване за отключване отскоро, обаче забелязах, че когато телефонът не се ползва за известно време и като го събудя предната камера не се активира за разпознаване на лицето. И трябва да го отключвам чрез парола
Това си е така независимо, дали си с лицево разпознаване или с пръстов отпечатък. След определен брой часове в които телефона не е отключван, винаги иска парола (например всяка сутрин след като телефона не е използван през ноща).

Samsung Galaxy S20 Plus 5G Cosmic Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на marto74bg за това мнение:
  • oxuboxu, TNTKZ
Цитирай
Аксесоари

(2020-05-28, 11:07:31)marto74bg написа:  Това си е така независимо, дали си с лицево разпознаване или с пръстов отпечатък. След определен брой часове в които телефона не е отключван, винаги иска парола (например всяка сутрин след като телефона не е използван през ноща).
Да, това е коментирано и преди, 4 часа ако не се докосва телефона ( от самият андроид е тази защита )  Cool

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Мисля, че не е на време, а на брой. Всяка сутрин отключвам с пръстов.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на vladi1 за това мнение:
  • Dowper, oxuboxu
Цитирай

По-скоро е бройка някаква, не е часово време.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
[-] 2 потребители изказват благодарност на Lam3r4e за това мнение:
  • Dowper, oxuboxu
Цитирай

...аз съм въвел пристов и лицево. Всяка сутрин ми иска парола.

Samsung Galaxy S20 Plus 5G Cosmic Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на marto74bg за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-05-28, 12:17:04)vladi1 написа:  Мисля, че не е на време, а на брой. Всяка сутрин отключвам с пръстов.
НЕ е на брой, ако е само с пръстов мисля, че беше на всеки 36 часа
Ако е с лицево на 4 часа покой ( аз също съм и с пръстов и лицево и всяка сутрин въвеждам парола )

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 2 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • oxuboxu, vladi1
Цитирай

Аз съм само с пръстов и от седмица, че и повече не ми е искало парола.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на ickopicko за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

И на мен не ми иска парола. Само с пръстов съм и аз
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-05-29, 10:50:59)ickopicko написа:  Аз съм само с пръстов и от седмица, че и повече не ми е искало парола.
 А през тази седмица колко пъти си рестартирал телефона? Идеята на тази защита е, ако телефона бъде откраднат и по някакъв начин е преодолян пръстовия или лицевото, да поиска парола за удостоверение.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-05-29, 11:12:11)Vi70 написа:   А през тази седмица колко пъти си рестартирал телефона? Идеята на тази защита е, ако телефона бъде откраднат и по някакъв начин е преодолян пръстовия или лицевото, да поиска парола за удостоверение.
От две седмици не съм. Че по тази логика ако е преодолян пръстовия и ми е откраднат телефона, защо не иска парола?

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай

@ickopicko стандартното е 72 часа ако не е задавана паролата да я иска - затова питах дали е рестартиран телефона, защото при рестарт иска и паролата. Другия вариант е да имаш смарт часовник или гривна, която да е "доверено устройство" и в негова близост телефона е постоянно отключен.
[-] 5 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • alexbg67, ickopicko, NaniG, OGIER, oxuboxu
Цитирай

Samsung си партнира с корейската K-Pop група BTS, като представи специални издания на Galaxy S20+ 5G, Galaxy S20+ и слушалките Galaxy Buds+. Те включват логото на групата и са в лилав цвят, който е типичен за нея. Специалния цвят е Haze Purple.
[Изображение: aaae95d2692dcb6709698a681f109a15-full.jpg]
За първите клиенти като бонус ще има безжично зарядно в същия цвят.
[Изображение: 0a039deef03068d8d110732ccd5568cd-full.jpg] 

Източник: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • any9, oxuboxu
Цитирай

В Южна Корея първата партида на Galaxy S20+ BTS Edition в комплект със слушалките Galaxy Buds+ BTS Edition бяха разпродадени за отрицателно време.
[Изображение: 13019e03bbee26e5b761581dbee63704-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • OliQueenBG, oxuboxu
Цитирай

(2020-05-28, 15:34:40)OGIER написа:  НЕ е на брой, ако е само с пръстов мисля, че беше на всеки 36 часа
Ако е с лицево на 4 часа покой ( аз също съм и с пръстов и лицево и всяка сутрин въвеждам парола )
На всеки 72 часа за пръстови отпечатъци, на всеки 24 часа за лицево разпознаване и ако телефонът е в режим на изчакване след работа - 4 часа.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • OGIER, oxuboxu
Цитирай

https://www.telenor.bg/bg/private/device...ts-edition Да не очакваш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • OGIER, OliQueenBG
Цитирай

За жена е идеална версията в този цвят.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

(2020-07-08, 23:21:33)hazART написа:  https://www.telenor.bg/bg/private/device...ts-edition Да не очакваш.
Очакваше се. S20+ BTS Edition вече е достъпен и в България в LTE вариант на свободна цена 1999 лв. Нали твърдеше, че няма да го предлагат тук, а то какво стана...?

 
Цитирай

Ми като го има вече си го купи.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Изложиха се с този цвят. Нито жената, нито дъщерята го харесаха. Но за всеки влак си има пътници.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Те нали и Samsung са корейци и BTS, та им е добре дошло от тази сделка.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-07-09, 23:01:15)hazART написа:  Те нали и Samsung са корейци и BTS, та им е добре дошло от тази сделка.
ДА, рекламни лица са им официално
А и ще продадат милиони бройки с този под бранд, има яка истерия по тази вълна ( аз не го разбирам  Huh , но всяко поколение си има подобни музиканти или групи )

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Така е, но аз по-скоро гледам на този телефон като на различен цвят, а не че съм фен на тях и че заради тях ще го купя.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Аз искам да питам нещо.С Note 8 съм , но се чудя S20 ultra ли да взема или Note 20 ultra. Като снимате избира ли се конкретна камера , т.е. 1 снимка ли е само - или едновременно снимат трите.Или ultrawide е 1 , а ако е live focus  вече се правят две, това запазили ли са го?
И още нещо - проблема с близкия фокус абсолютно наличен ли е на всички устройства или е на късмет?
[-] 1 потребител изказва благодарност на kristinaz за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Едната камера снима нормално, другата е телефото, което означава, че можеш да увеличиш зуума, а другата е ултра wide, което означава, че като снимаш нещо, до теб, излиза все едно си много назад. Можеш да си избереш, с една от трите.
Фокусът е проблемен при Samsung Galaxy S20 Ultra, въпреки, че го пооправиха с ъпдейт, решиха, че при Note 20 ще сложат лазерен автофокус, май такъв беше.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Благодаря за отговора, иначе ми е ясно коя какво прави, въпроса ми е дали, както сега съм свикнала ,като снимам live focus реално стават две снимки(отблизо и широк ъгъл), да разбирам че не ? Или не обяснявам добре какво питам Big Grin А записа на движение 2 сек преди снимка има ли го , че и това забравих да питам?
??
[-] 1 потребител изказва благодарност на kristinaz за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)