Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Лични впечатления и коментари

Аз не мога да повярвам ,че не можете едни настройки да си направите.....А този с китайските пръчки по 200$ ,където били по-добри от S20+ даже няма да го коментирам .
[-] 2 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • OGIER, tomov_bg
Цитирай
Аксесоари

(2020-09-14, 11:20:43)martoo написа:  .А този с китайските пръчки по 200$ ,където били по-добри от S20+ даже няма да го коментирам .

Докъде стигнаха да сравняваме нещата. Дори сравнението вече клони и до 150$. Изисквайте повече Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Не пиши глупости повече .
Цитирай

(2020-09-13, 21:58:35)ole написа:  За какво ми е тоя smart lock, нищо там освен локация нямам, случаите когато се отключва сам не са били когато съм бил в района на локацията. А щом трябва да ровя да питам да се занимавам с телефона значи нещо не е ок, деактивирал съм някви неща, които принципно искам да ползвам, но явно не мога...

Отиди в смарт лок-а и изключи боди детекшъна.


Sent from my SM-G988B using Tapatalk
Цитирай

За пореден път пиша, нищо там нямам активирано, освен една локация. Имам няколко дивайса включени като познати устройства, НО случаите когато телефона се отключва инцидентно блутута е изключен.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Ами след като е проверено навсякъде остава единствено омазване на системата при някой ъпдейт или злонамерен софтуер и двете неща се сещаш на къде водят.Ако имаш инсталирани приложения които не са от плей стора може да почнеш с тях да ги чистиш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bajchoni за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2020-09-15, 16:45:50)ole написа:  За пореден път пиша, нищо там нямам активирано, освен една локация. Имам няколко дивайса включени като познати устройства, НО случаите когато телефона се отключва инцидентно блутута е изключен.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Направи нулиране на всички настройки https://bg.androidhow.eu/%d0%ba%d0%b0%d0...%bd%d0%b8/. Не изтрива нищо от телефона, само настройките.
Цитирай

Колега направо върни фабричните и виж дали пак ще го прави. Щом никой друг няма проблема, значи или нещо някъде е пипнато или нещо се е омазало. Аз съм със смарт часовник, тоест телефона е нон стоп с включен блутут и никога не съм имала този проблем... А очевидно и никой друг от форума. Връщай фабричните, което и от двете да е, би трябвало да се оправи Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на any9 за това мнение:
  • Dowper, OGIER
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=cvWEtUwOU5I Ето за ъпдейта.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Здравейте колеги.

Искам да попитам,някой дали е намерил решение спрямо пръстовия отпечатък. Четох някъде из коментарите тук,че ако не е ползват 4часа спирал и т.н.
Пресен оример от преди малко,излязох до магазина,не съм го ползвал 10 15 минути и след това трябваше да вкарам паролата ми,защото нито скенера за пръстов се активира нито лицевото. Преди бях голям фен на марката,след това бях с P20 про,после P40про и само заради Гугъл (защото не ми се занимава да слагам сървис и т.н) го смених с S20.Когато шофираме най -досадно.....Но с китайците никога съм го нямал този проблем,винаги е бил активен скенера за пръстов отпечатък. Моля някой ако знае как да се направи да е активен винаги след като си взема телефона в ръка,ще съм много благодарен. Извинявам се,ако някъде сте написали как,а не съм прочел.

Samsung Galaxy S23 . Android 13
[-] 1 потребител изказва благодарност на KrissKrastev за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Здравейте на всички! Реших да не отварям втора тема, предвид, че имам една такава за 3.5>Type C преходник, имам едно питане относно това страхотно телефонче S20+.

Имам го от миналта събота. Чудесни впечатления имам, от S7 насам никой Samsung не ме е грабвал по начина, по който S20 линията. Чудесни снимки, плавни клипове (4K@60fps изглеждат убийствено), уникален екран и дизайн като цяло. Сивичкия е.
От батерията съм доволен, изкарва ми деня без проблем. Перфектни впечатления.

Имам обаче едно питане относно протекторите. Сега съм с фабричния, но с какво ще го сменя след месеци като се надраска? Също Gorilla Glass-а дали ще му издържи на евентуално падане? Стъклен някак не искам да слагам, чета , че повечето го ползвате с фабричния, който си е супер, но къде ще го сменям, как и с какъв като се надраска? Какво ще препоръчате? Не говорим за цени, а къде ще ми поставят такова фолио като оригиналното без балончета и други истории. Знам, че ако е стъкло може да се разлепи.

Изобщо как стои въпроса с протекторите?
Цитирай

Надеждните места не отключват сам телефона а просто като си на такова място можеш да си отключиш телефона с плъзгане вместо със защитеното. Заводски трябва да върнеш и то на чисто а не да връщаш веднага някакви бекъпи.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-09-24, 09:40:11)KrissKrastev написа:  Здравейте колеги.

Искам да попитам,някой дали е намерил решение спрямо пръстовия отпечатък. Четох някъде из коментарите тук,че ако не е ползват 4часа спирал и т.н.
Пресен пример от преди малко,излязох до магазина,не съм го ползвал 10 15 минути и след това трябваше да вкарам паролата ми,защото нито скенера за пръстов се активира нито лицевото. Преди бях голям фен на марката,след това бях с P20 про,после P40про и само заради Гугъл (защото не ми се занимава да слагам сървис и т.н) го смених с S20.Когато шофираме най -досадно.....Но с китайците никога съм го нямал този проблем,винаги е бил активен скенера за пръстов отпечатък. Моля някой ако знае как да се направи да е активен винаги след като си взема телефона в ръка,ще съм много благодарен. Извинявам се,ако някъде сте написали как,а не съм прочел.

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай

Писано е че това няма как да се направи така си е през определен период трябва да се въвежда парола.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-09-25, 15:01:27)Marto.g написа:  Писано е че това няма как да се направи така си е през определен период трябва да се въвежда парола.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Какъв период, момче, очаквай паролата. Вероятно получава сътресение от носене в джобове и му скимне за паролата.Блокира като флипер Lol

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Ако си беше купил китаец нямаше да имаш такива огромни проблеми. Тука има гурута на китайската техника, щеше да си просветлен безплатно.

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай

Тук има само тролове , които се успокояват като прочетат за някой проблем , а това даже не е проблем . Ама чудно що не си седът в китайските раздели и там да ръсат малкото им останал мозък . Ама няма и кой да ги предупреждава даже по цял ден само спамят раздела......
Цитирай

Комплекси!

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай

Да ама да си ги избиват другаде , а не да пишат тъпотии по цял ден !
Цитирай

(2020-09-25, 19:16:26)martoo написа:  Ама няма и кой да ги предупреждава даже по цял ден само спамят раздела......

Щом реален проблем го имате за спам.  Много хора изпитват неудобството с произволната пароля. Ако можете да го решите, веднага  разпечатвам чисто нов S20+, следвайки вашите инструкции. Благодаря Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Братчед, знаем, че ти ги разпечатваш за да ги върнеш после на електронния магазин от който си ги взел. Добре, че се появиха такива услуги и в България, та и хората без възможности да имат шанса да се докоснат до флагмански устройства.


П. С. И, не, нямаме такива проблеми, те са само в главата ти.

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
[-] 1 потребител изказва благодарност на kijelmi за това мнение:
  • martoo
Цитирай

(2020-09-25, 19:50:23)airbus написа:  Щом реален проблем го имате за спам.  Много хора изпитват неудобството с произволната пароля. Ако можете да го решите, веднага  разпечатвам чисто нов S20+, следвайки вашите инструкции. Благодаря Smile

Няма проблем, махаш лицевото, и само с пръстов ще ти я иска на 72 часа. 
Искаме снимков материал от разпечатването Smile
Никаква драма няма с паролата - в настройките си пише, за пръстов 72 часа, за лицево 24, като през 4 ще иска парола, ако не е ползван телефона.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • airbus
Цитирай

(2020-09-25, 15:27:06)airbus написа:  Какъв период, момче, очаквай паролата. Вероятно получава сътресение от носене в джобове и му скимне за паролата.Блокира като флипер
Това не е дефект. Така си е зададено от производителя.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Честно казано откакто махнах лицевото и останах с пръстовия дори не си спомням да ми е искало патерна.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

(2020-09-25, 19:50:23)airbus написа:  Щом реален проблем го имате за спам.  Много хора изпитват неудобството с произволната пароля. Ако можете да го решите, веднага  разпечатвам чисто нов S20+, следвайки вашите инструкции. Благодаря Smile

Несериозно е това ,то бива да си трол ,ама тука на всички ни е ясно какъв човек си.... Ползвай си китайските пръчки по 200$ ,пък нека да имаш запечатан S20+ в шкафа  хахаха Big Grin .Това ,че 5 човека ти обясняват нещо и ти продължаваш с малумните въпроси.......
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)