Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Лични впечатления и коментари

(2020-12-01, 22:53:55)ShaSh написа:  Здравейте, някой да има инфо дали всички щатски версии на 20/20+ ще работят тук?

Ще работят, но няма да имаш 4г+, а само 4г и ще си само с една физическа сим карта.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
Аксесоари

(2020-12-01, 10:18:55)Spown написа:  Незнам какви очаквания, изисквания имате към S20/S20+. Но аз след два месеца ползване на S20 съм общо-взето доволен. Като изключим по слабата батерия, която при мен изкарва ден, ден и половина, другото е на ниво. Нямам прегрявания, забивания, обхвата е на ниво, бърз е. Страхотен дисплей, хубава камера, добър звук,удобен за ползване. Екстра си е за мен.

Изпратено с Tapatalk

Абсолютно съм съгласен. Аз съм с + версията с по-голямата батерия (но и по-голям екран) и както не веднъж казах - проблем с батерията нямам, изкарва си идеално. Не я чувствам слаба а идвам от Huawei, където батерията е желязна. Плюс това тоя красив голям екран все нещо трябва да го захранва. Камерата е чудесна, звука...абе не ти трябва пеносима колонка. Свири силно и качествено. За забивания и дума да не стана, а обхвата както казваш е на ниво. Всичко е чудесно в този телефон, загряване не съм имал освен затопляне при по-дълго записване на 4K 60fps, което е логично предвид високия framerate и резолюция.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • OliQueenBG, Spown
Цитирай

Здравейте, от скоро горд собственик на S20 Plus, някой има ли идея защо мобилните данни ми се изключват постоянно, някаква настройка ли е или какво.
Благодаря предварително. ?
Цитирай

(2020-12-09, 22:20:32)marti_n80 написа:  Здравейте, от скоро горд собственик на S20 Plus, някой има ли идея защо мобилните данни ми се изключват постоянно, някаква настройка ли е или какво.
Благодаря предварително. ?
Ако е когато преминават на безжичен , ДА
Ако предпочиташ на мобилен трябва да изключиш:
Връзки- wi fi- разширени

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
[Изображение: c54291ca38cf9d38f2df106bcb17ef09.jpg]

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • marti_n80
Цитирай

Благодаря за бързия отговор, заемам се да видя тези настройки как са. ?
Цитирай

Здравейте, забелязах това на дисплея на с20+ нормално ли е?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2020-12-17, 13:01:01)mr_hyde написа:  Здравейте, забелязах това на дисплея на с20+ нормално ли е?

ДА, включил си страничният панел и това което виждаш показва зоната която е за изтегляне ( ако влезеш в настройките му, можеш да хо направиш и по-малък размер и напълно прозрачно ако си го сложиш точно на пръста с който изтегляш и не ти трябва да виждаш къде точно е )  Wink

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Я го пипни и бутни наляво да видиш дали ще оживее тая гад Big Grin

Edit, изпревари ме.
Цитирай

(2020-12-09, 23:20:39)OGIER написа:  Ако е когато преминават на безжичен , ДА
Ако предпочиташ на мобилен трябва да изключиш:
Връзки- wi fi- разширени

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
[Изображение: c54291ca38cf9d38f2df106bcb17ef09.jpg]

Оказва се че настройките са наред, и ме притеснява че може да е по сериозен проблем. Не знам с обхвата на Теленор ли...? Днес актуализирах версията на андроид и се надявам да има ефект.
Цитирай

(2020-12-17, 13:06:31)Vi70 написа:  Я го пипни и бутни наляво да видиш дали ще оживее тая гад Big Grin

Edit, изпревари ме.
Да оживя, извиква меню за настройки/изтегляне! Благодаря за отзива?
Цитирай

(2020-12-17, 14:40:25)mr_hyde написа:  Да оживя, извиква меню за настройки/изтегляне! Благодаря за отзива?

Замисъла беше за лек майтап, преди да ти кажа, защото ми изглеждаше стъписан. Надявам се не си се засегнал.
Цитирай

(2020-12-17, 14:45:26)Vi70 написа:  Замисъла беше за лек майтап, преди да ти кажа, защото ми изглеждаше стъписан. Надявам се не си се засегнал.

Не не няма проблем! ? Просто телефона е пресен и това ми направи впечатление(ползва го сестра ми) отново благодаря за включването?
Цитирай

Здравейте,  имам телефона от 11 април 2020 г. от А1 е купен с предварителното записване..
Имам в момента следния проблем. Инсталирах играта  Fortnite и телефона след 15 минути игра направо целият гореше. Някакви идеи ?
Цитирай

(2020-12-17, 18:55:39)Иво 73 написа:  Здравейте,  имам телефона от 11 април 2020 г. от А1 е купен с предварителното записване..
Имам в момента следния проблем. Инсталирах играта  Fortnite и телефона след 15 минути игра направо целият гореше. Някакви идеи ?

Ескимоса толкова си може.
Цитирай

Не мисля, че е от това. Правил ли си му рисет след Андроид 11?
Цитирай

Здравейте колеги, как се справя устройството след ъпдейта, че днес ще взема нов смартфон като съм се спрял на p40 pro и S20+, но като гледам коментарите на повечето колеги тук, вероятно ще е p40 pro
Цитирай

(2020-12-18, 09:39:18)Sm0kew33d написа:  Здравейте колеги, как се справя устройството след ъпдейта, че днес ще взема нов смартфон като съм се спрял на p40 pro и S20+, но като гледам коментарите на повечето колеги тук, вероятно ще е p40 pro
Аз идвам от p40 pro и съм повече от щастливSmile

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-12-18, 09:45:32)bateiasko написа:  Аз идвам от p40 pro и съм повече от щастливSmile

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk

Ако можеш да изразите мнение как смятате се справя s20+ в сравнение с p40 pro откъм живот на батерия,камера и като цяло процесор тъй като видях загрявал ексиноса
Цитирай

(2020-12-18, 10:01:04)Sm0kew33d написа:  Ако можеш да изразите мнение как смятате се справя s20+ в сравнение с p40 pro откъм живот на батерия,камера и като цяло процесор тъй като видях загрявал ексиноса
От към батерия и камера p 40 наистина го бие но за мен лично не е проблем да си зарежда телефона всяка вечер. След ъпдейта камерата според мен се справя значително по добре. Основния проблем при мен се оказа липсата на GMS.

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на bateiasko за това мнение:
  • airbus
Цитирай

(2020-12-18, 10:26:34)bateiasko написа:  От към батерия и камера p 40 наистина го бие .... Основния проблем при мен се оказа липсата на  GMS.

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk


Това е достатъчно.  GMS не се ли инсталира допълнително?   Каквито и подобрения да правят по софта на S20+ камерите, те са ограничено фабрично 12 мп.  Скоро гледах сравнение в широкоъгълните камери. Да,  при Самсунг е по-широка, но при приближение,  детайлите са щета.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Фабрично можеш и да снимаш в 64мпх, ако толкова ти е зор да зуумваш стократно. Не знам кой си гледа така снимките, но както и да е.
Цитирай

(2020-12-18, 11:34:29)nowhere написа:  Фабрично можеш и да снимаш в 64мпх, ако толкова ти е зор да зуумваш стократно. Не знам кой си гледа така снимките, но както и да е.

Имам предвид широкоъгъл и тн. На кроп нищо не става от 12 мп. Пребоядисва , без детайл и тн. На S21 също слагат баята широкъгъл на Слони.


P40Pro
[Изображение: p40.jpg]
S20 plus

[Изображение: s21.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Това е така и не е нещо ненормално, но по пътя на логиката, ако искаш да снимаш нещо с широкоъгълната, би трябвало да означава, че искаш да хванеш по-голям кадър. Съответно за какво ти е да кропваш? Ако искаш нещо по-отблизо или зуумваш или пък снимаш със стандарната и после кропваш. Да кропваш от широкоъгълната няма логика.
[-] 2 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • ickopicko, OliQueenBG
Цитирай

Така излиза малко да има там нещо. Качеството е без значение. Важното е да флагман с евтини - нискокачествени и стари компонени. Но за соц мрежите няма значение качеството Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Малко излиза, че широкоъгълната е да се използва за широкоъгълни снимки, а не да си зуумвам листенца. Ама какво да обяснявам на човек, който го е виждал само на картинка. Пардон, държи ги в шкафчетата си.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)