Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Лични впечатления и коментари

(2020-03-22, 20:46:01)algor написа:  Камерата, големината на батерията и мислех, че няма 120хц дисплея, но отворих гсмарената и видях че има.
Тоест камерата и по-малката батерия.
Плюса има една камера повече от чистата 20ка, която според повечето ревюта е нещо, което може спокойно да не ползваш никога. Има по-голяма батерия ама има и доста по-голям дисплей.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на ole за това мнение:
  • emo_841, oxuboxu
Цитирай
Аксесоари

Относно батерията, ето колко държи...

Samsung Galaxy S20 Plus 5G Cosmic Black
Цитирай

(2020-03-22, 20:27:05)algor написа:  Да дам моите 20 стинки по темата след първите (и може би последни) 12 часа ползване на плюса.
Уникален апарат, дисплей, гладка и безпроблемна работа, чуваемост, бърза свързаност при набиране и прочие и прочие хубави думи мога да изпиша, но...(за батерията още нищо не мога да кажа, разбира се)
Но големината на апарата ме уби!!!
Хора, това си е направо 11 Pro Max за мен, а него махнах декември, след три месеца ползване и взех 11 Pro.
Когато за първи път си поиграх с Ултра-та и се отказах от него заради размера и теглото, не обърнах внимание на Плюс-а, което сега ми изигра лоша шега.
От една страна съм сигурен, че чистата 20-ка ще ми е перфектна за втори апарат, но пък там се лишавам от толкова много добри параметри, че не знам струва ли си...

След малко ще кача няколко снимки в темата, както и съпоставка на едни и същи кадри с iPhone 11 Pro.

Иначе продължавам да се чудя дали да го бартеросвам плюса за малкия или да си дам още нялолко дни за проба, но не си е работа двата тукмака да ги нося заедно.
Направо сефте в живота съм в такава дилема...
Да ти взема 5 стотинки от твоите 20. Smile Веднъж направих компромис от това дали да си взема S10 или S10 plus. Преди това бях с S9 plus и реших да взема по-малкия S10 ,че беше по компактен. Ами продадох на 7мия месец. Батерията се държеше по-зле от това,което знам от потребители на плюса. И още някакви дреболии. Сега взех S20 plus,отново с притеснение за размера. Особено в началото -първите дни, а сега ми е ок. Понякога изпитвам неудобството от големината, веднъж или два на ден. Доволен съм от избора. А другото, което ми е интересно,  защо носиш два телефона като този има слот за 2 съм карти и esim? Именно заради двусимката се отказах от проба с iphone. Iphone може да имат повече предимства, но за мен е именно възможността за две карти в един апарат. За мен esim не е вариант, защото освен А1 никой не предлага в БГ,което не и причина да ходя при тях Smile

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
[-] 2 потребители изказват благодарност на iliev80 за това мнение:
  • algor, oxuboxu
Цитирай

(2020-03-22, 21:51:30)iliev80 написа:  Да ти взема 5 стотинки от твоите 20. Smile Веднъж направих компромис от това дали да си взема S10 или S10 plus. Преди това бях с S9 plus и реших да взема по-малкия S10 ,че беше по компактен. Ами продадох на 7мия месец. Батерията се държеше по-зле от това,което знам от потребители на плюса. И още някакви дреболии. Сега взех S20 plus,отново с притеснение за размера. Особено в началото -първите дни, а сега ми е ок. Понякога изпитвам неудобството от големината, веднъж или два на ден. Доволен съм от избора. А другото, което ми е интересно,  защо носиш два телефона като този има слот за 2 съм карти и esim? Именно заради двусимката се отказах от проба с iphone. Iphone може да имат повече предимства, но за мен е именно възможността за две карти в един апарат. За мен esim не е вариант, защото освен А1 никой не предлага в БГ,което не и причина да ходя при тях Smile

Преди доста време бях с три сим карти и ползвах втори апарат Самсунг с две сим карти (откакто ги има двусимови) и винаги купувани от чужбина, защото бяха само за азиатски пазари и защото винаги съм ползвал най-доброто (за мен това са марките iPhone и Samsung)
Преди две години се наложи още една карта на европейски оператор да взема и станаха 4.
В ситуацията Е-Сим-а на А1 ми е адски от полза и съм супер доволен и така два двусимови апарата ме устройват чудесно.
[-] 2 потребители изказват благодарност на algor за това мнение:
  • iliev80, oxuboxu
Цитирай

(2020-03-22, 21:44:47)marto74bg написа:  Относно батерията, ето колко държи...

Ехе, какви 7+ часа СОТ Тук трябва да се попита процесора какъв е..... С нашите версии, не виждам как ще го докараме до там и то с игри Sad Мечтая си, ама....
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Серията от смартфони Samsung Galaxy S20 бе актуализирана с нови модели. Сега феновете на супергероите могат да поръчат устройство, посветено на един от най-известните герои във Вселената на Марвел.
[Изображение: f1ec909bcc226be04bb61f3e72cf4af3-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Bavarche, oxuboxu
Цитирай

Днес ми направи впечатление нещо относно камерата. Когато снимаш в стая срещу прозореца, снимката става много тъмна и с лошо качество. Пробвах в същата ситуация да снимам с айфона и там положението беше коренно различно, камерата веднага се нагажда и снимката си излиза светла и детайлна, както трябва да бъде.
Дано да е до софтуер и да е поправимо, а не от самия хардуер на камерата. За последно такъв лош ефект при подобна ситуация съм виждал в един модел на Huawei на една колежка.
edit: Поиграх си с Pro Mode и там като пипнеш малко се получават добре снимките. Но на автоматичен режим не се справя никак добре.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • algor, oxuboxu
Цитирай

Няма ли опция като чукнеш по екрана да изкарва слайдер за яркост?Мисля,че на с10 го имаше.Сега гледам на с8-та го имам,а и на хуавея също.Много удобно за такива ситуации за бърза реакция,вместо про мода.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bajchoni за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Не е до яркост, скоростта на затвора трябва да се пипне. От яркостта нищо не се променя. Хубавото е, че очевидно е до софтуер и може да се оправи.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Като стана дума за камера, някой знае ли за какво е сензорът, точно под светкавицата. Опитали са се да го замаскират, но си се вижда.

Иначе и аз виждам някакво подобрение в батерията след ъпдейта за камерата. Днес до момента имам 3 ч 45 мин дисплей. Два от тях видео стрийминг през 4Г и имам още 27%. Далеч е от перфектното, но смятам че е прилично Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на numak за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Ето за камерата какво е. 
[Изображение: 29989563.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 3 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • algor, OGIER, oxuboxu
Цитирай

(2020-03-10, 23:02:32)OliQueenBG написа:  Точно така, на 30.03 ще се появи банер в който си попълваме данните и качваме снимка на документ който удостоверява покупката ни и се надяваме да сме сред първите 1500 Smile
това пък за първи път го чувам с фактурата. миналата година нямаше такова нещо, сега като четох не видях такова нещо също...

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай

(2020-03-25, 19:41:32)POPCORN написа:  това пък за първи път го чувам с фактурата. миналата година нямаше такова нещо, сега като четох не видях такова нещо също...
https://images.samsung.com/is/content/sa...itions.pdf

5.4 Правила за получаване на Наградата

vii. Тип документ за покупка – фактура или касова бележка


Ето в тази точка от правилата за участие в промоцията го пише, явно при четенето си я пропуснал.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

(2020-03-25, 19:49:23)OliQueenBG написа:  https://images.samsung.com/is/content/sa...itions.pdf

5.4 Правила за получаване на Наградата

vii. Тип документ за покупка – фактура или касова бележка


Ето в тази точка от правилата за участие в промоцията го пише, явно при четенето си я пропуснал.
миналата година нямаше такова нещо.явно е нещо ново.аз като съм го взел на кредит и онлайн каква бележка да представя?Взех го от зора те дори тип гаранция не ми пратиха.Казаха ,че важяла гаранцията на самсунг изцяло в Европа за 2 години

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай

Тя важи. Ама не и без касова бележка или фактура. Направо не мога да повярвам, че не са дали такъв документ.... Иначе, всички с пре-ордър сме го взели онлайн
Цитирай

Как така без гаранция са ти го дали. Моят е с гаранционна карта и фактура към Теленор.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

Ами нямам такова чудо.Нито касова бележка нито гаранция.Вътре в кутията нямаше нищо Smile Моя грешка.Сега говорих с хората.Било е в емайла аз не съм го видял Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
[-] 1 потребител изказва благодарност на POPCORN за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Серията Samsung Galaxy S20 вече поддържа услугата WiFi Voicе на VIVACOM
[-] 1 потребител изказва благодарност на algor за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Колеги, защо четох че SGS20 + има FM радио. Знае ли някой нещо по въпроса? Благодаря ви предварително.

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на kaktus_78 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Цитат:FM radio (Snapdragon model only; market/operator dependent)


Цитат:Exynos 990 (7 nm+) - Global

Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 (7 nm+) - USA
Модел 4г и 5г имат но...

времето е като парите - никога не стига
[-] 2 потребители изказват благодарност на pepy1 за това мнение:
  • kaktus_78, oxuboxu
Цитирай

Колеги със S20+ имате ли случай при разговор да има ехо при човека, с който говорите ? Вече трима ми го споделят и се чудя от къде идва ?

Galaxy S8> Galaxy S20+ Grey> Galaxy S23+ Green
Цитирай

Аз приключих с моя S20.
Живота на батерията е най лошия, който съм виждал в нов телефон. Едва изкарвах деня. Да, естествено надявах се като минат първите дни на адаптация и бла бла , да , подобри се малко. Но не става. На 120 Хц със сигурност е по зле от на 60Хц.
В игрите, а аз играя тежки 3d. След 10 , 15 минути загрява и по почва да насича.
Това което ме вбеси, обаче, беше обхвата. Забелязах, че е доста куц. Сравних с други телефони. На едно и също място S20 често е с 2 клетки надолу. И реално нета става муден, а телефона в другата ми ръка си зарежда страници нормално. За тази година са минали през ръцете ми всички флагмани и такова разочарование не съм изпитвал.
Да, камерата е страхотна и е много подобрена спрямо серията 10 ( S, Note). Дисплея, дизайна са на ниво. Но това не е достатъчно.
Пиша това, защото има хора дето се колебаят дали да купуват. Моят съвет е НЕ!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • numak, oxuboxu
Цитирай

Ти си бил с версията с ексинос нали?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-04-17, 18:53:54)Marto.g написа:  Ти си бил с версията с ексинос нали?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Че то за Бг друга няма! Big Grin
За европата " Sexynos"както винаги!
[-] 2 потребители изказват благодарност на emo_841 за това мнение:
  • Bavarche, oxuboxu
Цитирай

Е то само за Щатите не е с ексинос!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)