Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Лични впечатления и коментари

(2021-08-16, 11:59:44)Sashko_Trg написа:  Аз не си спомням кога дойде последния ъпдейт, но наистина ми прави вчепетление, че нещо взе да грее много и да пада по-бързо батареята.


Греенето го има. Дори при сърфиране през Wifi. Батерията мисля е добре. 1 час към 10% консумира от батерията. Няма какво да му се обновява. Пачовете не ме интересуват. Може би андроид 12, ако дотогава окончателно не е сдал багажа.

Така и не си оправиха проблемите с фокусирането. При това на статични обекти. Никаква поддръжка

3х зум и два неуспешни отпита за фокус

[Изображение: 20210811-195826.jpg]

[Изображение: 20210811-195846.jpg]

Третият опит е успеш с нощем режим Big Grin

[Изображение: 20210811-195854.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
Аксесоари

Хубав и кадърен сензор, хубави снимки и некадърно фокусиране. При Ultra-та с тоя голям сензор е още по-зле. Добре, че в S21U го оправиха това и сложиха macro режим на ultrawide-а.
Цитирай

Да раздвижа темата. Вчера направих бартер и си махнах леко бъгавото Xiaomi и взех с20 плюс. Веднага му сложих Андроид 12. Телефонът беше в жена и е изключително запазен, фабричното фолио по гърба седи още. Убедих се, че китайците не стават и повече никога техен телефон. Тук дизайна, камерата, звук, дисплей всичко е на топ ниво.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на lfc4lifebg за това мнение:
  • etog, trendata
Цитирай

Честито! Колега , на каква цена го взе. Аз също продавам , но фабричното на моя стой на дисплея. Ползвал съм го не повече от 6 месеца.
Цитирай

(2022-01-14, 16:27:36)Иво 73 написа:  Честито! Колега , на каква цена го взе. Аз също продавам , но фабричното на моя стой на дисплея. Ползвал съм го не повече от 6 месеца.
Чист бартер беше, без доплащане от която и да е страна. Просто и двата телефона са в перфектно състояние и пълен комплект.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Цитирай

(2022-01-14, 16:18:42)lfc4lifebg написа:  Вчера направих бартер и си махнах  леко бъгавото Xiaomi и взех с20 плюс. .

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Умна жена! Отървала се е от двугодишната бангия.  Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2022-01-14, 17:15:34)airbus написа:  Умна жена! Отървала се е от двугодишната бангия.  Smile
Телефонът е закупен преди 5 месеца Smile та все още има живот в него.. няма как и да няма де, все пак говорим за висок клас устройство. Колко да е умна като взима Шаоми дето не спира да бъгва и единственото му хубаво е бързото зареждане. В момента след цял ден с тоя Самсунг, направо се родих. Всички дребни бъгове, които ги имаше там, при този няма и следа от подобни. Напълно си заслужава и не съжалявам и за секунда.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Цитирай

(2022-01-14, 17:31:28)lfc4lifebg написа:  Телефонът е закупен преди 5 месеца  Smile та все още има живот в него.. няма как и да няма де, все пак говорим за висок клас устройство. Колко да е умна като взима Шаоми дето не спира да бъгва и единственото му хубаво е бързото зареждане. В момента след цял ден с тоя Самсунг, направо се родих. Всички дребни бъгове, които ги имаше там, при този няма и следа  от подобни. Напълно си заслужава и не съжалявам и за секунда.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Имам предвид двугодишен модeл, нищо че е купен утре. Ако сменил сте 10T за С20 ±  е от трън та на глог, че е по-висок. След 2 месеца излиза новият, който ще е баш за андроид 12 Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Ами знам, но за сега върши работа. Надявам се, че Айфон 14 ще е достатъчно добър, че да се върна на Епъл, иначе задължително ще е нов Самсунг.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Цитирай

Честито за придобивката. Много хора си мечтаят за такъв телефон.
[-] 1 потребител изказва благодарност на etog за това мнение:
  • lfc4lifebg
Цитирай

(2022-01-14, 18:28:10)etog написа:  Честито за придобивката. Много хора си мечтаят за такъв телефон.
Благодаря, наистина се усеща като топ устройство.. дава ти това, което искаш без да се замисли. Дано да изкара в мен достатъчно Smile

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на lfc4lifebg за това мнение:
  • etog
Цитирай

(2022-01-14, 17:53:52)airbus написа:  Имам предвид двугодишен модeл, нищо че е купен утре. Ако сте сменил 10T за С20 ±  е от трън та на глог, че е по-висок. След 2 месеца излиза новият, който ще е баш за андроид 12 Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Здравейте!
От скоро ми се появиха много бледи отенъци на иконите на заден БЯЛ фон, като включа тъмният режим ги няма!
Някой да знае защо и как може да се оправи?
Благодаря!
Цитирай

(2022-08-06, 12:00:02)kristian9101 написа:  Здравейте!
От скоро ми се появиха много бледи отенъци на иконите на заден БЯЛ фон, като включа тъмният режим ги няма!
Някой да знае защо и как може да се оправи?
Благодаря!
Здрасти, аз имах същия проблем и се оказа прегаряне на пикселите на дисплея. Решението е смяна на дисплея ако успееш гаранционно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)