Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся програма като пейнт
#1

Търся програма, с която да мога да отварям на телефонът си снимки и принтове и да мога да рисувам отгоре им. Пробвах няколко и все не се справям . Нещо като пейнт за компютър. Моля давайте предложения ,благодаря предварително

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

Нещо вградено не може да няма в телефона ти като дадеш edit на дадена снимка, проверил ли си ?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#3
Exclamation 

(2020-02-12, 15:30:38)chinchilla написа:  Търся програма, с която да мога да отварям на телефонът си снимки и принтове и да мога да рисувам отгоре им. Пробвах няколко и все не се справям . Нещо като пейнт за компютър. Моля давайте предложения ,благодаря предварително

Използвал съм "ibis Paint X" - https://play.google.com/store/apps/detai...paintx.app

Има изключително много настройки за писеца (вид, дебелина, цвят и т.н.) както и множество опции за редактиране на самото изображение.
Но е желателно да използваш стилус и да работиш на голям екран. В противен случай ще загубиш от детайлите при обработка (рисуване)...
[-] 1 потребител изказва благодарност на cinizam за това мнение:
  • chinchilla
Цитирай
#4

(2020-02-12, 15:37:42)Legend написа:  Нещо вградено не може да няма в телефона ти като дадеш edit на дадена снимка, проверил ли си
Нямам , с Нокиа 6 съм . Първо там търсих
Ciniizam, сега ще го погледна, дано се оправя с това приложение
П.П. Тази програма нещо не ми отваря снимките, не знам как да и окажа пътя до тях .

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#5

Нищо не е нужно да теглиш колега, Nokia-та си има Google Photos. Влизаш вътре отваряш някоя снимка и после :

.jpg 1.jpg Размер: 11.74 KB  Сваляния: 160


.jpg 2.jpg Размер: 17.88 KB  Сваляния: 159


.jpg 3.jpg Размер: 20.03 KB  Сваляния: 160

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#6

Човееек, много ти благодаря . Не знаех, че го може това , тъпсих търсих и не намерих.

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
[-] 1 потребител изказва благодарност на chinchilla за това мнение:
  • Legend
Цитирай
#7

Здравейте, търся хубава програма за сканиране на визитки. Намерих няколко, но повечето са безплатни до няколко контакта. Има такава на пълно безплатна или app модифициран да работи?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)