Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

(2021-05-18, 11:25:53)dika написа:  Определено има разлика и 21 е доста по-добре. @OGIER покажи и ти една такава снимка с 1х зум, за да направим сравнение. Ако смяташ, че това е нормално качество....определено имаме проблем с "зад компютърното устройство" Smile
И при мен се размазват краищата на снимки , НО като се снима от близо ( това си е хардуерен " проблем " и е от самото начало )
Но като снимам текст винаги е еднакво четлив
За това казах, че ако при теб е така, може да е за ремонт
[Изображение: a20ce7ab0f7d9184729226db4b0e31a5.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
Аксесоари

Доста е четлив, наистина Smile
Цитирай

(2021-05-19, 12:24:04)dmihajlow написа:  Доста е четлив, наистина Smile
Тук саита го размазва заради качването в по-малък размер
Иначе е видно че е еднакъв в средата и краищата

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Ъпдейтнах телефона с последния ъпдейт и останах с впечатлението, че ще имаме режисьорския изглед като при 21, а то само видео с двете камери едновременно...

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай

А пък аз се надявах , че поне ще пуснат ""екстрата" да може в самата снимка да излиза автоматично модела на телефона, с не както сега чрез приложението за редакция.  Във версията с американския процесор я има с излизането на смартфона.
Цитирай

Ле ле голяма екстра ще е това Smile .
Цитирай

Нова, само секюрити пише че е [Изображение: 3453fd706afadfc88f33f534e5692f1f.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Някой с S20 ultra има ли вече 5g от теленор или трябва да чакаме някаква актуализация?
Цитирай

(2021-06-11, 19:32:44)potiron написа:  Някой с S20 ultra има ли вече 5g от теленор или трябва да чакаме някаква актуализация?
Вчера като им се обадих ми казаха, че трябва само да пусна 5G на телефона и даже нямало нужда се рестартира. В техния сайт, във "въпроси и отговори" имало карта на покритието на 5G. В Пловдив не успях да го уловя-явно гледа европейското Sad

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай

Най-вероятно при S20 има същия проблем както при S21 серията и 5G на Теленор

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=101671
Цитирай

И на S21U и на S20U само превключих на 5г и веднага тръгна без да правя никакви гимнастики . На Mi 10t по същия начин веднага си тръгна .
Цитирай

На Теленор ?
И си седи на 5 и не превключва постоянно на 4?
Цитирай

Да и 3те карти са на Теленор . На 21 превключи 2-3 пъти и от тогава не мърда . Като говорим да има 5г покритие ,как излезна от града и се губи .
Цитирай

21 с коя версия на софтуера е
С майския пач или юнския?
Цитирай

Майския .
Цитирай

Тогава не ъпдейтвай
С юни няма да работи
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • martoo
Цитирай

Не съм чел въобще , проблемен е последния пач ? Няма да ъпдейтвам за сега .
Цитирай

Никаква логика! Юнският пач е само секюрити. Поне така казват. Но да скапва 5g връзката???
Цитирай

Ставаше въпрос за S21
С юни има проблем
Цитирай

А защо тогава при S20 ultra не работи 5g?
Цитирай

Може ъпдейта освен секюрити нещата за S20 да има още нещо пипнато
Цитирай

(2021-06-12, 16:09:06)potiron написа:  А защо тогава при S20 ultra не работи 5g?
И аз съм с20ултра и не се закачи изобщо за 5г

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Един мой познат специалист по телекомуникации ми каза, че в момента всички телекоми в България използват за 5g честотите и съществуващото оборудване за 4g. Затова и разликите в скоростите са минимални. За истинско 5g ще има да чакаме още дълго...
Цитирай

(2021-06-13, 10:34:40)potiron написа:  Един мой познат специалист по телекомуникации ми каза, че в момента всички телекоми в България използват за 5g честотите и съществуващото оборудване за 4g. Затова и разликите в скоростите са минимални. За истинско 5g ще има да чакаме още дълго...

Твоя познат сигурно работи в бтк Smile А1 имат истинско 5г на 3.6. Погледни на някой покрив и ще видиш едни по-малки антенки от останалите - те това ти е истинското 5г. Това са спекулативни глупости, защото БТК го пуснаха агрегирано и сега лъжат, че и останалите оператори са така. В началото, когато го пуснаха официално от А1 аз се закачах, после нещо изчезна - нещо правят в момента (това специално за А1).

[Изображение: 1920px-5G_Standort_Deutsche_Telekom.jpg]
Цитирай

Май си прав! Във Виваком работи.
А за Теленор знаеш ли нещо. Въобще не мога да се закача.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)