Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Пусна ли са 12 почти за всички държави, но България kакто винаги не съществува!!! Справка SAMMOBILE

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
[-] 1 потребител изказва благодарност на maripic за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
Аксесоари

One UI4.0 A12 е тук.....и какво ново, освен дарк мод за нотификациите и като цяло реорганизация на нотификациите?
[-] 1 потребител изказва благодарност на dika за това мнение:
  • maripic
Цитирай

Ъпдейта до Андроид 12 (One UI 4) вече е наличен за Ултрата и в България.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Една идея по-бърз из менютата, може да се сменят цветовете на щората и на системните приложения. Батерията е почти незабележимо по-добре. Дребни други козметични промени. Като цяло е крачка напред спрямо 11-ката. За сега бъгове не са ми излезли.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на ickopicko за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

(2022-01-11, 11:12:24)dika написа:  One UI4.0 A12 е тук.....и какво ново, освен дарк мод за нотификациите и като цяло реорганизация на нотификациите?

Почти нищо ново!!!

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
Цитирай

Нова актуализация с януарски пач за s20+

Samsung Galaxy S22 ultra

[-] 1 потребител изказва благодарност на spensa за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Преди малко актуализирах телефона, а преди 2 3 седмици отново бе излязла актуализация. Та последните две актуализации никак не ми харесва телефона. Първо,че когато натискам два път бързо диспечера за приложения ги сменява доста по бавно, не както беше преди . Отделно когато натисна един път диспечера на приложения, долу под тях преди даваше последни четири койот са използвани. Сега дава четири ,но не са точно от последните четири.... Супер дразнещо
Цитирай

Ако приложенията, които си ползвал са все още в активен таск няма да ти ги полаже, а ще ти даде възможност да ги отвориш директно. След използване на бутона .затвори всички. затваряне на сиспечера и вече на слвдващото отваряне ще ти покаже последните 4, които си използвал. Не е лошо да изчистиш и кеша наначален екран на ui.
Цитирай

Изтече гаранция и приключиха ъпдейтите май Smile)
Цитирай

4.1 се появи за ултрата
[-] 1 потребител изказва благодарност на dika за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2022-03-28, 12:21:26)dika написа:  4.1 се появи за ултрата
Да, и аз свалям 4.1 ( размер за теленор 784.73мб
Доста неща са изписани като промени
Ниво на защита 1 март

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Здравейте,
Работи ли 5G-то на тоя телефон (S20 Ultra 5G) и на трите оператора?
И заслужава ли си да се купи сега юЛи 2022, само защото е на по-ниска цена от S22 Ultra?

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай

(2022-07-28, 11:05:07)MMJ написа:  Здравейте,
Работи ли 5G-то на тоя телефон (S20 Ultra 5G) и на трите оператора?
И заслужава ли си да се купи сега юЛи 2022, само защото е на по-ниска цена от S22 Ultra?

Аз съм на Теленор  ( Йетел ) и при мен си работи 5Г
А до това дали си заслужава зависи и е въпрос на избор. Телефона си заслужава, НО аз ако взимам бих взех 22-та ( има си разлики и доста плюсове )

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2022-07-28, 11:05:07)MMJ написа:  Здравейте,
Работи ли 5G-то на тоя телефон (S20 Ultra 5G) и на трите оператора?
И заслужава ли си да се купи сега юЛи 2022, само защото е на по-ниска цена от S22 Ultra?
Работи си, че даже доста добре (А1 потребител). Правил съм няколко теста с приятели с други телефони, включително и iPhone. Заставаме на едно и също място, палим по ендо и също време уклата и самсунга бие по скорост всичките. Не че има значение, защото тая скорост вече е тотално излишна, но просто за статистиката го казвам Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на dika за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

One UI5 е вече тук
Цитирай

А13. 1ви ден. Устройството работи осезаемо по-бързо и адекватно. Приложения, които правеха проблеми работят нормално. Издръжливостта на батерията, според мен няма разлика!
Цитирай

След този ъпдейт как е при Вас Авто завъртането ?
При мен обръща картината ( ако е на видео ) или екрана ( да речем чат ) точно на опаки на 180 градуса

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

При мен е нормално.90градуса.
[-] 1 потребител изказва благодарност на JTJ за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2022-11-14, 13:42:52)JTJ написа:  При мен е нормално.90градуса.

Като го завърти, бутоните отгоре ли са или отдолу на телефона ? Huh

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Напълно нормално си е всичко ,бутоните са долу.
[-] 1 потребител изказва благодарност на JTJ за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2022-11-14, 14:26:21)JTJ написа:  Напълно нормално си е всичко ,бутоните са долу.
При мен до сега винаги и преди андроид 13 са били отгоре, така и е логично ( за да могат да се ползват лесно )
* значи и при теб дефакто е наопаки

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Колеги,забелязвате ли промяна в zoom слайдера на камерата след ъпдейта до Андроид 13?Преди от зададените стойности след x2 следваше x4,а сега е x5.А нали след x4 приближението вече не е оптично.
Цитирай

Някой да сподели мнение по въпроса?
Цитирай

(2022-11-14, 22:31:04)Brugge написа:  Колеги,забелязвате ли промяна в zoom слайдера на камерата след ъпдейта до Андроид 13?Преди от зададените стойности след x2 следваше x4,а сега е x5.А нали след x4 приближението вече не е оптично.
При мен си е след 2, 4 после 6[Изображение: c892e49b60b96b14446b2eccef3ec6c9.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Да,и при мен е така на високата резолюция.Става въпрос за 3:4(стандартно).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)