Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S20 Ultra 5G
#51

Излезе и за Ултра актуализация, днес дойде първо на 20+ и за това се изненадах.
Не пише нищо освен за камерата и сигурността [Изображение: 288c5ce8b7b72ca09668c298ef734d43.jpg]

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

(2020-05-22, 23:52:05)Maxpainus написа:  Разбрах, че при теб всичко е наред.
На 24 април съм пуснал снимки във темата за актуализации на s20 s20+. От тогава нищо не се е променило. Направи една снимка на дланта си (без зум) от колкото искаш сантиметра, след това я изрежи така, че да се виждат отпечатъците на поне 4 пръста по твой избор и ако резултата ти харесва, качи да видя и аз (Тома неверни)
Big Grin
И да това не е макро...

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
След ъпдейта днес, нещата са в пъти по-добре при мен!
Някой друг ако има сравнение, да сподели [Изображение: c116a3c6bf32cb8ccd02539c2a7d825a.jpg][Изображение: 1411b77f076ab45ce3ff06ed495620fc.jpg]

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 3 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • NaniG, oxuboxu, TNTKZ
Цитирай
Аксесоари
#52

Снимките са правени от статив, автоматични настройки и включена самоснимачка. Тъй като с новият ъпдейт вече имаме разрешение да снимаме от по близо, разстоянието до обекта е 20см (пробвах и от 10 и от 30-40, но в случая на 20см има най добро представяне) с 2х зум. Големина на обекта (намотките) 2см. Фокуса е на долната намотка.
Втората снимка е с с10+ при същите условия, разликата е, че успява да направи същото без самоснимачка и статив.
[Изображение: 5006cb803fa2dd453f1b9b11deea5ff6.jpg][Изображение: 1985d2f5512aeaadd189e3c08a26f1f5.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • NaniG, OGIER, oxuboxu
Цитирай
#53

Да, определено си личи че за близки снимки няма да е в графа по-добър ( Ултра-та ) :/

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#54

Опцията Use close-up zoom винаги ли я е имало или се е появила след някой ъпдейт?
Цитирай
#55

След последният ъпдейт се появи. То това е и половината ъпдейт за 20 ултра.

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#56

(2020-05-29, 12:09:34)dika написа:  Опцията Use close-up zoom винаги ли я е имало или се е появила след някой ъпдейт?
ДА, това е което сега са " измислили " за да решат хардуерният недостатък

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#57

Втората снимка е значително по детайлна. Явно фокуса е по добър. Но все пак ги гледам на телефона през тапата.
Цитирай
#58

Актуализация от днес.
В нета навсякъде твърдят, че е И за камерата, но ние получихме преди няколко дни
Според мен този е само за защитата от 1и юни
За сега това ни е най-големият плюс от закупуването на Пред-продажба: получаваме ъпьейти много бързо ( е другият плюс разбира се са слушалките, аз съм доволен много от тях. Не са По-добри от тези които ползвах като звук, но като общо с батерия и екстри съм за тях ) [Изображение: ecd52bf375f7ef1204a648729f13befa.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 3 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • OliQueenBG, oxuboxu, TNTKZ
Цитирай
#59

То има ли някакво значение дали е на преордър или не, относно бързината на ъпдейтите

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#60

(2020-06-02, 16:42:59)TNTKZ написа:  То има ли някакво значение дали е на преордър или не, относно бързината на ъпдейтите
ДА, защото обикновено след това вече са с глобаско ( или от който оператор е закупено ) CSC, което забавя актуализациите ( на мен ми се е случвало с С8та да получавам и веднъж на три месеца ) 
Ако не е взет от оператор няма такова значение ( макар, че и от там понякога идват със софтуер от мобилен оператор, което ми е било странно, как и защо )  Big Grin

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#61

Това, за което говориш го няма от 2 години. Всички телефони, независимо дали са от оператор или друг магазин са BGL, оперторски CSC-та вече не съществуват в България от Note 8 насам.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • OliQueenBG, oxuboxu
Цитирай
#62

(2020-06-02, 17:49:38)ivan_vylka написа:  Това, за което говориш го няма от 2 години. Всички телефони, независимо дали са от оператор или друг магазин са BGL, оперторски CSC-та вече не съществуват в България от Note 8 насам.
Аз бях с galaxy S8 до март тази година и казвам от първа ръка, че до последно беше така! През цялото време което имах телефона.
За мен нещата след смяната са очевидни и усезаеми
Нека някой който сега има 20та серия СЪС операторско CSC да каже дали получава с нас актуализации

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#63

Да, S8 беше последния с операторски CSC-та. Аз като бивш ползвател на Note 8, Note 9, S9+, S10 и S20+ те уверявам, че вече не е така още от времето на Note 8. 
Повтаряно е стотици пъти в темите за съответните модели.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 3 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • OGIER, oxuboxu, TNTKZ
Цитирай
#64

(2020-06-02, 18:24:49)OGIER написа:  Нека някой който сега има 20та серия СЪС операторско  CSC да каже дали получава с нас актуализации
Вече няма операторски CSC в България, както каза колегата по-горе. Предходният ми телефон беше S9+ и той също нямаше операторско CSC (взет е на pre-order от Теленор), а си беше с това за България. Така, че вече няма разделение Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#65

(2020-06-02, 21:47:47)OliQueenBG написа:  Вече няма операторски CSC в България, както каза колегата по-горе. Предходният ми телефон беше S9+ и той също нямаше операторско CSC (взет е на pre-order от Теленор), а си беше с това за България. Така, че вече няма разделение Wink
На пре-ордер е нормално да Няма, но докато някой не каже друго, аз нямам причина да се съмнявам в казаното от Вас
Още повече, че не е важно...даже е радостна новина , ако това е направено така

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#66

Има нова актуализация за нашите телефони с име G988U1UEU1ATF1. Някой да знае кога ще е получим и какво включва?
Цитирай
#67

(2020-06-02, 15:23:45)OGIER написа:  Актуализация от днес.
В нета навсякъде твърдят, че е И за камерата, но ние получихме преди няколко дни
Според мен този е само за защитата от 1и юни
За сега това ни е най-големият плюс от закупуването на Пред-продажба: получаваме ъпьейти много бързо ( е другият плюс разбира се са слушалките, аз съм доволен много от тях. Не са По-добри от тези които ползвах като звук, но като общо с батерия и екстри съм за тях ) [Изображение: ecd52bf375f7ef1204a648729f13befa.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk


Актуализацията днес подобрява и камерата. Пишеше че подобрява и бързината на камирата. 

Изглежда всички,  които сме купили пре ордер телефон първи получаваме и Актуализация. Браво на Samsung 

Да не забравя, след днешната Актуализация ми се оправи и wifi ,когато говоря по Skype.  

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай
#68

След коя актуализация? Имаш от днес ли ?

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#69

Да, днес имах актуализация за защита 1 юни, и включваше 2 неща, пишеше 1, камера- бързина и 2.защита юни.
Та с днешната Актуализация ми оправиха и проблема с WiFi. Преди като говорех по скайп, ми спиране Интернет на телефона и само за скайп имах, и дори като отворя фейсбук или другаде, чак скайп спиране.
Всичко се оправи с последната Актуализация от днес!

Ето и снимка от днес

Как си качва снимка? Пробвам но не ми се получава. Отивам на прикачване на файл задавам и не се качва.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай
#70

(2020-06-12, 20:44:55)Вечния написа:  Да, днес имах актуализация за защита 1 юни, и включваше 2 неща, пишеше 1, камера- бързина и 2.защита юни.
Та с днешната Актуализация ми оправиха и проблема с WiFi. Преди като говорех по скайп, ми спиране Интернет на телефона и само за скайп имах, и дори като отворя фейсбук или другаде, чак скайп спиране.
Всичко се оправи с последната Актуализация от днес!

Ето и снимка от днес

Как си качва снимка? Пробвам но не ми се получава. Отивам на прикачване на файл задавам и не се качва.
Според мен тази е предната, защото аз вече имам със защита от 1 юни
Като натиснеш "плюса" за прекачване, изчакваш да изпише че се е качила и готово. Ако не става, имаш някакъв проблем с връзката ( на мен ми се е случвало, но като я махна и кача пак, си става )

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#71

Ето снимка с обновяването. Най- после стана да качвам снимки.Ура


Прикачени файлове Миниатюри
   

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
[-] 1 потребител изказва благодарност на Вечния за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#72

При мен все още го няма този ъпдейт. Някакви промени след него ?
[-] 2 потребители изказват благодарност на IvDimitrov за това мнение:
  • oxuboxu, Вечния
Цитирай
#73

(2020-06-13, 09:13:13)Вечния написа:  Ето снимка с обновяването. Най- после стана да качвам снимки.Ура
Да, няма го още тук ъпдейта. Явно е следващ - очакваме тези дни

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • Вечния
Цитирай
#74

Новото в обновяването е, че ми се оправи wifi, преди като говорих по скайп, за другите приложения wifi спираше да работи, спиране Интернет за другите приложения.
Другото е бързината на камерата и снимане от близо се оправи.
Също звука от колонките, стана по- добър.
Също и бързината на сензора за пръстови отпечатъци е по- бърз и прецизен.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
[-] 3 потребители изказват благодарност на Вечния за това мнение:
  • OGIER, OliQueenBG, oxuboxu
Цитирай
#75

Има нов ъпдейт 317мб

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)