Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S20 Ultra 5G
#76

(2020-07-06, 13:24:54)TNTKZ написа:  Има нов ъпдейт 317мб
Да за юли защитата. Мисля че и бързината на камерата е подобрена.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай
Аксесоари
#77

Да, и двете неща са подобрени [Изображение: 89e6b1edac8dfdea8daa0d47cd5683af.jpg]

П.С:
И макрото според мен е доста по добре вече. След всеки ъпдейт

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
[Изображение: eccd4bd7fb56b1a47d402307e4f35d93.jpg]

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#78

Е точно тази снимка е ужасна Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на arm11 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#79

Наистина снимката изглежда като crop-ната. Сега пускам моя да се ъпдейтне и ще пробвам как е.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#80

Ще го тествам тези дни да видим, ще изтискам ли някоя хубава снимка от камерата Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на arm11 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#81

Аз по-добре от това не успях.
И въпреки всичко според мен е в пъти по-добре . Преди беше тотално разказано.
След ъпдейта си изписва вече "2x" в ъгъла за макро [Изображение: 0b64a072b3d1d6cf3cd06734ad735fb4.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#82

Мале. Това, ако е по-добре от преди, направо не ми се мисли. Голямо мазало е.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#83

(2020-07-07, 16:57:37)MapTo_D написа:  Мале. Това, ако е по-добре от преди, направо не ми се мисли. Голямо мазало е.
Да, явно не си имал телефона от началото. Беше НЕВЪЗМОЖНО близко снимане. А че няма да се оправи на 100% е ясно, защото проблемът с макрото е хардуерен

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 2 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • OliQueenBG, oxuboxu
Цитирай
#84

(2020-07-07, 18:00:23)OGIER написа:  Да, явно не си имал телефона от началото. Беше НЕВЪЗМОЖНО близко снимане. А че няма да се оправи на 100% е ясно, защото проблемът с макрото е хардуерен

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
Че как изобщо го включвате това макро Smile при мен го няма?
[-] 1 потребител изказва благодарност на dika за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#85

(2020-07-08, 15:56:33)dika написа:  Че как изобщо го включвате това макро Smile при мен го няма?
Като приближиш достатъчно близо до обекта , долу в ляво ти изписва " 2x"( тогава камерата приближава зуум по две )
След което ти изписва да отдалечиш телефона докато е на фокус


Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#86

Нов ъпдейт.[Изображение: 1f060257391789fa577b6d6f97e1cbfe.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
[-] 4 потребители изказват благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • OGIER, optrop, oxuboxu, TNTKZ
Цитирай
#87

ДА, и аз инсталирах
Пише, че е само за сигурноста, НО според мен по-скоро е за нещо друго защото сигурноста отново е с дата 1 юли

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#88

И аз го инсталирах, но в интерес на истината не виждам някаква разлика. Гаранция не е само защитата, със сигурност правят и други фиксове. При мен се появи обаче странен бъг (надявам се да е бъг, а може и да е нещо нормално), когато отворя камерата през месинджър и се опитах да снимам нещо от монитора на компютъра, фокусира и разфокусира по 2-3 пъти в секунда. Не знам на какво се дължи това, но този проблем с някакъв обект който не се намира на монитора, а примерно чашата с кафе на бюрото, проблеми няма. Може да е нещо нормално, но iPhone-a не го правеше и за това го споделям с вас. Не твърдя и че е от въпросния ъпдейт, просто вчера го забелязах за пръв път това явление. Visslar

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobbymarinovv за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#89

(2020-07-28, 09:46:12)bobbymarinovv написа:  И аз го инсталирах, но в интерес на истината не виждам някаква разлика. Гаранция не е само защитата, със сигурност правят и други фиксове. При мен се появи обаче странен бъг (надявам се да е бъг, а може и да е нещо нормално), когато отворя камерата през месинджър и се опитах да снимам нещо от монитора на компютъра, фокусира и разфокусира по 2-3 пъти в секунда. Не знам на какво се дължи това, но този проблем с някакъв обект който не се намира на монитора, а примерно чашата с кафе на бюрото, проблеми няма. Може да е нещо нормално, но iPhone-a не го правеше и за това го споделям с вас. Не твърдя и че е от въпросния ъпдейт, просто вчера го забелязах за пръв път това явление. Visslar
Има дребни промени видях в Интернет ( при мен не ги зясякох преди да инсталирам )
Камерата е с нов номер на версията
Галерия също е с нов номер
И зима с пръстов и лицево също

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#90

(2020-07-28, 11:02:01)OGIER написа:  Има дребни промени видях в Интернет ( при мен не ги зясякох преди да инсталирам )
Камерата е с нов номер на версията
Галерия също е с нов номер
И зима с пръстов и лицево също

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

Аз пръстовия отпечатък спрях да го използвам защото може да звучи смешно, но не мога да го нацеля винаги къде точно се намира. А и съм свикнал само с лицево от iPhone-a и съответно ми е доста по-удобно. Работи сравнително бързо и добре. А въпросния Интернет - ползвам само Опера, та подобрението там няма как да го видя. Но телефона наистина се държи доста добре и на ниво. Очаквах обичайните Андроидски лагове и бъгове, но такива за момента няма. 
Единствения интересен бъг който бих споделил понеже сега се сетих е следният. В колата имам чисто нов плейър Пайнер който свързвам с блуутут към телефона и си пускам музика от Спотифай. Когато обаче набера някого в Месинджър, и прехвърля сигнала към телефона (защото не съм си свързал микрофона към плейъра в колата, иначе има опция да говоря и през него) музиката спира и когато ми вдигнат, продължава да свири само че в слушалката. Супер странно явление! В разговор, но не през Месинджър, а през картата на оператора такъв проблем няма, музиката спира, провеждам разговора нормално и когато затворя, тръгва автоматично. 
Пробвах също така просто да спра Спотифай като килна таск-а, когато ползвам Месинджър, но когато набера някого, самият Спотифай някак си се пуска сам и няма спиране. Свири си музика и те това е. Този проблем се решава когато си деактивирам блуутута. Знам, че звучи абсурдно, но бих ви заснел и видео клип да видите, че е истина и е супер странно явление.  Big Grin

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
[-] 2 потребители изказват благодарност на bobbymarinovv за това мнение:
  • OliQueenBG, oxuboxu
Цитирай
#91

(2020-07-29, 09:49:05)bobbymarinovv написа:  Аз пръстовия отпечатък спрях да го използвам защото може да звучи смешно, но не мога да го нацеля винаги къде точно се намира. А и съм свикнал само с лицево от iPhone-a и съответно ми е доста по-удобно. ....
Да аз също съм много доволен от лицевото, а до колкото до пръстовият, има си опция да ти визуализира къде точно е
[Изображение: 6238e8f8070108b5429087240dfedf75.jpg]

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • bobbymarinovv
Цитирай
#92

(2020-07-29, 10:54:14)OGIER написа:  Да аз също съм много доволен от лицевото, а до колкото до пръстовият, има си опция да ти визуализира къде точно е
[Изображение: 6238e8f8070108b5429087240dfedf75.jpg]

Много благодаря! Може и да го върна защото не винаги имам възможност да го отключвам с лице (когато карам кола и съм с очила е кофти).

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
Цитирай
#93

(2020-07-29, 15:43:41)bobbymarinovv написа:  Много благодаря! Може и да го върна защото не винаги имам възможност да го отключвам с лице (когато карам кола и съм с очила е кофти).

Ми да, аз държа и двете пуснати , като предимно отключвам лицево  Big Grin

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#94

И тук имаме нова актуализация, отново пише че е само защита. Този път е 1и август [Изображение: 2439655e8bd15e4fa944b93ae122514c.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#95

Тръгна One UI 2.5 за S 20 серията
https://www.androidauthority.com/samsung...eTWFts6CoI

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#96

Преди малко дойде 1GB актуализация, поправка 1 август , UI 2.5 [Изображение: 4beae928d88d651697ec398e02456b4f.jpg][Изображение: 1a16042f25dd13187ca6ad8c8040618b.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#97

http://nixanbal.com/startira-apdeyt-s-fu...galaxy-s20 Идват функции от Note.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#98

От кой район си , колега?
Цитирай
#99

Аз съм в Норвегия (NEE) обикновено получавам ОТА 1 ден преди BG или един ден след това

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай

Дойде за Ултрата

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OGIER
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)